Чоловік Скорпіон і Жінка Козеріг — Сумісність

Для усіх спільних знайомих вони будуть ідеальною парою. Навіть якщо між Скорпіоном і Козерогом виникне напруга, ніхто про це ніколи не дізнається. Можуть здогадатися хіба що їхні близькі – якщо вони навчилися читати безмовні посили цих двох мовчунів. Друг для друга ж вони – у всіх відношеннях достойна партія. Гідна, нехай і не ідеальна.

Представники обох цих знаків – дуже прагматичні натури. Їх об’єднує сталість у поглядах, звичках і… діловий підхід до любовних відносин. Особливо це характерно для Козерога: голову дракона за руку принцеси. Бізнес? «Як грубо!» – фыркнет жінка-Козеріг, але в глибині душі погодиться. Скорпіон теж підходить до справи укладення шлюбу дуже серйозно. У його житті було багато жінок, але мало кому вдалося зачепити його непросту душу.

Можливо, він любив когось із них, полум’яно і відчайдушно, як здатні любити тільки Скорпіони… Але то не отримав взаємності, то чи не зміг утримати об’єкт свого обожнювання – так чи інакше, він вирішив для себе, що пора зупинитися і завести сім’ю з дівчиною, яка не ранить його так сильно, як попередня. Він не дозволить їй себе поранити.

Бізнес? Ні, Скорпіон теж так не сказав би. Доцільність – ось підходяще слово. Витончена дама, яку не соромно представити в пристойному суспільстві. Позитивна, домашня, напевно прекрасна господиня і мати їх спільних дітей. Розумна жінка – надійний тил. З нею не страшно зустріти старість. Нехай трохи старомодна і манірна – але ж Скорпіон і сам такий. Коротше, прекрасна претендентка на роль дружини. І рука принцеси буде отримана – зрозуміло, в обмін на його прізвище і заступництво.

І вони дійсно можуть укласти плідний союз, в якому обом партнером буде комфортно і спокійно. Чи між ними розгориться одуряющая пристрасть, вони не стануть прагнути розчинитися один в одному. Вони начебто тримають зручну для обох дистанцію – так здається чоловіка-Скорпіона, але між тим Козеріг знає про своє таємниче дружині все. Тому що вона розумна жінка. Вона вміє робити висновки. Нехай їй часом незрозумілі громи і блискавки, струшують його душу, нехай Козеріг не поділяє такого особливого ставлення Скорпіона до сексуальної близькості, вона береже його нерви і серце від зайвих стресів. Тому що чоловік, який помер у сорок років від інфаркту, це зовсім не прагматично.

Взагалі, саме поняття «близькість» має для Скорпіона лише одне значення. Настільки відкритий, настільки природний він може бути лише за замкненими дверима спальні. Одяг геть – слідом за нею і маску показної байдужості до всього. Жінки-Козероги ж не надто палкі коханки: хіба розумно геть втрачати голову з-за чоловіка?.. Втім, вона не дасть йому відчути холодок, вона і тут буде намагатися відповідати званню хорошої дружини. Чи помітить Скорпіон тінь облуди? Краще б не помічав, так як не зможе жити з цим далі.

тільки тепер може помітити, що їхні стосунки настільки стабільні, що навіть нудні. Вони не сваряться, не намагаються тиснути один на одного, не борються за лідерство, підтримуючи стійке рівність. Вони – ділові партнери, як і було задумано спочатку. Але в статичності немає руху вперед. Для особистісного зростання будь-якій людині (а Скорпіону особливо потрібні труднощі, щоб їх переборювати.

У боротьбі гартується дух, суперництво мотивує боротися за нові перемоги. Козеріг чи стане музою Скорпіона, заради якої йому захотілося б здійснювати подвиги – вона надто земна. Дивно прозвучить, але все ж надто затишна. І саме цей факт не дає їх союзу називатися ідеальним. Гідним – так, але не більше того.

Союз чоловіка Скорпіона і жінки Козерога можна назвати випадковим і безглуздим з’єднанням двох абсолютно різних людей. Незрозуміло, як ці двоє могли навіть звернути один на одного увагу, коли в їх характерах стільки ворогуючих протиріч, які можуть зробити їх ворогами з першого знайомства. Очевидно, що пара закоханих — чоловіка Скорпіона і жінки Козерога – існує більше «всупереч», ніж «завдяки». Тим цікавіше спостерігати за ними, намагаючись з’ясувати таємниці таких дивних і загадкових відносин.

Чоловік Скорпіон і жінка Козеріг ніколи не показують оточуючим людям своїх почуттів, воліючи тримати в невіданні щодо своїх серцевих таємниць. Більш того, чоловік Скорпіон тримається холодно і відсторонено зі своєю обраницею навіть, залишившись наодинці з нею, що вселяє жінці Козерогові думка про його байдужість і безсердечності. Їй залишається лише здогадуватись, які таємниці зберігає серце обранця, навчитися відчувати і розуміти його краще, ніж він сам себе відчуває і розуміє. Союз цей цікавий тим, що і чоловік Скорпіон, і жінка Козеріг завжди відчувають себе самотніми людьми.

Вони навіть уникають прихильностей, воліючи впиватися і насолоджуватися своєю самотністю. В цих відносинах нічого не буде по-іншому, це – об’єднання двох самотніх сердець, з’єднання двох світів, які згодні існувати поруч один з одним, але ніколи не змішаються в один великий світ. Але партнери можуть дуже добре ставитися один до одного, адже кожен з них здатний зрозуміти обранця краще, ніж хто-небудь інший. Чоловік Скорпіон згодом помітить, що холодність, неприступність і зарозумілість його обраниці – не більше, ніж маска.

Під нею він з подивом виявить досить тонку і вразливу душу, яку з задоволенням буде підтримувати і захищати. Жінка Козеріг буде дуже вдячна своєму партнеру за ці жести, і, у свою чергу, подарує йому більше тепла і уваги. Союз цих двох різних людей сприяє їх становленню, духовного переродження. Чоловік Скорпіон буде уважніше ставитися до інших людей, а жінка Козеріг навчиться довіряти, виявляти свої почуття, мріяти.

Обидва вони можуть добре проявити себе у творчості. Їм протипоказана робота, так як вони обидва по натурі – лідери, і замість того, щоб діяти спільно, відкриють боротьбу за лідерство. Краще, якщо сфери додатка талантів чоловіка Скорпіона і жінки Козерога будуть існувати паралельно, не перетинаючись ні в чому.

Якщо ж парі чоловіка Скорпіона і жінки Козерога судилося виконувати спільні завдання, що їм належить, наприклад, в побуті, то партнер може взяти на себе управління діями, а партнерка – розробку тактики дій, основних ідей. Чоловіка Скорпіона не можна пов’язувати тимчасовими зобов’язаннями і правилами дій, а жінці Козерогові, навпаки, знадобляться підказки мудрого і спокійного партнера, щоб вона не зневірилася у своїх силах. Ніхто з них не зможе рухатися вперед поодинці так само ефективно, як в цьому союзі, тому чоловік Скорпіон і жінка Козеріг повинні цінувати свої відносини, дбайливо ставитися до них.


Залишити відгук