Чоловік Скорпіон

Незалежний чоловік-Скорпіон прагматичний, буває надмірно жорстким і непоступливим. Він переконаний свого правоті, його думка не обговорюється. Рідко, коли він власні умовиводи піддає сумніву. Для нього немає авторитетів, меж, або чогось неможливого. Якщо йому щось потрібно, він обов’язково візьме це від життя.

Чоловік-Скорпіон твердий духом, наділений міцною силою волі, його репутація завжди бездоганна, незважаючи на мінливість по відношенню до жінок. Він прямолінійний, не дбає про почуття інших людей, легко говорить те, що думає. Його неможливо застати з мрійливим виглядом, він може сидіти і планувати свої цілі, реально оцінюючи можливості, рожеві ілюзії і фантазії не для нього.

Скорпіон дуже потайливий, вміє висловлювати на публіці байдужість, в той час, коли глибині душі вирує пристрасть, біль, або нестримна любов. Не в його правилах розповідати про себе, ділиться радощами або проблемами з близькими людьми або друзями. У вирішенні проблем завжди йде напролом, не обходячи звивистою дорогою труднощі. Тільки натиск, тиск, агресія здатні, на його думку, перемогти труднощі. Він завжди налаштований активно, готовий у всеозброєнні завойовувати жінку, практично в його житті немає поразок у любові. Його неможливо змусити підкорятися або проконтролювати.

Чоловік-Скорпіон так само має слабкості, є моменти, коли він потребує душевного розуміння, контакту з близькою людиною, спілкування по душах. Він прихильник красивих речей, прагне до багатої і ситого життя. Цінує комфорт, затишок, домашню обстановку. Скорпіон по натурі схильний до спонтанних вчинків, небезпечних авантюр. Цілком може несправедливо звинуватити людину, керуючись почуттями помсти, антипатії до людини. Шляхом придушення, образи намагається підпорядкувати своїм вимогам людини.

Жінки, покохала чоловіка-Скорпіона, слід бути лояльною, легкої і непринциповій. Багато доведеться перетерпіти, вибрати позицію покірною і всепрощаючої жінки. В колі друзів, сторонніх людей наймиліша людина, добрий, уважний. Легко визначає якість людей, відразу розрізняє, де щирість, а де фальш. Скорпіон стане поважати людину, не побоявся вступити з ним у боротьбу, суперечку, вміє захиститься і дати здачу кривдникові. Жінка, яка вміє бути лагідною, покірною, і вміти маніпулювати його емоціями, є чуттєвою, чуйною, не ревнивою і вірною, буде комфортно жити і відчувати себе щасливою з чоловіком-Скорпіоном.


Залишити відгук