Чоловік Скорпіон і Жінка Стрілець — Сумісність

Разюче, наскільки зовні самовпевнений Скорпіон тонкий і ранимий! Словом його можна не просто поранити – вбити наповал. Але хіба може Стрілець навчитися тримати язик за зубами, щоб не торкнутися хворобливого самолюбства партнера? Повинна. Інакше їм не бути разом.

В цій парі проблем більше, ніж того потрібно, щоб зробити спільне співіснування кошмаром. Як говорилося вище, одна з головних труднощів – патологічна чесність Стрільця, в розумінні Скорпіона межує з хамством. Чоловіків цього знака взагалі не можна критикувати, над ними протипоказано жартувати і зовсім заборонено тиснути на них. Дівчина-Стрілець – проста душа: спершу скаже, а потім подумає. На наступний день.

Виявивши, що одвічний льодок в очах коханого перетворився на зовсім вже арктичну мерзлоту. І це в кращому випадку, бо в гіршому володарка гострого язичка знайде власні речі зібраними і виставленими за поріг. Чоловіки-Скорпіони не люблять довгих сцен прощання. Якщо хто-небудь розчарував їх, другого шансу не буде: кривдник для них просто помер.

Стрільцеві уживатися зі Скорпіоном теж складно. Вона дуже товариська, їй необхідно бачитися з друзями, відвідувати рідних, брати участь у різних заходах, тобто вести активний спосіб життя, що не передбачає сидіння вдома. Її партнер-навпаки, відчуває себе найкращим чином у самоті, спокою і споглядання власного внутрішнього світу. Типовий екстраверт проти типового інтроверта. Начебто не така вже біда… якщо б другий не вимагав від першої слухняно старіти біля підніжжя його трону.

Я не даремно використовую слово «старіти» – саме це відбувається навіть із зовсім юним Стрільцем, замкненою в чотирьох стінах. Жінка, ощущающая себе нереалізованою, не може бути щасливою. Її долає нудьга. І рано чи пізно жінка-Стрілець вирішить для себе, що свобода дорожча почуттів – потрібно сказати, волелюбна Лучниці буде права, якщо перерве відносини з крижаним тираном. Принаймні, звинувачувати її в цьому ніхто б не наважився.

А адже якщо подивитися на проблеми цієї пари з висоти вічності, можна чітко побачити, наскільки вони незначні. Взаємними поступками часом можна домогтися набагато більшого, ніж скандалами і докорами. Поважати партнера таким, який він є, ось чому потрібно навчитися і Скорпіону, і Стрільцеві, якщо вони хочуть бути разом. Вона ніколи не стане тихою дбайливою домогосподаркою – але може навчитися стриманості у висловлюваннях. Він навряд чи захоче брати участь у її божевільних затії – але цілком здатний відпускати розважатися, не збираючи в душі образ за те, що вона не бажає належати йому неподільно.

Ревнощі Скорпіона чи буде виправданою: коли дівчина-Стрілець закохана, її не цікавлять інші чоловіки. Втім, у неї можуть бути чоловіки-друзі, причому у великій кількості, що стане причиною нелюдських мук отруйного ревнивця. Але заводити любовні зв’язки на стороні – зовсім не в стилі Стрільця. Ви ж пам’ятаєте про їх фірмовому правдолюбии? Дівчата цього знака не здатні прикидатися і зберігати таємниці.

Ризикну дати добру пораду парі Скорпіон – Стрілець. Якщо у ваші відносини закрадеться холодок, або ж навпаки, негативний емоційний накал стане надмірним і почне напружувати, вирушайте в подорож. Удвох, на гірськолижний курорт, в турпохід, або навіть просто на заміську велосипедну прогулянку. Це допоможе вам двом розслабитися і відчути велична краса природи. Якості характеру, вас поєднують активність і любов до авантюр.

