Чоловік Стрілець і Жінка Телець — Сумісність

Зустрілися одного разу два правдоруба. Один звик говорити все, що прийде йому в голову, не думаючи про наслідки. Друга не вважає за необхідне приховувати або вуалювати свої наміри. І стався між ними такий діалог:

Ти мені подобаєшся, – сказав Стрілець, посміхаючись у своїй щиро-чарівній манері. Тоді одружуйся на мені, – запропонувала жінка-Телець, твердо й уперто.

Схоже, йому доведеться підкоритися. Інакше одного разу він ризикує бути доставленим в ЗАГС пов’язаним і з кляпом у роті. Тому що Тельцю Стрілець теж сподобався – а ця жінка та ще власниця, і звикла все тримати під контролем. До того ж, для неї абсолютно природним здається подібний поворот подій: подружкою Стрільця, однією з багатьох, вона ніколи не погодиться. А ще Тельцю хочеться наставити цього гуляку на шлях істинний, оточити затишком і допомогти стати розсудливим. Допомогти?.. Правильніше сказати – змусити. Втім, треба чіплятися до слів, якщо суть від цього не змінюється…

Чоловік-Стрілець раніше посміхається їй, але вже трохи напружено. Він у захваті від цієї сильної надійної жінки. Такі як вона зупиняють коней на скаку, входять в палаючі хати і створюють своїм партнерам бездоганні побутові умови. Коли він повертатиметься додому з роботи, квартиру Стрілець виявить прибранной, білизна випраним, а на кухні його будуть чекати гарячі пироги. Просто мрія, а не дружина! Чому ж на душі стає так тривожно при думці, що ця «мрія» одного разу може втілитися в життя? Просто наш вільний стрілець не звик до нашийника і повідця, і звикати не бажає.

Людям, що вважають своїм головним скарбом – свободу, дуже складно зрозуміти тих, хто намагається її обмежити. Сам факт того, що у партнерки є потреба тримати під контролем кожен його рух, викликає у Стрільця здивування і протест. І тоді Телець може показати йому сковорідку і запропонувати на вибір, що він хоче отримувати домашні котлети або зуботичини. Тепер ви розумієте, наскільки мало у цієї пари шансів дожити в любові і злагоді до самої старості?

Якщо Стрілець відстоїть своє право на холостяцький спосіб життя, Тельцю доведеться прощати йому все те, за що до одуру хочеться ніжно огріти чим-небудь важким по недолугій голові. Якщо пересилить Телець, бідоласі Стрільцеві не залишиться нічого іншого, як осісти вдома впиватися нудьгою і самокопанням, щоб озлобитися, обрюзгнуть і постаріти раніше терміну років на тридцять. Що той, що цей варіант, нікого не зробить щасливим. Так чи варто мучити одне одного? Краще б Телець і Стрілець так і залишилися друзями.

Але перш ніж сказати «не доля» і розлучитися, згадайте, з чого все починалося. Чим привернув вас партнер? Що в ньому змусило ваше серце битися швидше?

«Він був таким чарівно безстрашним, таким компанійським, відкритим і щирим, – скаже жінка-Телець, – і я подумала… з ним не засумуєш».

«Я відчув колосальну потужність – просто дивно, звідки стільки мощі у звичайній жінці, – пригадує Стрілець, При цьому, вона на диво спокійна і обачна. І я подумав… з нею не пропадеш»

Так от і любіть один одного такими, якими зустріли – і не намагайтеся змінити, переробити на свій лад. Тельцю слід всього лише більше довіряти партнеру, а Стрільця – навчитися ставитися до коханої дбайливіше і не давати їй приводів хвилюватися. Тому що поєдинок розлюченого бика і розгніваного кентавра безкровно закінчитися не може: ви обидва будете ще довго зализувати рани, якщо не знайдете компроміс. Так шукайте його скоріше!

Чоловік Стрілець і жінка Телець рідко створюють союз. Це – абсолютно різні типажі, які, якщо і не вступають у протиріччя один з одним, то існують паралельно, незалежно один від одного, з повною байдужістю до партнера. Правда, при спільного життя цим партнерам доведеться перетинатися, і ось тоді виявиться їх повне неспівпадіння в характерах, які можуть викликати тривалі конфлікти, залишають глибокі рани в душі кожного з них.

Обидва партнера – приголомшливі своєю глибиною особистості, яскраві і самобутні. Чоловік Стрілець володіє високими домаганнями в житті, завжди тримає високу мету, як орієнтир, всіляко прагнучи до неї. Але в його характері можна помітити нотки цинізму, якоїсь приземленості – він не схильний співати хвалебні дифірамби на адресу інших людей, а завжди намагається критично висловитися з будь-якого приводу. Іноді ці висловлювання чоловіка Стрільця бувають занадто грубими і прямолінійними, хоча ті, хто знає його добре, не схильні ображатись, адже цей зодіакальний знак по праву вважають одним із наймудріших.

Жінка Телець – власниця, яку турбують питання, цілком «земні». Вона не схильна до порожнього фантазування, воліючи конкретні цілі і практичну роботу. Жінка Телець із задоволенням створює комфорт в будинку, займається домашніми справами, намагаючись догодити своєму чоловікові. Але чоловік Стрілець не схильний розділяти поглядів своєї партнерки – він терпіти не може осілість, побутові питання, і під різними приводами прагнути піти з дому, займатися своєю кар’єрою або ж весело проводити час в компанії друзів.

Перший час жінка Телець сподівається залучити свого обранця в домашній затишок, ще більше докладаючи зусиль у створенні затишку, але її партнер невиправний – він не піддається на «принади» домашнього дозвілля, і стане звинувачувати дружину в спробах прив’язати його до себе. Роздратування чоловіка Стрільця може вилитися в стійкий конфлікт, тому що жінка Телець також не збирається здавати своїх позицій. Ідилія спільних мирних відносин для обох буде зруйнована – партнер для кожного з цієї пари буде сприйматися, як джерело постійного роздратування. Пішовши за таким сценарієм, цей союз швидко зазнає краху, і партнери розійдуться, озлоблені один на одного. Розчарування відносинами буде так велике, що чоловік Стрілець і жінка Телець навряд чи погодяться на відносини ще з ким би то не було в найближчі роки.

Союз чоловіка Стрільця і жінки Тельця має небагато шансів на благополучне тривале продовження, але все-таки вони є. Якщо партнери відразу ж зуміють домовитися про розподіл ролей та обов’язків у сім’ї, про повноваження і свободи для кожного з пари, то їхній шлюб, перетворившись скоріше товариський союз, буде сприятливий для обох. Чоловік Стрілець і жінка Телець можуть дуже добре співпрацювати в одній професійній сфері або бізнесі, за умови, що жінка Телець стане виконавцем, фінансовим директором, а чоловік Стрілець – керівником і організатором проекту.


Залишити відгук