Чоловік Стрілець і Жінка Скорпіон — Сумісність

Коли зустрічаються чоловік-Стрілець і жінка-Скорпіон, він з усіх сил намагається справити на неї враження – в той час як вона з не меншим завзяттям буде приховувати, що він їй подобається. О, це вічне протистояння льоду і полум’я!

Стрілець по природі своєї завойовник. Холодність коханої він сприймає як виклик. Чоловіка цього знаку не закрадеться в голову думка, що його можуть відкинути – ні, до відмов він не звик. По-перше, тому що популярний. Люди самі тягнуться до відкритого, товариській, позитивному хлопцеві, в тому числі і дівчата. По-друге, Стрілець завзятий, якщо не сказати упертий, і звик йти у всьому до кінця, будучи абсолютно впевненим у своїй перемозі. Хіба у Скорпіона є шанс вистояти?.. Рано чи пізно на вежах її замку будуть підняті білі прапори. І казка закінчиться – почнеться реальне життя.

У чому відмінність наших двох знаків? У всьому, що стосується зобов’язань у відносинах. Стрілець прям і стрімкий удар списа: якщо йому хочеться що-небудь сказати або зробити, він скаже і зробить, а вже потім подумає. Скорпіона можна порівняти з кулею зі зміщеним центром ваги – ця жінка б’є в спину, прошиває серце, і по дорозі до нього ще пару-трійку життєво важливих органів, а наприкінці ще й виносить мізки. Конфлікти у цієї пари почнуться з того самого дня, коли Скорпіон вирішить для себе, що Стрілець – її чоловік, і він зобов’язаний відповідати цьому почесному званню.

«Ти мій, а я не твоя» – такої позиції бажає дотримуватися отруйна леді. Вона готова боротися за свою незалежність від партнера, при цьому буде посилено намагатися посадити на короткий поводок. І яке ж буде здивування Скорпіона, коли вона виявить, що Стрілець зовсім не збирається обмежувати її свободу… але разом з тим, і застебнути нашийник на власному горлі теж не дасть. Він – хлопець компанійський, у нього з десяток кращих друзів і цілий легіон приятелів, і проведення часу з ними для Стрільця – найкращий відпочинок.

На риболовлі, в нічному клубі або в спортзалі, але не біля трону Її величності Скорпіона. Причому боротися з цією обставиною – завідомо хибна стратегія. Так, жінка може змусити свого чоловіка чинно сидіти вдома, оберігаючи її вразливу душу від ревнощів та інших стресів… але ви знаєте, що відбувається з півчими птахами, якщо їх посадити у клітку? Вони нудьгують, хворіють і вмирають набагато раніше, ніж прожили б на волі.

Побоюватися чи Скорпіону зради, якщо вона поступиться чоловікові і дозволить тому вести «холостяцький» спосіб життя? Чоловіки знака Стрілець зовсім не вміють таїтися і прикидатися. Ви абсолютно точно можете бути впевнені, що він не заведе постійну коханку на стороні. Але з іншого боку, серед його друзів можуть бути і «подруги». Де весела компанія, там і алкоголь, розслаблена невимушена обстановка… знаєте, що робить Стрілець, якому сподобалася яка любить фліртувати з ним дівчина? Приходить додому і розповідає про неї дружині. Не з хвастощів і тим паче не з бажання зробити їй боляче. Можете сприймати це як тонкий натяк: мовляв, знай – у тебе є суперниця, тому постарайся, щоб з вас двох я вибрав тебе. І ось тоді Скорпіону можна починати панікувати. А краще – ходити гуляти разом з чоловіком, щоб можлива суперниця бачила, що легко їй цей ласий шматочок не дістанеться.

Треба дати цій парі хороший рада: ніколи не вирішуйте конфліктні ситуації скандалами. Ви обидва дуже волелюбні, ви однаково наполегливо опираєтесь тиску. Кричати і вимагати марно, краще підійти до вирішення проблем творчо. Союз Стрільця і Скорпіона може стати благополучним, тільки якщо ви обидва знайдете один до одного ключики. Поважати потреби партнера і берегти його – ось чого слід навчитися вам, а не намагатися його перевиховувати.

«Чайник на вогні» — так можна образно назвати союз чоловіка Стрільця і жінки Скорпіона, пам’ятаючи про те, що ними керують стихії Вогню і Води. Такі пари утворюються досить часто — хоча відносини, які складаються між партнерами, інакше, ніж дивні, назвати не можна. Вони будуть стимулювати один одного до певних дій, намагаючись маніпулювати. Але, разом з тим, ці партнери ставляться один до одного з великою повагою, тому що позиція кожного з них, ставлення до життя дуже привабливі і цікаві для іншого.

Пара чоловіка Стрільця і жінки Скорпіона має всі шанси побудувати глибокі, повні почуттів і емоцій особисті відносини, які збережуться яскравими протягом довгих років спільного життя. Зовні ці партнери навіть схожі один на одного, але їх загальна яскравість і відкритість виявляється різною по суті. Якщо чоловік Стрілець насправді такий легкий і веселий у спілкуванні, то для жінки Скорпіона – це маска, за якою вона вміло приховує свою впертість, певний консерватизм і прагнення спостерігати. Партнери навіть самі не можуть підозрювати, які безодні відносин вкине їх захоплення один одним.

Характер чоловіка Стрільця може змінитися до невпізнання під впливом обставин, а сутність жінки Скорпіона проявляється поступово, крок за кроком, завжди – з несподіваного боку. Вони можуть грати один з одним, перетворюючи цю гру в сенс свого життя. Різниця лише в тому, що чоловік Стрілець грає відверто, максимально відкрито, а жінка Скорпіон свої ігри веде таємно, намагаючись не виявляти їх оточуючим. Сваряться ці партнери також цікаво і повчально. Якщо чоловік Скорпіон, коли його самолюбство буде зачеплено, готовий до відкритого, чесного удару, він висловлює в очі, нічого не приховуючи за пазухою, то жінка Скорпіон, накопичуючи критичну масу своїх образ, прагне вдарити нишком, коли партнер найменше цього очікує.

Одне щастя, що приводів сваритися і наносити удари у цієї пари майже не буде, або вони будуть разом відображати зовнішні проблеми, не спрямовуючи свою агресію один проти одного. Насправді, чоловік Стрілець і жінка Скорпіон, володіючи глибокою життєвою мудрістю, дуже скоро навчаться добре розуміти один одного. Якщо вогненна стихія партнера надто розжарити водну стихію партнерки, то утворюється спалах, короткочасний викид пари – і цього буде досить, щоб чоловік Стрілець і жінка Скорпіон повернулися до своїх мирних взаємин, забувши про образи. Відносини цих двох партнерів будуть наповнені любов’ю і пристрастю один до одного. Але основний секрет їх мирного і щасливого співіснування полягає в їх істинно дружньої прихильності один до одного. Чоловік Стрілець і жінка Скорпіон можуть розуміти і допомагати навіть у діловій сфері і кар’єрі, виручаючи один одного в будь-якій ситуації.

Щоб не довести свій «чайник» відносин до бурхливого кипіння, чоловік Стрілець і жінка Скорпіон повинні зосередитися на тих рисах характеру один одного, які схожі, і поважати якості особистості партнера, яких немає у них самих. Ця пара завжди буде намагатися відновити свої відносини мирним шляхом, тому що і він, і вона дуже потребують в цьому союзі, дає їм гармонію і спокій.


Залишити відгук