Скорпіон обожнює таємниці, Стрілець – божевільні пригоди. І як знати, раптом разом ви зробите якесь відкриття?.. Нехай це буде не приземлившееся в лісі НЛО або невідомий науці вид тварини – можливо, ви виявите, що у вас більше спільного, ніж ви звикли вважати? Союз Стрільця і Скорпіона зовсім не безнадійний. Вам просто потрібно знайти шлях до серця один одного, а не плекати кожен свою незалежність.

Хороші стосунки в парі можуть скластися між чоловіком Скорпіоном і жінкою Стрільцем. Вони володіють схожими характерами, які дозволяють їм добре розуміти один одного, ефективно контактувати в діловій сфері і бізнесі. Ці партнери люблять життя у всіх її проявах. Вони ні за що не дозволять прив’язати їх до домашнього господарства і побуту, віддаючи перевагу більш романтичні і цікаві заняття – наприклад, подорожі, творчість, спілкування з іншими людьми.

Чоловік Скорпіон і жінка Стрілець дуже сильні своїми комплементарними якостями особистості – вони успішно доповнюють один одного, утворюючи той сильний і непорушний тандем, про створення якого мріють усі без винятку пари. Їх хороше взаєморозуміння будується на схожих рисах характеру — вони обидва дуже активні й діяльні, вміють насолоджуватися життям, можуть багато працювати. Чоловік Скорпіон із задоволенням поставиться до того, що така красива і сильна жінка, як Стрілець, зверне на нього увагу. Перший час він буде досить стриманий у відносинах – втім, як потім дізнається жінка Стрілець, ця його риса буде залишатися з ним все життя.

Потім під впливом чар впевненою в собі партнерки він дозволить собі розкритися, потягнувшись до цього чарівного впливу, що виходить від обраниці. Вона зовсім не потребує людину, яка буде піклуватися про неї. Жінка Стрілець самодостатня, вона цілком може подбати про себе сама. Вона любить подорожувати і з задоволенням візьме в свої пригоди чоловіка Скорпіона – неважливо, це будуть реальні подорожі, або уявні. Удвох вони можуть говорити на будь-які інтелектуальні теми, відкриваючи один одному неабиякі пізнання в усіх сферах життя.

Їм так добре разом, що тимчасові труднощі чи зовнішні впливи не зможуть розхитати цю ідилію відносин. Деякі непорозуміння можуть виникнути через те, що чоловік Скорпіон, підкоряючись своїм власницьким інтересам, стане намагатися урезонити партнерку, коли вона в черговий раз буде відправлятися в поїздку або на ділову зустріч. Таке ставлення до себе жінка Стрілець не потерпить, і в парі можуть виникнути стійкі конфлікти. Чоловік Скорпіон володіє багатою інтуїцією, він зможе передбачити всі ходи своєї партнерки наперед, намагаючись їх контролювати, що викличе протест з боку жінки Стрільця.

Можна сказати, що в цій парі споконвічні ролі помінялися місцями. Чоловіча роль належить жінці Стрільцеві – вона змушена дбати про стабільність ситуації, приймати важливі та своєчасні рішення, в більшості випадків – утримувати сім’ю матеріально. Жіноча роль у відносинах належить чоловікові Скорпіону – він повинен стежити за чуттєвою, емоційною стороною, не дати відносинами втратити сенс і енергетичне підживлення. Якщо власник – партнер вирішить назавжди підкорити свою обраницю своєї волі, вона може залишити його назавжди, без найменшого шансу повернути відносини. У свою чергу, чоловік Скорпіон, не отримуючи від своєї обраниці відповідної теплоти у відносинах, може пуститися в таємні зради.

Жінка Стрілець може навчити свого партнера бачити мету, сенс свого життя, бути оптимістом. Чоловік Скорпіон має можливість розвинути у своєї партнерки чуттєвість, сексуальність. Вони будуть дуже органічні у спільній діяльності, головне – щоб рутина побуту не «з’їла» їх піднесені перспективні відносини.


Залишити відгук