Чоловік Стрілець і Жінка Риби — Сумісність

З точки зору астрології, союз Стрільця і Риб не надто сприятливий. Але зірки далеко, а ми з вами живемо на землі, і самі – хочеться вірити! – є господарями своєї долі. Тому, наскільки гармонійними будуть відносини в цій парі, залежить тільки від самих партнерів. Кажуть, сила любові здатна змінити цілий світ… а ви хочете перевірити це твердження на власному досвіді?

Головні перешкоди на шляху до взаєморозуміння – зовсім різні темпераменти, світовідчуття Стрільців і Риб. Втім, саме ця обставина дає благодатний грунт для взаємодоповнення. Давайте розберемося, чого ж більше в стосунках цієї пари – суперечностей чи все-таки об’єднуючих факторів. Вони цікаві один одному інтелектуально. Велика ймовірність, що зблизяться Риби і Стрілець саме на ґрунті спільних інтересів – а значить, тим для розмов у них буде предостатньо. Які чудові дискусії можуть вести ці двоє!

Навіть якщо вони дотримуються різних думок (ймовірно, так і буде) з якого-небудь питання, обидва вони вміють аргументовано відстояти свою точу зору, не перетворюючи спір у сварку. Втім, жінку-Риб може дратувати і навіть лякати запал Стрільця, з яким він кидається на словесні амбразури. Він не звик до стриманості у виразах і часом висловлюється грубо. Стрільці – відомі нігілісти, які шанують за честь підривати підвалини, в той час як Риби всю життєву мудрість почерпнули з книг, автори яких є для них істиною останньої інстанції.

Інтелектуальні дискусії обнажать перші передумови до конфлікту. Стрілець вирішить, що його нова подружка – людина обмежений і не здатний робити власні висновки. Дівчина-Риби визнає співрозмовника зухвалим і непослідовним, що належать до загальновідомих фактів без частки поваги. Здавалося б, дрібниця – але, ймовірно, в наступний раз Стрілець буде дискутувати з кимось іншим: частково або повністю, але він втратив інтерес до цієї особи. Якщо до того моменту у них вже зав’язалися відносини, ситуацію можна врятувати. Риби зовсім не такі обмежені, як здалося нашому нигилисту, і вони вміють робити висновки.

Жінки цього знаку володіють досить гнучким і поступливим характером: «Не хочеш приймати мою точку зору – і не треба. Тільки не нервуй, розслабся, дозволь мені знову тебе зачарувати». Вона буде так зворушливо піклуватися про нього, так старанно уникати конфліктних ситуацій, що Стрілець, ймовірно, відтане. І навіть спробує переконати себе, що саме ця дівчина – найбільш гідна для нього партія. Вона нагадує йому маму своєю самовідданою, майже жертовною любов’ю. Це ще одна цікава особливість Риб – їх чудова потреба віддавати, не вимагаючи нічого натомість. «Я просто хочу, щоб тобі було добре…» – скаже вона, і подумки додасть: «…зі мною». Здавалося б, чи можуть відносини з такою дівчиною бути якими-небудь крім ідеальних? Але Стрілець втрачає до неї інтерес, з кожним днем все більше.

Чому? Вона дуже боязка і тривожна. Вона вмирає від страху за нього, коли він робить що-небудь божевільне. І абсолютно точно не стала б поділяти з ним його розваги, вважаючи за краще залишатися вдома і тихо скаженіти від ревнощів. А на всі спроби Стрільця розворушити її, жінка-Риби йде в безпечну глибину власної інтроверсії – що такий відкритий і до непристойного щирий чоловік Стрілець приймає за відмову від духовної близькості. І тому сам віддаляється, все більше і більше.

Дозвольте дати пораду. Він адресований перш за все йому, але і Рибам буде корисно послухати. Якщо людина в чомусь не такий як ви – це заважає вам його розуміти, але ні в якій мірі не дає права вважати його дурним. Не можете знайти спільної мови з коханою людиною? Уявіть собі пару іноземців. Якщо кожен з них буде прагнути навчити іншого своєму наречию, обидва нічому не навчаться. Якщо ж обидва стануть осягати таємницю слів партнера, незабаром вони зможуть вільно говорити на обох мовах. Беріть і ви з них приклад – вчіться один одного не тільки слухати, але чути і розуміти.

Дуже складні, суперечливі відносини можуть скластися між чоловіком Стрільцем і жінкою Рибами. Це дуже рідкісний союз, який, якщо і народжується — базується найчастіше на матеріальній або вікової залежності цих людей один від одного, релігійних або політичних переконаннях, фанатизмі та приналежності до якоїсь однієї соціальної групи. Але це зовсім не говорить про те, що відносини між представниками цих сузір’їв неможливі – навпаки, якщо між подружжям складеться повне взаєморозуміння, духовне єднання, то ці відносини будуть просто ідеальними.

Роман чоловіка Стрільця і жінки Риби завжди починається з якої–небудь події, глобально змінює їх життя. Вони можуть зустрітися на важливому зборах, з’їзді, в поїздці, на мітингу, і помітять один одного відразу ж, як тільки їх очі зустрінуться. У перший час спілкування партнери навіть з’ясують, що вони мають багато схожості в характері і перевагах, що зробить чоловіка Стрільця і жінку Риб ще ближче один до одного. Вони обидва цінують духовний світ і схиляються перед обрядами душі.

Чоловік Стрілець і жінка Риби шанують релігію, філософію, можуть разом вивчати езотерику і духовні практики, тому що обидва гостро відчувають потребу у вдосконаленні своєї душі, самовихованні, а також пізнанні того, що досі було приховано від них. Якщо жінка Риби віддається цій роботі за велінням душі, за своїм глибинним потребам, провідним її до пізнання духовності, то чоловік Стрілець може опинитися на цьому шляху з цікавості, пристрасті до змін і змін у своєму житті. Цей процес він буде сприймати, як цікаву гру, яка, до того ж, приносить у його життя дійсно позитивні результати.

У пошуках істини ці двоє можуть відвідувати монастирі, різні тренінги і експерименти. Більш прагматичні пари починають брати участь у спортивних змаганнях, вирушають у походи і сплави по річці. Їхні стосунки могли б бути наповнені сумовитістю та численними правилами, переступати які не можна, але плюс пари чоловіка Стрільця і жінки Риб у тому, що вони до всього ставляться зі здоровим почуттям гумору, не дозволяючи собі загрузнути в таких важкопрохідних нетрях духовної роботи.

Їхні стосунки дуже важкі для розуміння оточуючими, і тому багато «глядачі» крутять пальцями біля скроні, дивлячись, як ці двоє ставляться один до одного, граючи і бавлячись, як кішка і мишка. Питання, хто є мишкою в цій грі, залишається відкритим, так як прямого натиску чоловіка Стрільця протистоять хитрі і живі ходи жінки Риб, яка водить за ніс збентеженого партнера, сміючись і жартуючи над ним. Це дійство може набридати обом – і тоді вони відпочивають осторонь один від одного. Але ця своєрідна гра повторюється завжди, як тільки партнери наберуться сил і стимулу – продовжувати стосунки далі.

Для того, щоб зберегти ці цікаві та розвиваючі стосунки чоловіка Стрільця і жінки Риб в тому ж ключі, партнерам необхідно бути більш поблажливими один до одного. Кожен з пари повинен поважати і підтримувати сильні якості свого партнера, і тоді вони легко витримати всі випробування, які зустрінуться на шляху їх відносин.


Залишити відгук