День Народження 4 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Народжені у цей день — розумні і амбітні трудяги. Незважаючи на артистичний темперамент Ваг, ви володієте серйозністю і цілеспрямованістю. Втім, ви настільки приємні та милі, що мало хто здогадується про вашу залізну рішучість. Ви хочете здобути популярність завдяки своїм досягненням, але вам потрібні і більш відчутні матеріальні підтвердження успіху. Якщо доведеться вибирати між вигодою і славою, ви можете віддати перевагу готівку, а слава нехай дістанеться комусь іншому.

Народжені 4 жовтня, як би вони не береглися, заподіюють собі каліцтва самого різного роду. Почасти це пояснюється їх любов’ю до небезпечних ситуацій. Треба побоюватися падінь, ударів, пошкоджень спини і особливо внутрішніх органів. Для народжених 4 жовтня плотська любов зазвичай є делікатним питанням, так як в цьому відношенні їх легко вивести з рівноваги, порушивши емоційний стан і, можливо, заподіявши шкоду здоров’ю. І нарешті, прагнення повністю насолодитися життям у народжених 4 жовтня виливається в пристрасть до тютюну, алкоголю, що треба контролювати і при можливості жорстко обмежувати.

На відміну від більшості оточуючих народжені 4 жовтня просто живуть своїм життям і ведуть себе так, як хочуть. Хоча вони часто бувають дуже милими і приємними людьми, в них є внутрішня твердість, є результатом подолання труднощів нашого недосконалого світу. Цей реалізм і орієнтація на виживання живлять їх іронічність, спостережливість і загострене почуття гумору. Народилася 4 жовтня подобається, коли все йде гладко, але, безсумнівно, гладко саме в тому напрямку, який вони вибрали самі. Вони вміють користуватися владою, не афішуючи це, і бути босом, ніяк не випинаючи своїх вольових якостей. По суті, вони завжди роблять досить оманливе враження — народжені в цей день на перший погляд здаються м’якими і розуміючими натурами, але в той же час вони можуть бути непоступливими там, де безпосередньо порушені їх повноваження. Тим не менш оточуючі вважають чарівність народжених 4 жовтня приємним і обнадійливим.

Знак Зодіаку 4 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знакам Повітря, які володіють наступними якостями: врівноваженість, привітність, дипломатичність, помірність, плюралізм.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї чарівність, гармонію. Венера — покровитель для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів.

Ваги, що з’явилися на світ 4 жовтня, принципові. Це амбітні особистості з досить сильними лідерськими якостями. Але матеріальне для них важливіше соціального. Вибір між славою і вигодою Ваги однозначно роблять на користь другого. Представники знаку мають сильну волю, внутрішній стрижень. Недосконалості сучасного суспільства живлять їх почуття гумору, іронічність. Представники знаку вміють сміятися над чим завгодно і над собою.

Народжені 4 жовтня володіють унікальним, а іноді навіть ексцентричним поглядом на світ. Тим не менш коли вони діляться своїми думками з близькими людьми, їх найчастіше приймають, цінують і навіть люблять за їх абсолютно невиліковну ідіосинкразію до дійсності. Можливо, подібні почуття почасти виникають тому, що вони самі люблять людей і завжди охоче беруть участь у всьому, що пропонує їм суспільство. У цьому сенсі вони самі глибоко людяні, і їх пов’язують тісні зв’язки з оточуючими. Вони рідко виявляють снобізм, навіть якщо і просунуться високо наверх, вдихнувши там розріджене повітря успіху. Особливу увагу народжених 4 жовтня приваблює небезпека. Однак вони дивляться на неї інакше, ніж багато (як на загрозу життю, як на щось негативне). Для них небезпечні ситуації частіше всього стають такими через недбалість. Звичайно, фактор ризику може бути присутнім у будь-якій справі, але більшою частиною, будь то альпінізм, підводне плавання або польоти на дельтаплані, народжені 4 жовтня просто проходять відповідну підготовку, приймають необхідні заходи безпеки і лише потім приступають до ризикованої пригоди, яка зазвичай закінчується вельми успішно.

