Чоловік Скорпіон і Жінка Терези — Сумісність

Захоплений зброєносець, який, дивлячись на переможця лицарського турніру, клянеться сам собі, що одного разу стане таким же сильним і хоробрим – от з ким можна порівняти дівчину-Ваги, закохану в Скорпіона. Їх союз носить характер відносин учителя й учня. І Скорпіону дійсно є що розповісти своїй половині, а Терезам – є що почути. Причому суспільство один одного буде сприяти особистісному зростанню обох партнерів.

Але як же здивується чоловік-Скорпіон, виявивши, що учень перевершив свого вчителя! О, йому здавалося, що Ваги – маленька дівчинка, яка потребує опіки і захисту… Проте вона має величезний потенціал, дарований самими зірками. В її душі до пори до часу спали якості бійця і лідера – здавалося б, типово чоловічі. Але ж і Ваги – Сонячний знак, що визначає саме таку, активну у всіх сенсах цього слова життєву позицію.

Для Скорпіона почнуться складні часи. Йому знадобиться вся його мужність, щоб вчорашній зброєносець не вибив його з сідла. Чи багато-багато мудрості, щоб не допустити цього поєдинку. Ні, дівчина-Терези не стане і намагатися домінувати над партнером брутально і відверто. Але і над собою гніту не потерпить. Їй не потрібен ні господар, ні покровитель – а зі своїм вчителем вона вже вийшла на рівні позиції.

Що характерно, жінка-Терези чи розвинула б цей потенціал в парі з кимось іншим. По-перше, вона має перед очима позитивний приклад людини, яка прагне до самовдосконалення з завзятістю бойового носорога. По-друге, їй ніколи не було з ним легко, а подолання труднощів загартовує тіло і дух. Адже педагогічна стратегія Скорпіона не відрізняється м’якістю: хочеш навчитися плавати – стрибни за борт. Якщо вистачить сил, не потонеш, а потонув – сам винен. Можна впевнено сказати, що парі Скорпіона і Ваг спокій протипоказаний… втім, звідки йому взятися, якщо обидва вони люди активні і норовливі, причому володіють абсолютно різними темпераментами?

Дівчина-Терези вкрай емоційно-залежна від свого коханого, в той час як сам він всіляко уникає вербального докази почуттів. Що це означає на практиці? Коли їй хочеться поговорити, він воліє мовчати, вона потребує похвали – він не вважатиме за необхідне обдарувати її парою теплих слів, вона розплачеться, а він, замість того, щоб обійняти і цим продемонструвати своє співчуття, залишиться сидіти в дальньому кутку кімнати і лише скаже «хвилюватися не про що, я вирішу проблему». Це невідповідність буде завжди обтяжувати пару Скорпіон – Ваги, особливо її прекрасну половину.

Варто давати цій парі рада обережніше і уважніше ставитися один до одного? Все ж варто. Нехай эгоистичному Скорпіону складно усвідомлювати, що в інших людей теж є потреби, а Ваги, захопившись чоловічий грою, що забуває про своє жіночому початку, їм обом варто згадати, навіщо він зустрілися на земних дорогах з волі зірок. Щоб допомогти один одному подолати шлях до успіху, а не заважати цьому.

Ваги – зберігач мудрого рівноваги, кармічне завдання якого – умиротворяти буйний дух Скорпіона, принести їй спокій. Адже тільки вловивши той самий ефемерний баланс між власними світлом і темрявою, він відчуває себе вільним, неймовірно сильним, готовим зривати зірки з неба і кидати їх до ніг коханої. Лише б Скорпіон не розгойдував чаші Ваг надто люто – адже штовхнувши маятник, будь готовий до того, що він повернеться і вдарить у відповідь.

Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Ваг можуть бути просто ідеальними, якщо ці партнери вчасно знайдуть необхідні компроміси в спілкуванні один з одним. Якщо пара не зможе побудувати хоча б основу згоди, то вона неминуче розпадеться – у цьому візьмуть участь всі численні протиріччя, які будуть існувати в цих відносинах. Але в тому й полягає цінність цього союзу, що партнери неминуче будуть рости, намагаючись відповідати кращим якостям один одного, і це зростання можна вважати найкращим досвідом у їх життя.

Спокійний, завжди зосереджений, виважений чоловік Скорпіон вселяє своїй супутниці впевненість і спокій. Вона відчуває, що в його присутності сумніви і тривоги, завжди хвилюючі її душу, кудись відступають, а на зміну їм приходить сила духу і оптимізм. Жінка Ваги вчепиться за ці відносини, як за єдину можливість для себе стати сильною і витривалою, незважаючи ні на які труднощі в житті. Цей союз має право називатися одним із самих дивних сполук, заснованому на психологічній грі партнерів один з одним, постійному пошуку балансу, енергетичному обміні.

Вони непогано доповнюють один одного, хоча, за відсутності відчутних зовнішніх труднощів, готові вступити один з одним у конфронтацію. Чоловік Скорпіон, який відомий своєю запальністю, запалом, має шанси стати набагато спокійніше і терпиміше до зовнішніх впливів, тому що його буде врівноважувати спокійне і мудре поведінка жінки Ваг. Вона, в свою чергу, навчитися у свого партнера іншого бачення світу – більш піднесеного, витонченому. Обидва партнери будуть прагнути до краси, високим ідеалам, і на цьому шляху вони можуть подолати будь-які перешкоди, якщо будуть діяти синхронно, не суперечачи один одному.

Якщо жінка Ваги не буде розпалювати емоції свого партнера, а стане волати до розуму, рівноваги, мудрості, то вона знайде в його особі відмінного співрозмовника, друга, соратника, помічника, який завжди дасть розумний правильну пораду. Чоловік Скорпіон буде відчувати себе потрібним своїй партнерці – це почуття буде кликати його за собою, штовхати вперед, до нових знань і відкриттів. У цієї пари практично немає «стелі» у відносинах – вони можуть стати ідеальними коханцями, успішно займатися при цьому бізнесом, брати участь в суспільній роботі, подорожувати.

Кожна нова справа привнесе в їх відносини щось нове життя ніколи не стане нудною та одноманітною. Жінка Ваги в цій парі буде служити постійним «стабілізатором» відносин, тоді як чоловік Скорпіон стане відкривати для них обох нові напрямки. Вони можуть годинами обговорювати цікаві теми, і немає з них такий, яка викликала труднощі хоча б у одного з партнерів.

Щоб цю ідилію відносин не порушили конфлікти, чоловік Скорпіон повинен постаратися не докучати своїй партнерці запальністю. Жінка Ваги, як людина врівноважена і постійний, може жорстоко страждати від агресивних випадів, і ці переживання з часом можуть негативно позначитися на її здоров’ї. Чоловікові Скорпіону слід частіше ставати в пасивну позицію, щоб дати можливість партнерці самостійно приймати рішення і навчитися більш активно втілювати їх у життя.


Залишити відгук