Чоловік Скорпіон і Жінка Скорпіон — Сумісність

Коли Скорпіони утворюють пару, ніхто з наших спільних знайомих не сумнівається: вони роблять помилку. Не можуть мирно співіснувати дві людини, озброєних такими гострими жалами. Якщо ви згодні з цим, то ви тисячу разів не праві – Скорпіони закохуються фатально, віддано люблять, а якщо створюють союз, то на століття. А мир і спокій… ці двоє про них не знають.

Добре, коли партнер – ніби твоє віддзеркалення? Вони розуміють один одного, так – розуміють, як ніхто інший. Дуже непогано, коли відчуваєш коханої людини як продовження самого себе. Але з іншого боку, в такому випадку не може бути й мови про взаємодоповнюваності. І якщо власні недоліки Скорпіонам властиво не помічати, то в партнерах вони їх неодмінно розглянуть. Найкумедніше, його або її негативні якості будуть вас дратувати – але вам і в голову не прийде, що ви часом поводитеся точно також.

Союз двох хитрунів передбачає запеклу боротьбу за лідерство… але ви ж знаєте, якої стратегії дотримуються Скорпіони, коли бажають домогтися чого-небудь? Тому дуель довжиною в життя буде виконана витонченого витонченості – разом з тим, обидва учасника цієї гри розуміють, що краще їм так і залишатися гравцями, а не вступати в справжню війну. Скорпіон, мстить за зачеплене самолюбство, страшний чоловік – кому, як не самим Скорпіонам це знати? Їх протистояння буде тихим і дуже обережним: навіть близькі друзі чи помітять напруга між ними. Хоча воно існувало, існує і буде існувати завжди – не по нутру отруйним інтриганам спокійне життя, вони до неї не прагнуть.

А що ж станеться, якщо два Скорпіона вирішать воювати разом проти спільного ворога? О, краще йому втекти куди-небудь в Австралію і не кілометром ближче, тому що отруйна парочка здатна знищити кого завгодно. Спільні перемоги пари Скорпіонів, великі і малі, об » єднують цей і без того міцний союз. Їх сильні сторони підсумовуються, вони мотивують, підтримують один одного. Це стосується будь-якої справи, від помсти до спільного бізнесу або суспільно-політичної роботи – немає кращого соратника для Скорпіона, ніж інший Скорпіон. Але при цьому обопільна довіра в цій парі ніколи не буде абсолютним: вони просто не з тих людей, які розчиняються одне в одному. І ця ледь відчутна дистанція, враховуючи особливості скорпіонячої характеру, дуже навіть корисна для них обох.

Скорпіонам не потрібно багато часу, щоб розпізнати один одного споріднену душу. Володіючи могутньою інтуїцією і прекрасно розбираючись в людях, їм достатньо одного погляду, щоб прочитати в очах навпроти: «Ми вояки одного легіону». Не дивуйтеся, якщо через годину після знайомства між ними спалахнуть почуття, силу та міцність яких Скорпіони збережуть до останнього вдиху. Через тиждень вони вирішать жити разом, а через місяць одружаться, ні краплі не сумніваючись у правильності свого вибору. Причому обидва партнери будуть усвідомлювати, що прирікають себе на вічне суперництво. Але чоловік у такій ситуації перебуває у впевненості, що утримає кохану під контролем, а жінка… власне, вона думає про те ж, але, на відміну від свого обранця, не вважає, що це їй вдасться легко.

Прагнення до постійності скріплює їх союз міцніше обручок: вірність для Скорпіона – щось само собою зрозуміле, природне умова любові. Але якщо вже цим двом трапиться схрестити жала у відкритому конфлікті, якого вони не зможуть уникнути… можливо, все закінчиться розривом. Почуття згаснуть так само стрімко, як і спалахнули. І так само фатально. Скорпіони не прощають помилок, навіть якщо від цього залежить їхнє щастя. Тому їхнє завдання – не допустити, щоб змагання підступністю зайшли занадто далеко, за точку неповернення. Втім, таке відбувається досить рідко, тому що обидва партнера міцно дорожать одне одним і за свою любов готові боротися з істинною скорпионьей самовідданістю.

Цей союз таїть в собі багато загадок і невідомих таємниць, які не під силу розгадати стороннім людям, далеким від розуміння сутності цього знака Зодіаку. Відносини двох Скорпіонів притягують до себе увагу оточуючих людей, тому що завжди наповнені якимось подвійним змістом. Поки всі інші намагаються зрозуміти – це лукавство, або глибока психологічна гра один з одним, чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон насолоджуються спілкуванням, чудово доповнюють один одного і готові зустріти всі труднощі на шляху у всеозброєнні.

Союз із собі подібним робить кожного з цієї пари в два рази сильніше, хоча і проблем у них може бути дуже багато. Як відомо, зодіакальний знак Скорпіон відрізняється від усіх інших своєю скритністю, високою інтуїцією, вмінням і прагненням вести подвійне життя. Скорпіон не дуже любить сталість, і бажав би не залежати від свого партнера – навіть, якщо він його обожнює. Чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон, зустрівшись одного разу, досить скоро вирішують жити разом – і рідко яка з таких пар розходиться. Але це зовсім не означає, що повний збіг у поглядах і характер роблять цих партнерів ідеальними один для одного.

Їх обох можуть дратувати ті риси характеру, які вони не помічають, або приймають за належне у себе. Вони обоє запальні, і це може призводити до тотальних руйнувань навколо у разі таких спалахів. Кожен з цих двох партнерів буде ретельно оберігати свій внутрішній світ, намагаючись не допустити в нього іншого. Обидва наших героя можуть не показувати своїх справжніх почуттів і бажань, тривалий час ховатися під різними масками, а на людях – грати разом закохану й уважну один до одного парочку – навіть у розпал катастрофічних подій у відносинах. І в той же час – Скорпіона ніхто не зрозуміє краще, ніж інший Скорпіон.

Їх напругу і складні взаємини, які часто з боку виглядають, як нестерпні, є для чоловіка Скорпіона і жінки Скорпіона кращим грунтом для натхнення, стимул рухатися далі, розвиватися духовно. Часом вони самі підсвідомо провокують напружені ситуації, щоб отримати новий заряд бадьорості, застосувати свої сили та вміння в повному об’ємі для досягнення нових цілей. Між партнерами вол всіх справах завжди присутня боротьба за першість, і це є ще одним позитивним фактором в їх відносинах, так як дозволяє обом сконцентруватися, проявляти уважність, послідовність. Кожен з цієї пари вважає себе незаперечним лідером, і разом вони діють дуже ефективно і розумно.

Щоб ці відносини не зазнали фіаско, чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон повинні мати глобальні цілі у своєму житті, щоб рухатися до них. Їх зусилля, які у випадку пасивності обох можуть бути спрямовані на агресію, творчої діяльності будуть сприяти ефективній роботі, точного виконання важливих завдань. Для Скорпіонів дуже важливо, щоб все, що вони роблять, було наповнене якоюсь ідеєю. Це означає, що будь-яка їх мета в житті повинна відповідати їх високим духовним ідеалам, кликати за собою, мати дуже сильну позитивну мотивацію.


Залишити відгук