Чоловік Скорпіон і Жінка Водолій — Сумісність

З першого погляду здається, що Скорпіон і Водолій за визначенням не можуть бути разом. Дві настільки самодостатні особистості швидше стануть один для одного прекрасними ворогами, суперниками, але ніяк не парою. Проте не все так однозначно.

Благополуччя цього союзу залежить насамперед від зрілості кожного з них. Мова не тільки і не стільки про віці – як відомо, кількість прожитих років не гарантує прямопропорційного накопичення мудрості. Скорпіони дорослішають рано: іноді здається, що всі проблеми отроцтва і юності проходять повз них. Навіть дитина-Скорпіон завжди виглядає серйозніше і стриманіше своїх однолітків. У молодих людей цього знака вітер в голові не свистить (чого не скажеш про тих же Водоліїв), але, тим не менш, для усвідомлення деяких речей навіть їм вимагає час. Чимало часу.

Якщо спосіб життя або точка зору іншої людини не збігається з твоїми, це ще не означає, що перед тобою погана людина. Про розуміли б це Скорпіони! Їх критичність і вимогливість часом переходить межі розумного. Але вимагати чогось від Водолія – марно витрачати час. Швидше за все, вона просто не помітить вас – вона дуже зайнята: втілює в життя свою чергову мрію, і це зараз для неї важливіше всього на світі.

Водолії абсолютно не пристосовані до домашнього способу життя – вони дуже активні, щоб животіти в чотирьох стінах. Шалений ентузіазм штовхає їх хапатися за кожне цікаве справа, що попадеться під руку. Ранній шлюб дівчатам-Водоліям протипоказаний: подумайте самі – хіба вам потрібні зараз всі ці зобов’язання? Турбота про будинок і чоловіка, а вже тим більше про дітей, забирає надто багато часу і сил. Вчіться, удосконалюйтеся в своїх талантах, шукайте своє місце в житті – каструлі і пелюшки почекають.

І ось ми приходимо до того, з чого почали: і Йому, і Скорпіону потрібно визріти для відносин один з одним. Йому – щоб накопичити мудрості і навчитися неупереджено ставитися до людей. Їй – щоб стати розсудливим і захотіти тепла сімейного вогнища. Рано чи пізно до всіх жінок приходить усвідомлення необхідності створення сім’ї, але у вашому випадку – головне, щоб не рано. Шлюб, особливо зі Скорпіоном, стане фатальною помилкою і не принесе Йому щастя.

не Можна не помітити: у цих двох багато спільного і крім вольнолюбия. Вони обидва прагнуть до саморозвитку, успіху і визнання, що вельми похвально. Причому, якщо кожен з них буде готовий підставити плече партнера, вони швидко знайдуть, як чудово доповнюють один одного. Консерватизм в характері Скорпіона хвацько компенсується новаторством Водолія, її безпосередність – його стійкість і впертістю. Вони надихають один одного, у них завжди багато ідей і величезне бажання втілити їх у життя.

Удача буде супроводжувати цього тандему: вона любить активних і зухвалих. Але спокою їм не бачити… Сварки, дрібні, великі і зовсім вже глобальні, трапляються в парах Скорпіонів і Водоліїв чи не кожен день. Ні, бути «нормальними» не навчитися жодному з них: вони божевільні вищої проби, кожен по-своєму. Що ж… так виразно цікавіше. Зі Скорпіоном не пропадеш, з Водолієм не занудьгуєш. Змагаючись, ви виховуєте один в одному лідерів.

Останнє, що варто зробити, це дати вам цінну пораду. Ніколи не з’ясовуйте стосунки на людях. В серцях можна наговорити такого, про що потім доведеться шкодувати – і ви неодмінно висловите один одному багато зайвого, буйним темпераментом природа вас обох щедро нагородила. Так нехай це хоча б відбувається без сторонніх очей і вух. Жити потрібно так, щоб оточуючі заздрили, а не зловтішалися.

Стосунки чоловіка Скорпіона і жінки Водолія не так вже ідеальні, як здаються на перший погляд, тому що їх поступово хвилі захльостують протиріч, які виникають між партнерами. На думку оточуючих людей, ці люди добре відтіняють один одного, але ніхто не знає про те, які непримиренні конфлікти можуть виникати між цими людьми, коли вони будуть жити разом. Втім, шанси на успішне співіснування цієї пари теж є, і їх чимало, тому партнерам варто поборотися за своє щастя.

Чоловік Скорпіон наділений мудрістю, здається, від самої природи. Він знає, чого хоче від життя, завжди з оптимізмом дивиться в майбутнє і не цурається піднесених мрій і фантазій. Жінка Водолій – спокійна, розумна, врівноважена. Здається, що в її руки легко пливе удача, хоча вона завжди заробляє свій успіх сама, своїм власним ретельним щоденною працею. Жінка Водолій дуже легка на підйом. Вона легко спілкується з людьми, воліє не мати сильні прихильності в житті, які б підкоряли її собі.

Її будуть дратувати спроби чоловіка Скорпіона підпорядкувати її собі, тому що вона не визнає диктат ніде, навіть у сімейних відносинах. Її не тягне комфорт будинку, хоча чоловік Скорпіон постарається зробити його максимально затишним і комфортним. Жінка Водолій має в житті більш високі цілі, до яких і прагнути – духовне вдосконалення, професійний ріст. Чоловік Скорпіон може сприяти тому, що його партнерка отримує освіту або професійний досвід, він навіть буде не проти її ділових контактів або дружнього спілкування. Але йому нестерпно бачити, що у його супутниці, де б вона не з’явилася, завжди буде багато шанувальників.

Його ревнощі може перейти всі розумні межі – аж до публічних звинувачень і спроб посадити партнерку під «домашній арешт», що неодмінно викличе бурю протесту з її боку. Цей конфлікт може бути вичерпаний лише тоді, коли партнери разом, в спокійному діалозі, погодяться піти на поступки один одному. Жінка Водолій стане більш відкритою для партнера, що буде координувати свої справи разом з ним, радитися, брати його з собою на вечірки з друзями, а чоловік Скорпіон дасть своєї супутниці свободу вибору діяльності, незалежність у тому, що стосується професійної сфери і кар’єри.

При будь-якому розкладі відносин керувати ними буде чоловік Скорпіон. Він має таємні інструменти свого впливу на людей, з допомогою яких він буде намагатися маніпулювати своєю партнеркою. Цю діяльність можна зробити дуже корисною для пари, якщо подружжю подумати про загальну справу, в якому кожен застосував би свої таланти.

У стосунках чоловіка Скорпіона і жінки Водолія обов’язково будуть сварки. З боку партнера війна буде вестися тихо, крадькома, партнерка ж схильна воювати з відкритим забралом. В цій війні переможців не буде – надто вже тотальними будуть наслідки для обох. Найважливіше в їх спільного життя – правильний розподіл ролей. Якщо жінка Водолій є явним лідером, то чоловік Скорпіон – таємний лідер. Він може відповідати за стратегію, розробку планів та ідей, партнерка – за здійснення задуманого.

Після деякого часу існування разом чоловік Скорпіон і жінка Водолій з подивом помічають, що їхні стосунки, ніяк не нагадують ідеальні, все-таки зробили диво, давши партнерам впевненість у собі, навчили жити в гармонії з зовнішнім світом. Подружжя, самі того не підозрюючи, найкращим чином впливають один на одного, утворюючи дуже перспективне партнерство двох різних, але рідних один одному душ.


Залишити відгук