Чоловік Стрілець і Жінка Терези — Сумісність

Якою повинна бути ідеальна супутниця життя для Стрільця? Жінка-друг, з радістю бере участь у всіх його затії. Смілива і допитлива, як і він сам. Неодмінно розумна – про що ж говорити з дурною?.. Зачарує цього хлопця дівчина, на тендітні плечі якої можна повісити рюкзак і взяти її з собою в похід – а якщо вона ще примудритися розвести вогнище з одного сірника, він закохається в неї всерйоз і надовго. Стрілець – серйозно, ще й надовго? Дивно, але Ваг під силу міцно прив’язати до себе навіть Стрільця.

Певно, на своєму життєвому шляху він зустрічав чимало зніжених панночок, від яких дуже часто чув «ти повинен». Стрілець не любить відповідальності – в цьому його великий недолік, часом сильно заважає у взаєминах з жінками. Але чому ж, власне, він «повинен» жертвувати чимось для себе важливим у догоду примхам чергової подружки? Чи Не простіше сказати собі «свобода дорожча почуттів», а партнерці – «не зійшлися характерами»?.. Так він і жив, поки не зустрів жінку-Ваги. Жінку, яка вміє досягати компромісу… трішки з ухилом на користь своїх інтересів.

У них багато спільного. У бесідах вони можуть проводити добу безперервно – і їм не набридає. Стрілець захоплений – його нова подруга так багато знає і вміє! Так легко пускається в авантюри. Так розуміє його, що часом здається, вона читає думки. Справжній товариш. Причому товариш, якого приємно обійняти, наїжачити волосся, а може бути навіть влаштувати з нею бій подушками як в дитинстві. З приятелями чоловічої статі Стрілець не дозволить собі таких витівок, бо дівчина-Терези автоматично стає йому самим близьким другом. Він навіть не запідозрить, що вона вже примиряє до свого імені його прізвище – і саме тому зараз годує комарів біля багаття, а не тому що так вже любить походи.

Заводячи роман з симпатичним хлопцем, дівчина-Терези аж ніяк не шукає в ньому товариша для веселих витівок – їй потрібні стабільні любовні відносини, у перспективі – шлюб. Проте вона чудово розуміє, з ким зв’язалася: Стрільцю не можна наказати стати зразковим сім’янином. Точніше, наказати-то можна, всі його колишні подруги так і зробили – тільки де вони тепер… Саме тому Ваги м’яко, не поспішаючи, але з похвальною цілеспрямованістю стає для нього Тією Самою, без якої він не зможе жити. Їй це вдасться, повірте: перед жіночою стратегією «сталеві кігтики в м’яких лапках» не встояв ще жоден чоловік. І в їх честь ще зазвучать весільні дзвони… але нехай краще це станеться пізніше, ніж раніше.

Як гнучкі люди, народжені під знаком Терезів, не настільки гнучкі Стрільці. Пошук компромісу завжди буде її завданням – так само як і рішення більшості побутових та інших проблем. Вона відповідально ставиться до шлюбу і, без сумніву, впорається – а численні витівки чоловіка Терезам доведеться прощати. І тим цих пустощів буде більше, ніж раніше пара одружиться. Стрілець на докори дружини з жахливою чесністю заперечить: «просто я ще не нагулявся». Скажіть, Ваги, вам точно саме цей чоловік потрібен був в якості супутника життя? Ви відповісте: «Він хороший, просто вимагає міцної жіночої руки», і будете праві. Міцною, але м’якої – такий як ваша. Саме тому пару Стрілець – Ваги можна назвати дуже гармонійною, майже ідеальною. З маленької поправочкой: вся ця ідилія – заслуга наймудрішою з жінок зодіакального кола, але ж ніяк не самого легковажну з чоловіків.

Стосунки чоловіка Стрільця і жінки Ваг будуть просто пістрявити різноманітністю. Ці два персонажі зодіакального кола дуже схожі один на одного своєю оригінальністю мислення, легкістю, особливим ставленням до дійсності. Ці знаки Зодіаку ставляться до так званим подвійним, вони легко вгадують один одного навіть у натовпі людей, легко сходяться і розуміють один одного навіть без слів, і, один раз зустрівшись, ні за що не хочуть більше розлучатися.

Чоловік Стрілець і жінка Ваги бувають різні, маючи здатність змінюватися. Вони можуть приймати будь-яку маску, як свою власну, а потім знімати її, залежно від обставин. У чомусь консервативні, вони зберігають свої переконання рівно до наступних змін – саме цим чоловік Стрілець і жінка Ваги так схожі один на одного. Бажаючи свободи, кожен з низ буде визнавати право іншого на власну незалежність. У якийсь момент вони обидва прийдуть до згоди, і це буде початком нового – щасливою і стабільною – життя удвох.

Жінка Ваги зачарує обранця своєю відданістю, хоча її коливання, часта зміна настрою може його трохи бентежити. Чоловік Стрілець захопить свою партнерку мудрістю, розумністю. Він у міру цікавий, дуже любить подорожі і не бажає прив’язуватися до одного і того ж місця, або одним і тим же відносин. За великим рахунком, чоловіка Стрільця дуже легко зачарувати, але важко утримати біля себе, тому жінка Ваги повинна добре постаратися для майбутнього цих відносин. Її партнер досить довго може приховувати свою справжню сутність, являючи на світло то одну, то іншу маску, а потім раптом проявить себе в феєрверку фантазій або стрімких справах, що жінці Терезам залишається тільки дивуватися його винахідливості. Цей союз повний несподіваними відкриттями для обох, загальними успіхами і помилками.

Він ніколи не буде нудним, тому що чоловікові Стрільцеві і жінці Терезам буде дуже цікаво вивчати один одного. Вони люблять поговорити, піднімаючи навіть глобальні теми в своїх розмовах. З’єднання в парі двох стихій – Повітря і Вогню – робить ці відносини яскравими, дуже значимими і цікавими для обох партнерів. Легкість і легкість жінки Ваг в парі роздмухує вогонь чоловіка Стрільця ще яскравіше, і вони вже не можуть одне без одного, так як зливаються разом і в мріях, і в інтересах, і навіть у професійних справах.

Пересичення однієї із стихій у цих відносинах може призвести до деякого хитання. Так, надмірність амбіцій чоловіка Стрільця можуть викликати спалах гніву партнерки, і, навпаки – її сильне, постійний вплив на партнера може провокувати його загасання. Лідером у парі незмінно буде жінка Ваги. Це відбувається тому, що партнер завжди проти будь-б то не було уподобань та правил, а лідерство саме по собі накладає зобов’язання, які чоловік Стрілець брати на себе не хотів.

Як не крути, а союз чоловіка Стрільця і жінки Ваг можна зі спокійною душею назвати ідеальним. Вони мають прекрасні можливості довести всьому світові і самим собі, що шлюб може бути зовсім не нудним, і що загальні справи, повергає багато пар в зневіру, можна виконувати з величезним успіхом для себе – якщо не зациклюватися на рутині роботи, а бачити лише її перспективу.


Залишити відгук