Чоловік Скорпіон і Жінка Лев — Сумісність

Коли двоє таких сильних людей створюють пару, вони подібні двом імперіям, укладає військовий союз. Разом Скорпіон і Лев можуть руйнувати й творити – але краще їм знаходитися по один бік фронту, і вони це розуміють. Як правило, представники обох даних знаків успішні в справах, так як їм притаманні рішучість, амбітність і неприборкана сила волі. Удача посміхається частіше тим, хто цього заслуговує.

Потенціал пари Скорпіон – Лев величезний, їх взаємодоповнення найбільш гармонійно в бізнесі, в політиці – у всьому, що вимагає ділової хватки. Якщо ці двоє замыслят пограбування банку, репортери назвуть його Злочином Століття. Якщо напишуть книгу, читачі захлинуться захопленням, конкуренти – заздрістю, а критики поб’ються між собою, не знайшовши компромісу: що ж потрапило їм до рук творіння геніїв або божевільних?

Ні, вони не зможуть бути нормальною сім’єю в обивательському розумінні цього слова. Левиця – не з тих жінок, які прагнуть до домашнього затишку і знаходять сенс життя на кухні серед каструль. Хіба можна посадити на ланцюг царицю звірів? Добре, якщо Скорпіон розуміє це і не намагається зробити відважну хижачку домашньої кішечкою. Тому що інакше б отримав рішучу відсіч: жоден чоловік не здатен приручити Левицю. Скорпіон може запаморочити голову своїм неповторним шармом, але власні інтереси для неї володіють більшим пріоритетом, ніж його потреби.

В цій парі існує і завжди існуватиме суперництво. Обидва вони – і Лев, і Скорпіон, лідери від природи, усвідомлюють силу і міць один одного. Тому, щоб не допустити Третьої Світової війни за право домінування, вони змушені чітко розмежовувати права і обов’язки. Дуже важливо для них, крім сімейного бюджету, мати власні фінанси, так як гроші – основна причина сварок в цьому союзі. Скорпіон скупий і до мозку кісток прагматичний, Левиця любить смітити купюрами.

Так, вона заробляє достатньо, щоб дозволяти собі всі ті статусні штучки, від погляду на цінник яких у її чоловіка паморочиться голова. Так, дівчині-діаманту належить мати гідну оправу. Так, блищати в оточенні зграйки шанувальників і подружок для неї – нагальна необхідність. Скорпіон розуміє – вона здатна змусити його зрозуміти. І все ж біситься кожен раз, коли кохана приносить додому чергову нерозумно дорогу покупку.

З боку ця пара виглядає фантастично красивою. «Вони один одного варті» – подумає кожен, хто їх зустріне. Таких яскравих особистостей, як Скорпіон і Лев не можна не помітити навіть у самій ексцентричної компанії. Вони притягують погляди: експресивна блискуча вогняна жінка і її гордовитий кавалер з печаткою пороку в холодних очах. Кого ж їм обдарувати собою, як не один одного?

Вдома вони можуть несамовито бити посуд, в черговий раз з’ясовуючи, хто з них головний, але на людях ця пара – зразок доброчесності: ніхто не засумнівається в фортеці і гармонійності їхнього союзу. Втім, це не так вже й далеко від істини: Лев і Скорпіон якнайглибше поважають один одного, а тому здорова доза адреналіну, отримана під час сімейної сварки, мотивує їх на самовдосконалення, а не б’є по самолюбству.

Наругавшись вдосталь, вони оголошують перемир’я і далі займаються своїми справами. Жінки-Леви як правило абсолютні сангвініки, і стійко переносять вплив дратівливих факторів на кшталт в’їдливих чоловіків. Серйозно образити цю велику кішку йому навряд чи вдасться – а якщо все ж вдалося б, він пошкодував би про це в той же день. Чоловік-Скорпіон ж саме на війні відчуває себе в своїй стихії. Змагатися з Левицею в хитрості та підступності? Мабуть, він зміг би. Але не стане цього робити, так як цінує в ній насамперед соратника. Вони віддані один одному безроздільно, люблять щедро і впевнені у відповідних почуттях. А хіба важливо що-небудь ще, якщо є найголовніше?

Чоловік Скорпіон і жінка Лев можуть створити дуже міцну пару, якій не страшні ні зовнішні, ні внутрішні шторми. Вони обидва – трошки авантюристи, і будуть ставитися до своїх відносин, як до чергового цікавого та захоплюючого пригоди. Ці люди ніколи не бояться небезпек або труднощів, що чекають на шляху. Але вони обидва можуть виявитися безсилими перед необхідністю підкорятися, бути змінені заради любові, і це обопільне впертість може довести відносини до повного розвалу.

Чоловік Скорпіон і жінка Лев володіють достатньою мірою зарозумілості і самовдоволення, щоб помітити один одного, як потенційного суперника в соціумі. Вони будуть змагатися один з одним в умінні підкорювати вершини, поки не зрозуміють, що разом їм набагато цікавіше. Сформована пара буде радувати око 0 обидва ставні, пишні, блискучі на публіці, володіють високим почуттям власної гідності. Про такий парі люди не скажуть, що вони «з різного тіста» — чоловік Скорпіон і жінка Лев, ніби створені один для одного.

Їх сила і стійкість, які найсприятливішим чином дозволяють цій парі боротися з зовнішніми негативними обставинами, будуть служити і причиною їх дуже частих зіткнень один з одним. Жінка Лев, як завжди, спробує і в особистих відносинах взяти ситуацію під свій контроль, чому неслухняний її партнер, тому що більше всього на світі не хотів би опинитися під керівництвом дружини. Чоловік Скорпіон довго терпить, а потім вибухає в цих спалахах гніву, на які його партнерка також буде відповідати агресією. Про скандали цієї пари можуть багато розповісти їх сусіди, які постійно чують дзвін разбивающейся посуду та образливі вигуки.

Здається, що будь-який такий скандал може стати останнім у відносинах цієї пари, але вони вперто продовжують жити разом. Жінка Лев, яка відповідає агресією на агресію, в душі – великий романтик. Після викиду адреналіну вона буде відчувати свою провину, ніжність до свого партнера, і перша буде робити миротворчі кроки в його напрямку. Можна сказати, що кожна сварка зближує цю пару ще більше – як не парадоксально це звучить. Цей контакт дуже динамічний, він має багаті можливості для розвитку обох партнерів.

Жінка Лев буде отримувати зауваження свого партнера, і ця критика дозволить їй зробити кар’єру, бути затребуваною в творчості і професійній сфері. Чоловік Скорпіон з часом зрозуміє, що не потрібно пов’язувати свою обраницю по руках і ногах, їй потрібне спілкування, соціальні зв’язки, активна робота. Успішна партнерка ніколи не залишить без уваги чоловіка, буде дарувати йому ще більше турботи і любові. Страсна сексуальне життя наповнить цей союз позитивними емоціями, зробить партнерів практично нероздільними.

Щоб зберегти свої стосунки, чоловік Скорпіон і жінка Лев повинні навчитися обопільно прощати помилки, не зациклюватися на недоліках, а брати під увагу тільки достоїнства один одного.


Залишити відгук