Чоловік Стрілець і Жінка Діва — Сумісність

Стрілець і Діва можуть чудово порозумітися на початковому етапі відносин. Його приваблює неабиякий інтелект партнерки, її жвавість і позитив, які випромінює кожен жест, кожне його слово. Вони багато спілкуються, все більше зачаровуючи один одного, і ось одного разу вирішують пожити разом. Або навіть одружитися… а ви ніколи не замислювалися, чому всі казки закінчуються весіллям?..

Отже, народилася нова сім’я. І раптом обидві її половинки виявляють, що зовсім не знають один одного. Їм ще не траплялося демонструвати себе з ось цієї непривабливої, до огиди земного і буденного боку – а тепер… ви чуєте, щось дзенькнуло? Це впали на підлогу і розбилися дві пари рожевих окулярів. На жаль, Стрільцю важко зберегти свіжість почуттів до жінки, штопающей його шкарпетки. Ще складніше Діві захоплюватися чоловіком, який ходить по хаті неголений і нечесаний, не соромлячись свого неохайного вигляду.

Хтось би не загострював увагу на таких речах, але не аккуратистка Діва. Її починає дратувати у чоловіка буквально все – навіть те, що коли-то зачаровувало. Він надто багато базікає, занадто голосно сміється, занадто різкий у висловлюваннях. А його друзі? Це ж сущий набрід, але він проводить з ними більше часу, ніж вдома! Краще б справою зайнявся, ніж скакати, як коник без турботи про завтрашній день.

«Тобі пора розсудливим, – скаже Діва, – адже ти тепер сімейна людина і маєш переді мною деякі зобов’язання». Дуже добре, якщо вона не замінить слово «сімейний» синонімом «невільний». Інакше дізналася б, наскільки неприємним людиною буває цей доброзичливий хлопець, якщо серйозно зачепити його. Стрілець може багато чого вибачити, але не посягань на свою незалежність. Грубо кажучи, якщо ви хочете слухняного, домашнього і затишного супутника життя, цінує сталість також як і ви, краще взагалі не зв’язуйтеся зі Стрільцями.

не Можна вимагати від людини того, чого він не може дати. «Так нечесно», – сказав би будь-який чоловік цього знака. Не те щоб Стрілець не придатний для сімейного життя – він може піклуватися про свою дружину, бути вірним їй, завжди підтримає у важкій ситуації, не сумніваючись підставить плече і, і жилетку. Але якщо Діва у вихідний захоче відвідати своїх родичів, а Стрілець – поїхати на рибалку, нехай краще він їде на рибалку, а вона – йде в гості. І не треба тягнути його насильно. Тому що, навіть поступившись Діві, він зуміє геть зіпсувати їй настрій своїм кислим виразом обличчя, яке не залишить його весь вечір.

Так, відпочивати їм безумовно слід порізно. Занадто різних життєвих ритмів дотримуються представники цих двох знаків. Уявіть ситуацію: Стрілець привів дружину на одну зі своїх улюблених заходів. Перше, що шокує жінку-Діву – популярність її коханого серед жіночої половини компанії. Друге – те, що велика кількість уваги протилежної статі Стрільцеві дуже навіть приємно. Та він і сам з помітним задоволенням фліртує з усіма оточуючими панянками. Він робить це аж ніяк не для того, щоб розлютити або образити Діву – просто така манера поведінки для нього природна.

Дуже добре, якщо наша парочка потрапила на просту вечірку, а не на зліт байкерів, в клуб рольовиків-реконструкторів або фанів будь-якого екстремального виду спорту. Бо Діва дізналася б, яким божевільним може бути Стрілець. Як же він любить хизуватися перед друзями (і особливо подругами) своїми подвигами! Хто поліз без страховки в незнайому печеру? Хто вирішив станцювати босоніж на гарячому вугіллі? Хто збив стрілою яблуко, що стоїть на голові товариша? Ви ще сумніваєтеся, хто це був?.. Діва ж спостерігала за безглуздою бравадою дружина і тихо вмирала від страху за нього. Будьте впевнені, що подібні заходи чоловік-Стрілець відвідувати більше не буде. Їй так спокійніше – а що він втратить щось дуже для себе важливе, її не надто турбує.

