Чоловік Скорпіон і Жінка Діва — Сумісність

Прекрасна господиня, самовіддана дружина і мати – не буде перебільшенням сказати, що Діва є ідеальною супутницею життя. І Скорпіон помітить у неї величезний потенціал задовго до того, як запропонує руку і серце. Адже він, також як і Діва, вважає шлюб природним і неминучим етапом розвитку любовних відносин: вони обидва цінують сталість і поважають один одного за це якість характеру.

І Скорпіон і Діва в глибині душі вважають, що знають все на світі. Але він не дуже балакучий і навряд чи стане пояснювати вам мотиви своїх дій, якщо вас це не стосується. «Я вважаю так, тому що я так вважаю. Я чиню так, тому що впевнений: саме так потрібно вчинити – от і все» – відповідь цілком у дусі Скорпіона на будь-який з питань Діви. Вона створення абсолютно земне, і космічна душа коханого не завжди їй зрозуміла. А зрозуміти так хочеться!

Ну як же – про людину, якій щоранку готує сніданок, Діва зобов’язана знати всі. Він такий складний і загадковий. Він одним поглядом здатний сказати більше, ніж хтось інший цілою поемою. В глибині бездонних, пекучих очей – цілий букет яскравих емоцій, а на обличчі жоден мускул не здригнеться, не видасть того, що діється в його космічної душі.

Можливо, вона полюбила його саме за цю типову скорпионью ексцентричність. Їй не терпілося доторкнутися до таємниці, заволодіти нею. Так чому ж через деякий час Діві хочеться в розпачі заволати: «Припини бути таким незрозумілим!»?.. Але стати простіше – це не для Скорпіонів: їх внутрішній світ наповнений безліччю фантастичних ідей, в ньому реальність і містицизм сплітаються химерним візерунком.

Спуститися на землю зі свого чудового трону?! Вже ні, адже так можна забруднити ноги в грязюці. Простягнути руку Дівчину, щоб вона могла піднятися в повітряний замок свого коханого? Ні за що! По-перше, це тільки його замок і тільки його трон. По-друге… адже Скорпіон заздалегідь знає, що його половина лише фыркнет презирливо: «Пора б тобі стати реалістом!».

Але проблема в тому, що самі поняття «реалізм», «реальність» мають для них зовсім різне значення. Діва вже почистила одяг Скорпіона (не забувши на всяк випадок перевірити вміст кишень), змахнула пил з його столу (так, заглянула в скриню, а що тут такого?..), тепер прийшла пора навести порядок в його душі. (порядок у всьому – головний пріоритет Дів) Кожна Діва по природі своїй – наставник. Чи Не тому жінки цього знаку люблять дітей? Адже їх треба виховувати, пояснюючи, що добре, а що погано.

Діва-вчитель – прекрасний педагог, що відповідально ставиться до своєї праці. Але коли вона спробує застосувати свої професійні якості до душі свого чоловіка, її спіткає розчарування: Скорпіон не прийметься конспектувати її моралізаторства ніби старанний учень. Більше того – чим більше Діва буде старатися, тим сильніше цей «неправильний» людина стане від неї віддалятися.

Швидше він буде ігнорувати її причіпки, йдучи в себе під час сімейних сцен, ніж кине їй в обличчя відповідні аргументи, але якщо дружина все ж примудрився зачепити самолюбство Скорпіона неповагою до його внутрішнього світу, він змусить її пошкодувати про своє ентузіазмі. Чоловіки цього знака рідко розривають родинні стосунки, тим паче з-за таких дрібниць, як одвічне бурчання жінки – адже вона господиня його будинку і матір його дітей. Але саме дрібниці і отруюють сімейний побут… а отрути у Скорпіона, повірте, більше, ніж у Діви.

Що ж виходить у результаті? Двоє людей, які одного разу визнали один одного гідною партією, по ходу спільного життя виявили, що не мають нічого спільного? Дивіться-но, ось він – ключовий момент: визнали гідною партією. Хіба в цих трьох словах є хоч крапля тепла? Не завжди розумно – жити виключно за велінням розуму. Тому що якщо Діва, Скорпіон подивилися б один на одного серцем, то побачили перед собою чужої людини.

Зрозуміло, що подолати цю чужість у ваших силах. Потрібно лише трохи взаємоповаги та толерантності до особливостей характеру один одного. Це порада, перш за все, Дівам: любіть свою половину за те, хто він є, а не за те, ким він міг би стати.

Чоловік Скорпіон і жінка Діва – абсолютно протилежні один одному типажі, які можуть вступати в протиріччя з будь-якого приводу. У них немає нічого спільного, вони різні і за характером, і за життєвими уподобаннями. Напевно, тому така пара викликає в оточуючих людей подив і здивування, але існує, незважаючи ні на що досить тривалий період часу. Саме на своїх відмінностях ці партнери можуть побудувати цікавий для обох, міцний союз.

Чоловік Скорпіон і жінка Діва ніби прийшли з зовсім різних планет. Їх взаємний потяг викликано великим інтересом один до одного. При подальших відносинах партнери навіть знайдуть спільне у своїх характерах, наприклад, прагнення до стабільності в житті, що для них зробить подальші відносини логічними і дуже перспективними. Встановивши баланс один з одним на цьому етапі, подальше вдосконалення відносин піде в мирному ключі, при повній підтримці обох сторін. Але, на жаль, набагато частіше у стосунках чоловіка Скорпіона і жінки Діви існує інший шлях, коли вони будуть боротися з недоліками один одного, встановлять конфронтацію.

Чоловік Скорпіон виглядає стабільним і спокійним партнером, хоча його прагнення до незалежності, душевні метання і підвищена емоційність можуть викликати у партнерки роздратування і тривогу. Навпаки, практичність, педантичність жінки Діви, її нечутливість в сексуальному житті, абсолютна відсутність романтизму з’являться тими факторами, які змусять чоловіка Скорпіона уважніше придивитися до своєї партнерки. Він може стати справжнім домашнім тираном, роблячи партнерці постійні зауваження, намагаючись «розворушити» її, відірвати від рішення виключно побутових проблем, і звернути в бік піднесених почуттів, мрій, прекрасного.

Якщо жінка Діва в усьому підтримує домагання свого партнера, то вона, дійсно, незабаром стане набагато м’якше і ніжніше у спілкуванні. Чоловік Скорпіон, будучи людиною запальним і емоційним, схильний влаштовувати в житті багато конфліктних ситуацій, які здатні утруднити його просування в кар’єрі, зіпсувати стосунки з друзями та родичами. Жінці-Діві доведеться служити регулювальником в цих питаннях, приймати на себе миротворчу функцію, щоб оберегти свого чоловіка від подальших помилок, виправити наслідки минулих ситуацій. Згодом чоловік Скорпіон буде розуміти цінність цього союзу, тому що всі його дії, виконані зопалу, будуть коригуватися мудрою і розсудливою жінкою Дівою, не доводячи їх до тотальних провалів в життя.

Ця пара ризикує назавжди втратити сенс у своїх відносинах, якщо вони будуть існувати тільки в площині побуту. Для того, щоб отримати перспективи на майбутнє, партнери повинні разом ставити перед собою цілі, добиваючись їх виконання в житті. Жінка Діва повинна бути більш відкритою і романтичною для свого обранця. Тільки співпереживаючи йому, підтримуючи у всіх високих починаннях і мріях, вона має можливість зміцнити їх взаємини, додати їм велику чуттєвість і значущість для обох.


Залишити відгук