Чоловік Скорпіон і Жінка Телець — Сумісність

Зустрівши чоловіка-Скорпіона, жінка-Телець неодмінно помітить його – але ж не помітити представників цього знака важко. Аура прихованої сексуальної агресії з’являється раніше, ніж вони входять в приміщення. Зіткнення поглядами, пара фраз для знайомства… і дівчина-Телець пропала. Вона у владі містичного магнетизму Скорпіона.

Вона відчуває в ньому небезпечного людини – і недалека від істини. Загальні знайомі підтвердять, не скупившись на епітети: «підступний, віроломний, жорстокий…». Але все це стає не важливо Тельцю, коли її Скорпіон поруч. Знову той самий б’є навиліт погляд – і жінка з крутим бичачим норовом стає лагідною як лань. Дівчата-Тельці в любові ніжні, м’які і терплячі, чоловіки-Скорпіони ж імпульсивні і владні. І обидва вони відповідають уявленню один одного про ідеального партнера – так здається на початковому етапі їхнього роману.

Незабаром Телець зрозуміє, що побоюватися Скорпіона їй не коштує, але лише якщо вона прийме його правила гри. Він ревнивий – але вона не дає приводу засумніватися в своїй вірності, він запальний – вона прощає йому різкі слова, він егоїстичний і егоцентрична – вона приймає це як належне і не посягає на його священне право відчувати себе пупом Землі. Не дуже справедливо, коли відносини тримаються виключно на терпінні одного з партнерів, не так? Можливо. Тим не менш, у цій парі подібна ситуація часто трапляється.

Втім, можливо і зворотне. Телець каже собі: цьому чоловікові просто не вистачає ніжною і турботливою, але твердої жіночої руки, яка вивела б його на шлях істинний. І намагається перевиховати коханого нескінченними причіпками, «випилюючи» з нього того супутника життя, яким за її розсудом він повинен бути. Подібне прагнення ні до чого хорошого не приведе – як мінімум тому, що виховувати дорослої людини вже пізно. Тим більше чоловіка. Тим більше Скорпіона, незалежність, упертість і сталість у поглядах якого давно стали притчею.

Посягання на внутрішню свободу Скорпіона – проти правил гри. У кращому випадку, він буде ігнорувати причіпки коханої жінки, у гіршому – просто піде. Але піде, залишивши в душі Тільця випалену пустелю. Вона не зможе змиритися з його байдужістю, буде домагатися другого шансу… а чи дасть його Скорпіон, відомо лише йому одному. Можливо, цим показовим розривом він лише продемонстрував свою владу над коханою, а насолодившись її стражданнями, знову дозволить почуттям спалахнути. Можливо, його самолюбство було зачеплено так сильно, що про «роман з продовженням» не може бути й мови. Так чи інакше, подібній ситуації слід не допускати – тому що цим двом несхожим один на одного людей все ж краще ніж порізно.

Союз двох сильних, вольових, цілеспрямованих людей, готових підставити один одному плече в будь-якій складній ситуації – ось як можна визначити потенціал цієї пари. Не витрачайте сили на з’ясування, хто кому більше винен, направте їх краще на творення спільного світлого майбутнього. Найбільш гармонійний розподіл ролей у парі таке: нелюдська інтуїція Скорпіона, його космічна мудрість і вроджені якості лідера роблять його відмінним ватажком-стратегом, а схильний до скрупульозної старанності Телець стане ідеальним виконавцем, впровадником в життя далекосяжних планів дружина. Так, у них у обох є недоліки в характері, і їх чимало. Але полюбили один одного вони не за непогрішиме досконалість, а за те, що обидва змушують себе поважати не словом, а ділом.

Втім, є ще один секрет… Про нього може здогадуватися Скорпіон, але ніяк не Телець. Адже ви чули вислів «шлюби укладаються на небесах»? Їх союз благословенний Всесвіту, а це саме по собі чимало. Дана обставина не гарантує гармонії без зусиль обох сторін, але підтверджує: ви потрібні один одному – а значить, ваша зустріч не була випадковою.

Чоловік Скорпіон і жінка Телець відмінно підходять один одному, так як є сильними особистостями, готовими допомагати один одному, наполегливо разом йти вперед. Чоловік Скорпіон завжди прагнути до досконалості та порядку навколо себе. Він дуже ретельно підходить до вибору свого супутника, і тому жінка Телець, з її ґрунтовним підходом до справ і життя, дуже сподобається своєю стійкістю, надійністю.

Незважаючи на те, що ці партнери, на перший погляд, схожі, їх характери існують відмінності, які можуть навіть протиставити їх один одному. Жінка Телець володіє набагато більшим терпінням, ніж її партнер. Вона в будь-якій ситуації, навіть самої критичної, буде триматися спокійно і незворушно, чоловік Скорпіон часто втрачає терпіння, зривається в емоції. Партнери будуть все спільне життя вивчати один одного. Вони мають багатий потенціал для духовного зростання, і можуть успішно займатися одним видом діяльності, підтримуючи і критикуючи один одного.

Сексуальне життя пари буде дуже багата і різноманітна. Жінка Телець дуже чуттєва, хоча, на погляд партнера, їй не вистачає еротичності та уяви. Чоловік Скорпіон володіє високою пристрастю, він вважає тілесну любов чимось на зразок магічного любовного ритуалу, під час якого двоє можуть краще пізнати і зрозуміти один одного. Союз не позбавлений від проблем – адже кожен з партнерів дуже добре помічає недоліки іншого, і може переживати, дратуватися з приводу їх наявності. Було б нерозумно залишати це таким чином на довгий час, адже всі недоліки, які є у чоловіка Скорпіона і жінки Тельця, можуть бути обернені тільки на користь відносин.

Чоловік Скорпіон, який має більшу проникливість, інтуїцією і гнучкістю, має стати флагманом у сім’ї, що веде за собою. Він стане хорошим помічником, зцілювати душі, стане дуже точно і своєчасно планувати справи, приймати важливі рішення. Жінка Телець – більше виконавець, ніж організатор. Він її стабільною, акуратною й ретельної роботи залежить стійкість всієї конструкції відносин. Перебуваючи в парі, кожен із цих партнерів повинен мати можливість самостійно розвиватися, духовно та професійно зростати. Чоловік Скорпіон, який терпіти не може будь-яких обмежень за часом або правил, повинен мати можливість власне регульованої діяльності, вільної творчості.

Погубити відносини в цій цікавій і дуже сильною парі можуть постійні зради чоловіка Скорпіона, якщо він вдариться у всі тяжкі, або ж педантичні і постійні причіпки жінки Тельця своєму чоловікові. Партнери повинні зрозуміти, що немає необхідності намагатися переробити кожного з них силовими методами – досить просто розуміння, любові, тепла з кожного боку, щоб партнер відчув себе впевнено і спокійно, не бажаючи й далі розгойдувати відносини, піддаючи їх ризику. Гідність одного партнера в цій парі з лишком компенсують недоліки іншого, і партнери саме в цьому союзі складають рідкісний непотоплюваний тандем, який може вистояти будь-які шторми, залишаючись на плаву.


Залишити відгук