Чоловік Скорпіон і Жінка Рак — Сумісність

Якщо в радіусі п’яти кілометрів з’являться один Рак і один Скорпіон – вони обов’язково знайдуть один одного. У пляжній суєті, на галасливій вулиці або в залі респектабельного ресторану – не має значення. І не питайте, як це у них виходить. Напевно, існує особливий, раково-скорпионий магніт.

Дівчина Рак більше всього на світі хоче, щоб її оцінили по достоїнству. Але цього не трапляється, ніхто не може навіть зрозуміти її! Доводиться ховати самотність душі за холодним хитиновым панциром. Але в тому, що її заповітне бажання не виконується, винна вона сама; як тільки чоловік пильно намагається зазирнути їй в очі, вона мило і елегантно відкушує йому голову клешнями: як посмів незнайомець зазіхнути на найсвятіше – її секрети, як зважився заглядати в душу з лякаючою відвертою пильністю!

І тільки Скорпіону вона не сміє противитися. Дивуючись сама собі, Місячна діва не тільки витримає його відчуває погляд, але і відповість! – І правильно зробить: він єдиний, хто зрозуміє її, і оцінить. Скорпіон, підозрілий і недовірливий, відчуває до Раку приблизно те ж саме: безмежна довіра з першої хвилини знайомства.

Цих двох вважають прохолодними і замкнутими особами (не без деякого підстави, треба визнати). Але насправді під панцирами вони ніжні й ранимі, міцна хітинова шкарлупка захищає палкі, чутливі серця! Нарешті вони знайшли один одного: дві рідні душі, які розуміють без слів, з напівпогляду. Між ними справді існує телепатична зв’язок. Скорпіон вміє чудово приховувати свої почуття під маскою байдужості. Але його Місячна подруга бачить і читає все, що він ховає від світу. Вона захоплюється силою і глибиною його емоцій, що вона знає, який він насправді – і він вдячний за це.

Вони дуже схожі: Жінка Рак по-материнськи піклуватися про коханого, з рідкісним завзяттям і самоотречением. Скорпіон одержимий пристрастю захищати своїх улюблених. Ці двоє обплетуть один одного такими тенетами ніжної турботи і оберега, що може стати трохи душно; а їм все дарма, головне для них – надійність! Хоча, все ж, іноді треба вибиратися на свіже повітря: тоді вони з новою силою зможуть плести свої мережі і насолоджуватися глибиною відносин.

Ріднить їх і трепетне ставлення до грошей; щоправда, Рак вічно боїться втратити свої капітали, а Скорпіона хвилює, як би більше заробити. Чудовий тандем. Особливо, якщо їх страхи і старанність не переростають у моторошну скупість.

Сексуальна сторона життя Скорпіона і Раку обумовлена тим, що Скорпіон наділений чоловічою силою і бажанням більшою мірою, ніж будь-який інший знак, а жінка Рак – більшою чуттєвістю і романтичністю. Цим двом смішно слухати про «стримувану пристрасть», адже те, що відчувають вони – стримати неможливо.

Але все ж іноді вони будуть сваритися. Чоловік Скорпіон ревнивий і мстивий. Жінка Рак непередбачувана і емоційно нестійка. Є ще одна небезпека, яка чатує союз: водна стихія обох знаків, співпадаючи з важкими положеннями Сонця в картах народження, може втопити їх в алкогольному угарі або наркотичному сп’янінні. Деякі пари Скорпіон-Рак здатні створювати вібрації, привабливі для темних сфер; тому краще уникати захоплення чорною магією і культами за типом Вуду, сеансами спіритизму і т. п.

Тільки прямий розмову союз врятує від негараздів. Їм треба розмовляти навіть тоді, коли серце рветься від образи і болю: це єдиний їхній порятунок. Вони повинні обов’язково висловлювати всі свої претензії. Образа, що пішла в глибини душі, може перетворитися в похмурого зеленого монстра-руйнівника. А так шкода, якщо ці двоє розлучаться, адже почуття, яке вони відчувають – не просто любов, а щось більше: кармічне посвячення, безмежна ніжність і вірність.

Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Раку з вигляду здаються холодними, млявими, дуже пасивними. Партнери ніби байдужі один до одного, але тримаються разом за звичкою тривалий час. Але стороннім спостерігачам не зрозуміти, що за непроникною оболонкою холодності цих партнерів ховаються воістину спалюють пристрасті, висока чуттєвість і величезна увага один до одного. Цим двом дуже добре разом, а життя з часом доводить, що їх союз має право називатися одним з найбільш міцних.

Чоловік Скорпіон відрізняється своєю педантичністю, акуратністю, зібраністю. Йому доведеться по душі ніжність жінки Раку, її романтичність і сентиментальність. Роман цих двох людей зовні нагадуватиме, швидше, дружні стосунки, тому що партнери не прагнуть продемонструвати свої почуття на людях, воліючи стриману відстороненість у відносинах. Партнери будуть дуже добре розуміти один одного, інтуїтивно здогадуватися про бажання й уподобання. Їх відносини в якісь моменти будуть нагадувати дивну логічну головоломку, в якій обидва розгадують, вивчають один одного, намагаючись докопатися до самої суті.

Якими б дивними не здавалися ці відносини оточуючим людям, а чоловік Скорпіон і жінка Рак будуть цілком щасливі в них. Проблеми у стосунках можуть початися з-за того, що чоловік Скорпіон не дуже вміє контролювати свої емоції, і під час сильного гніву буде спалахувати, розносячи все навколо. Жінку Раку будуть лякати ці напади агресії, хоча, затиснуті в кут, вона також не забуде дуже чутливо пощипати партнера, відповідаючи на його агресію. Чоловік Скорпіон з подивом помітить, що у його слабкою з вигляду партнерки є досить сильний характер, який вона готова проявляти в стресових ситуаціях.

Як не дивно, але двигуном стосунків у родині, а також силою, яка дозволяє зберегти її стабільність, є жінка Рак. Вона набагато краще, ніж її партнер, пристосовується до ситуацій. Жінка Рак уміє добре відчувати свою роль, своє місце в цьому житті, обіймати його, без зайвих душевних метань. Чоловік Скорпіон всі зміни у своєму житті приймає з емоційної позиції.

Часто він так перевантажений сумнівами, емоціями і особистими переживаннями, що не може зробити крок вперед. Жінка Рак краще розуміють свого партнера, що він розуміє її. Вона постарається бути більш відкритою, зробити все, щоб він відчував себе спокійніше і впевненіше. І це неодмінно станеться, тому що в своєму прагненні сіяти розумне, добре, вічне жінка Рак володіє величезним завзяттям.

Чоловік Скорпіон і жінка Рак дуже потребують один одного, хоча зовні можуть і не визнавати це. У них є все, щоб створити тривалі і щасливі відносини, головне – не втратити інтерес один до одного. Кожен з пари повинен надавати своєму партнеру максимум уваги, проявляти ніжність, турботу про нього, і тоді найсерйозніші проблеми, які можуть зруйнувати їхні стосунки, навіть не виникнуть на шляху.


Залишити відгук