Народжені 4 жовтня пишаються своєю родиною. Якщо навіть у них самих немає дітей, вони будуть добрими дядьками або тітками, відданими чоловіками або дружинами. Вони добре себе почувають в суспільстві. Що не означає, однак, що вони не люблять іноді побути на самоті, якщо, звичайно, це їх особистий вибір.

Це доводить і те, що народжені 4 жовтня володіють прекрасними здібностями до концентрації всіх зусиль при виконанні індивідуальної роботи. Головна складність, яку відчувають багато, народжені 4 жовтня, це те, що вони нечестолюбивы і воліють життя приємну, легку і комфортну. У них хороший смак і звичка оточувати себе гарними речами. При відсутності внутрішнього прагнення до просування вперед їм може знадобитися стимул до більш активним зусиллям. Бійцівський дух спалахує у них при подоланні особистих недоліків, перешкод, неприйняття на роботу, боротьби з тираном-начальником.

Чоловік Терези — народився 4 Жовтня

Чоловіки, c датою народження 4 жовтня — володіють наступними рисами: такий кавалер — чарівний, веселий, врівноважений, кумедний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 4 Жовтня

Жінки, що з’явилися на світ 4 жовтня, не схожі на інших такими властивостями: така дама — витончена, жіночна, податлива, терпляча. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 4 Жовтня

Народжені 4 жовтня знак зодіаку Ваги відрізняються спокійним характером і дивляться на світ з реалізмом. Вони живуть своїм життям, не озираючись на оточуючих, але при цьому є милими і добрими людьми. Народжені 4 жовтня знак зодіаку Терези люблять, щоб все йшло згідно з їх планами. Вони вміють маніпулювати людьми, але роблять це непомітно для оточуючих. Зовні вони справляють оманливе враження – здаються розуміючими і тихими натурами, але всередині надаватися людьми з твердою волею і характером, особливо це проявляється, якщо порушені їх інтереси. Але, тим не менше, користуються популярністю і любов’ю. Вони дуже хороші організатори і дуже амбітні, тому часто забираються на саму вершину кар’єрних сходів.

У народжених 4 жовтня знак зодіаку Терези, свій погляд на світ, який може відрізнятися ексцентричністю. Але друзі, родичі і близькі розуміють і приймають цю межу. Можливо, це відбувається тому, що народжені 4 жовтня знак зодіаку Терези, добре ставляться до людей і люблять брати участь в їх житті. Вони дуже людяні, рідко проявляють зверхність навіть якщо домоглися величезних успіхів у своєму житті. Як правило, народжені 4 жовтня знак зодіаку Терези, дуже товариські, мають високими навичками комунікації і легко заводять нові знайомства. Напевно, це з’являється від того, що вони більші диваки і мають дивацтвами.

Рішення, в незалежності від їх важливості, народжені 4 жовтня, беруть миттєво. А також можуть знайти вихід з будь-якої ситуації і вигоду для себе, навіть якщо її там немає. Це відбувається за наявності внутрішнього чуття, що підказує їм правильні рішення.

Ставлення до життя, народжених 4 жовтня знак зодіаку Терези, своєрідне. Будні протікають у них, так само як і у всіх, але вони бачать зовсім по-іншому, ідеалізують світ і витрачають дуже багато сил на боротьбу з його недоліками. Якщо вчасно не вийти з країни мрій – то існування стане дуже складним і реалізовувати свої бажання буде неможливо.

Небезпеку, у народжених 4 жовтня знак зодіаку Терези, викликає великий інтерес. Але вони дивляться на неї трохи по-іншому, ніж інші люди. У більшості випадків небезпека виникає з недбалості. Це не означає, що народжені 4 жовтня шукають небезпека. Перед ризикованою справою, наприклад, заняттям екстремальним спортом, вони обов’язково проходять інструктаж, перевіряють спорядження і приймають різні запобіжні заходи. Зазвичай цього вистачає і всі справи закінчуються успіхом. Але нерідкі випадки, коли травми неминучі, тому народженим 4 жовтня слід бути дуже акуратними. Найбільш поширені травми – переломи кісток, струс і забиття внутрішніх органів.

