Чоловік Скорпіон і Жінка Овен — Сумісність

У них так багато причин, щоб стати щасливими разом. І не менше – щоб перетворитися в непримиренних ворогів. Його приваблює і хвилює її чесність і прямота, він знає: ця жінка ніколи не буде хитрувати, брехати або намагатися маніпулювати ним. Вона не мстива і не злопамятна, вона відкрита світу, позитивна і сповнена оптимізму. Найдивніше те, що йому подобається якості, протилежні власним! – Скорпіон то за вдачею критичний, підозрілий і недовірливий. Він визнає відплата, як основний життєвий принцип. У побуті це втілюється приблизно так:

Овен:
— Ах, як здорово! – Такий гарячий Чай, лимон – незвичайно ароматний!

Скорпіон, відсьорбуючи з тієї ж чашки:
— Крутий окріп, можна обпалити рот. І запах лимона занадто сильний, немає якихось добавок? Я запам’ятаю, яким чаєм тут пригощали. Хтось хотів, щоб я подавився?

Але наскільки по-різному вони мислять, настільки однаково відчувають. Емоційно Скорпіон і Овен на одній хвилі. Інтимні стосунки у цієї пари завжди більше, ніж звичайне сполучення. Ніжність і пристрасть, які неможливо втамувати, кидають їх в обійми один одного знову і знову. Це почуття може не тьмяніти до похилих років. Надзвичайний сексуальний потенціал Скорпіона незаперечний, хоча його іноді невірно трактують: цей чоловік не буде змінювати направо і наліво. Концепція любові, вибудувана за правилами планети-покровителя Плутона, вимагає від нього чистоти і чесності. Холодно і неупереджено він відкине будь-спокусницю, якщо в його відносинах з Овном все стабільно. Невірність Скорпіона може спровокувати тільки сама дівчина Овен.

В якийсь момент, після безлічі тестів (Скорпіони майстри ставити запитання і отримувати відповіді!), він вирішує: їй можна довіряти. І пускає в лаштунками свого світу. Зачарована, вона не в силах противитися і підпорядковується йому. Це дивно, єдиний знак, перед яким Овен втрачає свій бойовий запал і запал, це – Скорпіон. Є в цій тязі Овна скоритися щось магічне. Часом її буде збивати з пантелику його холодність і неупередженість; але, насправді, це лише маска, за якою Скорпіон приховує свої почуття. Коли вона зрозуміє це, їй стане спокійніше, відносини стануть рівніше. Овна буде дратувати його скритність і мовчазність, дбайливіше, ніж у неї, ставлення до грошей, залізобетонні принципи. Їй всього лише треба трохи терпіння, поки він вийде з темних вод своїй задумі. Та де ж його взяти? – Терпіння, це та чеснота, яка у Баранів ніколи не водилася.

Овечки треба добре подумати і проявити мудрість, чи готова вона до відносин з людиною, керованим Плутоном. Скорпіон не здатний на напівзаходи і компроміси. Якщо якісь стосунки заподіяли біль, йому недостатньо їх розірвати. Він знищить сам інститут шлюбу, послідовно і методично помститься, прокляне і змусить страждати всіх навколо.

Для Скорпіона неприйнятна її емоційна нестійкість і пристрасть до тринькання. Бентежить її жваве веселощі в компанії, бажання спілкуватися і бути в центрі подій. Якщо тільки він навчитися дивитися крізь пальці на марсіанські напади агресії, ревнощі і вічні вимоги уваги знайде в Овні досконалий ідеал, межа своїх мрій. Але от біда: Скорпіони не вміють дивитися крізь пальці… Все ж любов творить чудеса: Плутон, Марс, об’єднавшись, роблять можливим все, навіть земне щастя!

Якщо не брати до уваги незначні суперечності, які можуть час від часу виникнути між цими типажами, союз чоловіка Скорпіона і жінки Овна цілком можна назвати ідеальним. Як відомо, ідеальний шлюб – не той, в якому не буває сварок, а той, в якому всі проблеми можуть бути вирішені швидко і спокійно. Хоча чоловікові Скорпіону і жінці Овну властива імпульсивність, вони обидва будуть налаштовані на оптимістичний лад, тому що перспектива їх відносин додасть їм упевненості в собі.

Чоловік Скорпіон – великий прагматик. Він далеко вперед прораховує свої кроки, розраховує всі свої дії. Можна подумати, що він дуже спокійний і навіть холодний – але це враження оманливе. Він має дуже багатий і яскравий внутрішній світ, повний пристрастями та емоціями, які зовні можуть ніяк не проявлятися. Чоловік Скорпіон любить спостерігати за людьми, аналізувати їх поведінку, робити для себе висновки. Він може безпомилково обчислити свого потенційного партнера для шлюбу, який краще всього підходить йому саме в цей момент.

Жінка Овен буде підкорена цієї величної статтю свого партнера. Вона навіть буде думати, що його холодність – показник його байдужості до неї, але з часом вона відчує його щиру, гарячу сутність. Жінка Овен навчиться розуміти свого партнера набагато краще, коли вони вже проживуть деякий час разом. День за днем вона буде впізнавати в своєму обранцеві щось нове, і ці відкриття допоможуть їй зовсім по-іншому подивитися на нього, перейнятися його настроєм, ідеями. Холодність чоловіка Скорпіона – зовсім не показник його байдужості, а спроба приховати всі свої емоції глибоко усередині себе.

Партнер також повинен звикнути до своєї обраниці. Його буде насторожувати прагнення жінки Овна бути в центрі уваги, широко спілкуватися, витрачати багато грошей на різні речі та сувеніри. У справах партнери завжди мають однакове прагнення до мети, але на шляху прямування до неї жінка Овен може кілька разів передумати, перескочити до іншої, більш привабливою, цілі. Чоловік Скорпіон завжди домагається того, що задумав, неважливо, скільки сил і часу від нього це зажадає. Партнери обидва люблять яскраві враження, гострі відчуття. Вони можуть легко співпрацювати в ризикових підприємствах або навіть афери, лоскочучи собі нерви.

Пара чоловіка Скорпіона і жінки Овна живе за принципом «пан або пропав», іноді ризикуючи по-крупному. Жінці-Овну в цьому союзі доведеться більше поступатися своєму несгибаемому партнеру, і в якийсь момент вона може навіть відчути себе жертвою цих відносин. Але чоловік Скорпіон ніколи не стане зловживати своєю авторитарністю – він обов’язково буде допомагати своїй супутниці — проявляти себе, самовиражатися. Крім того, в справах і в подорожах ця пара завжди буде разом, показуючи рідкісне єднання душ.

Ніхто не сказав, що у цій парі не буде сварок – вони обов’язково будуть, причому галасливі, спекотні. Але дружелюбність чоловіка Скорпіона і жінки Овна, зрештою, переважає, і сварки будуть закінчуватися так само швидко, як і починалися. Свідками гнівних сцен подружжя будуть численні і навколишні сусіди. Але різкі спалахи гніву, розбитий посуд дозволяють обом партнерам виплеснути емоції і позбутися негативу, тому їх примирення завжди буде не менш яскравим і помітним.


Залишити відгук