Чоловік Скорпіон і Жінка Близнюки — Сумісність

Ключова проблема цієї пари – як постійні Скорпіони, настільки ж непостійні Близнюки. І ця обставина може їх розлучити. Хоча на перший погляд союз здається гармонійним: хіба не прекрасний цей темний лицар, раз за разом рятує свою тендітну принцесу від усіх житейських «драконів»?.. Проблеми почнуться в той момент, коли Скорпіон побажає замкнути Близнюків у своїй башті. Тому що, ледве зачинивши двері, він виявить, що принцеса втекла у вікно.

Недарма кажуть, що в особистості Близнюків уживаються дві людини. І ким із них прокинеться ця дівчина сьогодні не знає навіть вона сама. Жінки-Близнюки імпульсивні, мінливі – відповідні епітети для вітру, чи не так? Зрозуміло, адже це знак повітря. А стихія Скорпіона – вода, саме що ні на є вперте й цілеспрямоване речовина в природі.

Спробуйте повернути річку назад, захистити багаття від раптової зливи, та оцініть цю непохитну міць. Вода здатна точити камінь – їй потрібно багато часу для цього, але вона терпляча і вміє чекати. І лише над повітрям вона не владна. Вітер гонить хвилі по поверхні озера – вода втрачає спокій. Але жодна з цих стихій не може істотно змінити іншу.

Що ж відбувається, коли зустрічаються дві людини, які перебувають під впливом двох даних стихій? Близнюкам імпонує надійність Скорпіона, його мужність і сила духу. З таким хоч відразу під вінець – мама б схвалила, подруги полопалися б від заздрості. Скорпіону мила безпосередність і романтичність Близнюків. В наш грубий вік істинна жіночність якщо ще й зустрічається, то у дівчат цього знака.

Ніжна, весела, можливо злегка наївна мрійниця, вона може довго не помічати недоліків свого коханого, як і він її. Поки одного разу Скорпіон не дозволить собі грубо зірвати її з небес на землю: дама серця на його погляд може бути безтурботною і навіть вітряної, дружина – ні.

Чоловік-Скорпіон чітко ділить жінок на Єдину і всіх інших. І до вибору цієї Єдиної вірної супутниці життя, він підходить дуже ретельно. Дівчина, що підходить на роль дружини, повинна бути надійним постаментом для його власної величі. Скорпіони вимогливі, дуже вимогливі – але Близнюків неможливо ні до чого примусити. Якщо він почне говорити їй про її обов’язки, вона грайливо кахикне і випурхне на чергову вечірку. І тоді вчорашній лицар сам стане драконом.

А наскільки страшні Скорпіони у гніві, не мені вам пояснювати. Щоб тиранити настільки ніжна істота як Близнюки, здається, треба бути божевільним садистом – адже це все одно що підпалити крила пташині. Але вітер жене по поверхні води цунамі, сметана все на своєму шляху. Поки хвиля не зійде на берег, ніяка сила не примусить її прірву. А вітру все одно – він був і є, і йому немає справи до перевернутих ніби паперові кораблики криголамів.

Якщо представники цих двох знаків все ж задумають зберегти стосунки, їм доведеться миритися з недоліками один одного, а не намагатися їх виправляти. Скорпіону слід зрозуміти, що відчуття внутрішньої свободи потрібно не тільки йому самому, але і його половині. Близнюки довго, деколи на все життя зберігають дитячу безпосередність – і це не робить їх поганими людьми. Якщо їм у вежі сімейного життя залишити відкритою «кватирку», Близнюкам не доведеться виламувати грати, щоб подихати свіжим повітрям. Ще про що потрібно пам’ятати: жінка залишається жінкою, незважаючи на те, що вона народжена під повітряним знаком. Розсудливим для неї – питання часу, нехай навіть їй потрібно його більше ніж підопічним інших стихій.

Коли в родині з’являється малюк, життя батьків знаходить новий сенс – і тоді здійсниться давня мрія Скорпіона про істинно патріархальної сім’ї: його дружина стане нарешті берегинею домашнього вогнища… тільки чи буде вона щаслива вести осілий спосіб існування, Скорпіон чи задумається – а даремно. Нудьга. Нереалізованість. Комплекси. Хіба може бути по -, як і раніше, весела пташка з обпаленими крилами? Хіба не за той самий загублений позитив полюбив Близнюків лицар-дракон? Навіть таким тиранам як чоловіки-Скорпіони не варто забувати: коли один партнер ламає іншого, щасливішим від цього не стає ніхто з них.

Це один з тих спілок, про який кажуть – «разом тісно, нарізно нудно». Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Близнюків навряд чи можна назвати ідеальними, хоча вони мають у собі дуже гарну тенденцію до свого розвитку. Партнери можуть сприяти розвитку потенціалу один одного, або ж заважати самовиражатися – це залежить від того, який шлях у відносинах виберуть ці двоє неординарних і обдарованих людей.

Чоловік Скорпіон вселяє своїй партнерці повагу – він такий стабільний, надійний і сильний, що з ним не страшно відправлятися в шлях по життю. Жінка Близнюки, у свою чергу, заслуговує на увагу партнера за свою безмежну ніжність, слабкість, романтичність. Кожен з партнерів мають такі якості, які в парі доповнюють один одного, утворюючи майже ідеальний збіг з багатьох питань. Пара чоловіка Скорпіона і жінки Близнюків нагадує союз сильного і мудрого лицаря з ніжною і наївною принцесою. Один із цього союзу покликаний захищати, оберігати, інший – вносити в нього романтичність, мрійливість, ніжність.

Жінка Близнюки схильна ідеалізувати свого обранця, звеличувати його якості, хоча її не може не ображати його деяка холодність і навіть грубість у спілкуванні. Цей момент у відносинах може служити тим самим запускає проблеми фактором, який з’явиться відправною точкою в зворотному розвитку їх відносин. Якщо це невдоволення партнерки не буде скориговано поведінкою партнера, то поступово між ними виникнуть конфлікти, що призводять до сумних наслідків. Обидва партнери повинні розуміти, що, незважаючи на значимість відносин для обох, кожному з пари потрібна свобода, щоб виражати себе, добиватися чогось важливого в кар’єрі і професійній сфері.

Навіть слабка і беззахисна жінка близнюки не захоче все життя просидіти під замком, під повним контролем чоловіка. Якщо чоловік Скорпіон і жінка близнюки готові на компроміс — у них будуть чудові відносини, засновані на взаєморозумінні. Партнерка не повинна ставати грубіше, ніж вона є. Її м’якість служить дуже сильним інструментом, за допомогою якого можна виправляти багато негативні ситуації в цій сім’ї. Наприклад, при емоційних зривах, гнівних спалахів дружина тільки м’якість і розуміння партнерки здатні заспокоїти його, згладити всі гострі кути відносин, щоб ці ситуації не переросли у велике протистояння.

Чоловік Скорпіон і жінка Близнюки можуть побудувати справді ідеальні стосунки, якщо візьмуть до уваги особливості характеру один одного. Критичний і прискіпливий партнер не повинен занадто тиснути на свою обраницю, тому що вона, в такому разі, може тільки замкнутися в собі і придбати купу комплексів.

Жінка Близнюки повинна бути легшою і відкритою у відносинах, допомагати і підтримувати дружину. Переживання іншої людини повинні стати важливіше, ніж свої власні — за цим законом повинні жити обидва партнера. Цей союз можна вважати випробуванням на міцність обох, в якому жінка Близнюки і чоловік Скорпіон можуть придбати для себе багато позитивного, якщо витримають всі етапи, пропоновані їм долею.


Залишити відгук