Чоловік Скорпіон і Жінка Риби — Сумісність

В ім’я своєї любові, заради збереження стосунків, вони здатні на багато що. Не буде перебільшенням, якщо сказати, що практично на все. Їм є за що боротися: один за одного, нехай навіть проти цілого світу. Якщо чоловік-Скорпіон і жінка-Риби зустрінуться, будучи невільними, розлучення неминучий, як не відкладай на потім цей неприємний процес. Вам знайоме таке відчуття – коли здається, що ви тисячу попередніх інкарнацій провели разом, а в цьому житті чогось до пори були розлучені? Це почуття духовної близькості, розуміння без слів, абсолютної гармонії. Не інакше як до зустрічі Скорпіона і Риб причетна Її величність Доля…

Обидва вони, як типові представники знаків водної стихії, люди дуже замкнуті, не дуже товариські і вкрай недовірливі. Хіба їм не буде нудно один з одним? Аж ніяк. Скорпіон і Риби ведуть гру, зрозумілу лише їм самим: не підходь, чужинець! Їхні стосунки – таємниця, що дбайливо зберігається в глибині темних вод.

«Я люблю і любимо – хіба що-небудь ще важливо?..»

В їх парі немає «я» і «ти» – тільки «ми». Вражаюче – немає особистих інтересів, навіть у закінченого егоїста і власника Скорпіона, а є лише інтереси спільні. Саме союз з Рибами допомагає йому розкритися з кращого свого боку, стати безмежно відданим і самовідданим захисником, кращим другом і фантастичним коханцем. Але… як же не вчасно проникло в ідилію це «але»! Знаєте чого панічно боїться Скорпіон? Змін в будь-яку сторону: адже якщо все так добре, то скільки не намагайся зробити ще краще, може стати лише гірше.

Жінка-Риби вже починає делікатно натякати, що до її імені дуже підходить його прізвище, а на безіменному пальчику чудово виглядало б обручку – чоловік-Скорпіон стверджує, що теж мріє про весілля, але ось прямо зараз – ніяк. Швидше за все він скаже щось на кшталт «Я повинен спершу досягнути всього, до чого прагну, щоб моя дружина ні в чому не потребувала і могла мною пишатися», в чому легко читається між рядків «Я не хочу нічого міняти». Так, він закоханий… але не настільки ж!

Скорпіони позитивно ставляться до шлюбів – адже це запорука стабільності, кою вони так цінують. Але хіба може одна і та ж жінка бути бездоганною музою і при цьому прати шкарпетки? Він хворий ідеалізмом і боїться втратити відчуття досконалості відносин. Особливо якщо вже має негативний досвід сімейного життя і добре знає, як побут краде гостроту почуттів. Рибам цього не зрозуміти, для них між любов’ю і шлюбом виразно стоїть знак рівності.

Втім, вона готова чекати стільки, скільки потрібно: риб’ячому терпінню можна лише позаздрити. Вона знає, що делікатною наполегливістю можна досягти більшого ніж грубим натиском. Скорпіон і не підозрює, як майстерний маніпулятор знаходиться поруч з ним – і марш Мендельсона на честь цих двох все-таки буде зіграний. Після безлічі випробувань і довгого шляху один до одного – коли обидва зрозуміють, що їх довіру один до одного стала абсолютним.

чи Варто боятися такої парі, що з роками їх любов і пристрасть потонуть у сірості буднів? Повірте, не варто. Скорпіон і Риби вже довели (і не раз!), що гідні один одного. А якщо їм здасться, що їх світу-на-двох не вистачає яскравих фарб, вони просто візьмуть акварель, пензлики, і намалюють разом яскраву добру казку.

У союзі чоловіка Скорпіона і жінки Риб керуючої ними стихією є Вода. Рівні, заспокійливі відносини цих двох людей, споріднених один одному за духом, легко стануть гармонійними і тривалими. Ці люди мають відмінні можливості не тільки вирішити питання свого особистого життя, але і в особі обранця отримати підтримку в професійній сфері, творчості чи бізнесі. Рідкісне, заздрісну єднання бажань і прагнень обох партнерів дозволить їм ефективно розподілити сили в боротьбі за успіх і щастя.

Як правило, партнери, керовані однією стихією, краще розуміють один одного. Дивлячись на пару чоловіка Скорпіона і жінки Риб, можна переконатися, що це так і є. Навіть там, де між нашими героями будуть існувати протиріччя, вони можуть легко прийти до спільного знаменника, якщо докладуть невеликі зусилля. Вони можуть легко налаштуватися на хвилю іншої людини, зрозуміти мотиви його вчинків, і, залежно від цього скорегувати власну поведінку, щоб не заподіяти неприємності коханому. Особливо гнучка в цьому плані жінка Риби – саме їй в цій парі належить миротворча функція.

Чоловік Скорпіон, натхненний і вражений скромністю, ніжністю, чистотою помислів своєї обраниці, навіть не подумає її ображати. Навпаки – він стане у всьому допомагати своїй партнерці, щоб вона не відчувала себе беззбройною перед цим великим і страшним світом. Чоловікові Скорпіону у відносинах дуже важлива глибина. Він – великий власник, і не потерпить легковажності в цьому питанні. Жінка Риби віддана своєму обранцеві, але було б неправильно вважати її безхарактерній. Вона м’яка, поступлива, але в стресових ситуаціях обов’язково покаже свою запальність і навіть агресивність – якщо це буде потрібно.

Краще б, звичайно, щоб свій характер партнери виявляли у боротьбі з зовнішніми труднощами, а не з амбіціями один одного, тому що в другому випадку вони можуть зіткнутися у тривалій боротьбі інтересів, ніколи не здаючи своїх позицій. Спілкуватися партнерам буде легко – вони мають у житті однакові інтереси, друзів, звички. Здається, що чоловік Скорпіон є для своєї обраниці наставником, вчителем, але і жінка Риби дуже сильно впливає на особистість свого партнера, буквально змушуючи бути зібраним і рішучим.

Чоловік Скорпіон і не помітить, як ці ніжні ручки будуть вміло ним маніпулювати, повертаючи завжди в потрібну сторону. Але це піде тільки на користь обом партнерам, тому що при такій злагодженій роботі вони досягнуть високих результатів у житті, набираючи необхідний досвід та знання в дорозі.

Рутина, занурення тільки в побутові проблеми може виявитися для пари чоловіка Скорпіона і жінки Риб негативним чинником, що негативно діють на їхні стосунки. Якщо партнерка буде надмірно тиснути на свого обранця – він назавжди покине її, гордо віддаляючись геть. Брутальність чоловіка Скорпіона може викликати у жінки Риб масу комплексів, які потім їй буде дуже складно подолати. Тільки взаємна повага партнерів один до одного, а також захоплення і робота, що ведуть їх від господарської рутини, врятують цей шлюб і зроблять партнерів щасливими.


Залишити відгук