Сім’єю, народжені 4 жовтня знак зодіаку Терези, дуже цінують і пишаються. Якщо з якихось причин у них немає власних дітей, вони будуть чудовими хрещеними. Це непогано, але при відсутності амбіцій вони можуть грузнути в мещанстве. Тому порада тим, хто народився 4 жовтня знак зодіаку Терези – не стійте на місці, розвивайтеся, ставте перед собою цілі і робіть все для їх досягнення. Не забувайте приділяти час духовному розвитку і працюйте над собою.

Любов і Сумісність

Близькі стосунки для вас надзвичайно важливі, і ви можете відчувати себе самотнім без супутника життя, проте потрібно набагато більше, ніж тільки почуття, щоб зацікавити вас. Ідеальний партнер повинен розділяти ваші завдання і рішучу цілеспрямованість.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжених 4 жовтня часто називають трудоголіками. Саме такими вони і є. Люди відрізняються амбітністю, цілеспрямованістю. Вони серйозно ставляться до обраної діяльності. При цьому народилися 4 жовтня є творчими натурами. Якщо їх професійна діяльність не пов’язана з мистецтвом в будь-якому його прояві, такі люди реалізуються в креативних хобі. Народилися 4 жовтня прагнуть популярності. При цьому статус – не найголовніше для них. Людям, народженим 4 жовтня, потрібні як соціальні, так і матеріальні підтвердження успіху.

Народилися 4 жовтня Ваги – реалісти, орієнтовані на виживання. Цей принцип вони переносять зі звичайного життя в професійне середовище. Прагнуть до досконалості Ваги стають відмінними спеціалістами в обраній галузі знань. За професіоналізм їх цінують колеги і начальники. Сідати в директорське крісло народилися 4 жовтня, як правило, не поспішають. Управлінська посаду обмежує їх можливості жити так, як хочеться. Комфортніше Ваги відчувають себе в якості виконавців, учасників професійної команди.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 4 жовтня відчувають пристрасть до екстриму. Небезпечні ситуації приваблюють їх, як світло лампочки метеликів. У кожній ситуації Ваги дотримуються обережності. Але це не допомагає їм зберегти здоров’я. Небезпека для народжених 4 жовтня представляють каліцтва і травми. Найчастіше Ваги страждають при падіннях і ударах. Слабкими місцями представників знаку є спина, опорно-руховий апарат. Турбота про здоров’я у Терезів часто йде не тим маршрутом. Замість десятків дієт, годин в тренажерному залі і послуг косметолога варто обмежити споживання фаст-фуду, тютюну, алкоголю, інших стимуляторів.

Доля і Удача

В цей день народжуються двоїсті натури. Вони володіють сильною інтуїцією, виверткі і хитрі. Захоплюється містикою і окультизмом. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті риси характеру, які притаманні особистості і особливо виражені. Життя буде бурхливою, з різноманітними ситуаціями, а умови життя будуть залежати від того, яким шляхом людина піде. Якщо шляхом добра, проявляючи милосердя і випромінюючи любов, то зможе досягти в житті благополуччя, а якщо вибере шлях зла, то життя буде невтішною.

Поради Терезам, Народженим 4 Жовтня

Для народжених 4 жовтня Ваг ектрім – не кращий варіант проведення часу. Полоскотати собі нерви можна більш безпечними способами. Варто звернути увагу на тематичні дозвіллєві проекти. Ставте собі цілі і терміни їх виконання. Приділяйте час духовного. Користуйтеся тим часом, коли ви одні, для самовдосконалення. Не застрявати на одному місці.

1 комментар к “День Народження 4 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези”


  1. Олена:

    Чиста правда про мене


Залишити відгук