А даремно. Позиція «Я краще знаю, що для тебе краще» аж ніяк не характеризує Діву як людини мудрого і гнучкого. Ні її, ні кого б то не було. Розплата за цю помилку – постійна напруга між партнерами, що веде до конфліктів, а можливо і до розставання. Може, варто ставитися один до одного дбайливіше, більше поважати і довіряти своїй половині? Це, безумовно, сприяло б встановленню гармонії в їх відносинах. А тепер сильний і суворий стусан Стрільцеві: припини випробовувати нерви Діви на міцність. Ця тендітна жінка одного разу може не витримати настільки важкої ноші, як шлюб з твоєї дорогоцінної персоною – і тоді в твоєму житті буде більше розваг, спілкування з друзями та інших приємностей… але не стане наполегливій і самовідданій подруги, здатної прощати знову і знову навіть такого гуляку як ти. Подумай, друже. Добре подумай і зроби висновки.

Союз чоловіка Стрільця і жінки Діви дуже нестабільний, рясніє численними протиріччями, які можуть призвести до повного розриву відносин. Партнери, однак, можуть подолати всі труднощі, і тоді їх пара стане однією з найбільш міцних і щасливих. Все, що потрібно чоловікові Стрільцеві і жінці Діві – позбутися нав’язливих бажань кожного виправити свого партнера, і брати до уваги не його недоліки, а достоїнства.

На протиріччях цих людей буде ґрунтуватися їх перша зацікавленість один одним. Чоловік Стрілець і жінка Діва побачать в характері один одного такі риси, яких ніколи не було в них самих. Партнерку захопить вміння чоловіка Стрільця бути вільним, мріяти, а обранця зацікавить талант жінки Діви створювати затишок, комфорт, стабільність. Якщо партнери з самого початку зможуть оцінити всю вигоду своїх відносин для кожного з них – вони обов’язково прийдуть до спільного знаменника, домовляючись про взаємодопомогу, розуміння, свободу.

Кожен з пари повинен мати в цих відносинах свою власну роль, тоді разом вони не будуть суперечити один одному, а вдало доповнювати, що зробить їх стосунки міцними і стабільними. Чоловік Стрілець ніколи не тяжіє до матеріального світу, до якого так прив’язана його партнерка. Він не любить домашніх обов’язків, питань побуту. Крім того, йому стає тісно у тому затишному маленькому світі, в якому воліє перебувати жінка Діва, чоловік Стрілець буде завжди прагнути вирватися з нього, 7находить нові враження в соціумі, широкому спілкуванні з друзями.

При надмірному тиску і постійних закиди партнерки чоловік Стрілець буде відчувати себе глибоко нещасною і ображеним, він не забуде скористатися своїм становищем, і вирушить за новими враженнями в нові романи на стороні. Виходить, що подальший розвиток відносин партнерів криється у здатності жінки Діви зрозуміти свого обранця, надати йому ту свободу, якої він потребує, без тиску на нього. Партнерка, в свою чергу, буде не проти взяти на свої плечі турботу про сімейному гніздечку і дітей. Але було б неправильно з боку чоловіка Стрільця – зловживати довготерпінням своєї обраниці, змушуючи її сильно ревнувати, переживати з приводу його постійну відсутність вдома. Від партнера потрібно розуміння, увагу до жінки Діві, вона повинна бути повністю впевненою в його почуттях, щоб спокійно нести свою місію домашньої господині.

згодом розбіжності в позиціях партнерів можуть стати непримиренними. Навіть ті якості один одного, які так сподобалися в самому початку, здадуться тепер прикрими мінусами, що заважають побудувати гарні відносини. Їх відносини може оживити, наповнити сенсом змагальний компонент, коли вони обидва будуть брати участь в одній справі. Для чоловіка Стрільця важливо не стільки взаєморозуміння у стосунках, скільки можливість поговорити на інтелектуальні теми, посперечатися, викликати на дуель. Жінці-Діві необхідно відриватися іноді від своїх господарських справ, складаючи чоловіка гідну конкуренцію в кар’єрі або творчості.


Залишити відгук