Чоловік Стрілець і Жінка Лев — Сумісність

Сила цієї пари – в спільності життєвих векторів. Їм легко один з одним, між ними існує стійке взаєморозуміння. І якщо одного разу Стрільцеві прийде в голову кинути все, чого він досягне до того моменту, щоб почати з нуля де-небудь на краю світу, будьте впевнені – Левиця піде за ним. Адже вона, як і він, готова до кардинальних змін, якщо ті обіцяють пригоди – а труднощів жінки цього знака не бояться.

Взагалі, можна сказати без перебільшення, що Лев – ідеальний партнер для Стрільця. Адже це єдина жінка, яка може дозволити собі бути настільки великодушною, щоб не обмежувати його свободу. Варто уточнити: внутрішню свободу: в глибині душі навіть одружений Стрілець відчуває себе неодруженим. Це не означає, що він буде невірним своєї Левиці – навряд чи, адже він, при всій своїй зовнішній простоті, зовсім не дурна і розуміє, наскільки небезпечно дратувати цю велику кішку. Якщо не розумів би, що вони розлучилися б раніше, ніж змогли стати одне для одного близькими людьми.

Свобода для Стрільця свята – своя, чужа. Тому і Левиця в свою чергу не відчує від партнера ніякого тиску. Запитайте у Стрільця, чому він не ревнує, чому його не зачіпає норовливість цієї жінки – і він відповість: «Просто це було б нечесно». Мудро, чи не правда? Хіба багато чоловіки могли б похвалитися настільки ліберальними поглядами?.. Просто Стрілець дуже добре розуміє різницю між волелюбністю і егоїзмом, між фліртом і зрадою. Часом він і сам ходить по межі, балансуючи серед цих понять, але досить високо цінує Левицю, щоб не ризикувати її прихильністю заради випадкових зв’язків. І точно знає – вона цінує його не менше. «Я зберігаю тобі вірність, тому що я так хочу, а не тому, що повинен. Така моя Свобода».

Грубуватий юморок Стрільця – причина, по якій він напевно не раз отримував від дівчат важкі ляпаси… але якщо його вдарить м’яка лапка Левиці зі схованими в ній сталевими кігтями, у простодушного жартівника надовго відпаде бажання жартувати в присутності цієї суворої дами. Вона розуміє, що він не збирався серйозно зачепити її – це всього лише манера спілкування. Найясніші особи не ображаються – вони тримають ситуацію під контролем і карають винних.

Тільки от що цікаво: Стрілець геть не бажає визнавати права своєї царственої подруги на корону. Для нього вона… можливо, дивно прозвучить, але все ж бойовий товариш. Той самий, з яким без сумнівів відправляються в розвідку. І треба сказати, з вуст Стрільця подібний комплемент пролунав би найвищою похвалою. Він безпомилково вгадав величезний потенціал цієї жінки ще при першій зустрічі – і, можливо, саме за її силу, безстрашність і цілеспрямованість він її полюбив.

Їх пара – в найкращому сенсі цього слова союз рівних. Не тому що при виникненні розбіжностей Лев зі Стрільцем не зможуть один одного поступитися – найімовірніше, розбіжностей у них не буде взагалі. Принаймні, серйозних. «За що ж їм таке щастя? – запитаєте ви, – Адже обидва партнера аж ніяк не ідеальні!». Вірно, що кожен з них має цілий чемодан недоліків характеру – але його негативні якості не викликають у неї бажання взятися за різки і перевиховати «поганого хлопчика», точно також як її негативні риси не дратують його. Навпаки, вони швидше схильні ідеалізувати один одного і всіляко підкреслювати, наскільки сильно дорожать цим союзом.

А коли люди не витрачають сили на війну один з одним, разом вони здатні впоратися з будь-якими труднощами на ура. Чим би не займалися разом Стрілець і Лев, їх чекає успіх: його невгамовний ентузіазм, помножений на її ділову хватку, неодмінно дасть плоди. Адже успіх дістається тим, хто сам відправляється ловити її за хвіст – і пара природжених мисливців вже напевно напала на її слід.

Кілька чоловіка Стрільця і жінки Лева по праву можна вважати ідеальною. Партнери підходять один одному і за інтересами в житті, і за темпераментом. Вони можуть утворити дуже міцний і успішний тандем у бізнесі, займатися творчістю і наукою – скрізь чоловік Стрілець і жінка Лев будуть на крок попереду інших конкурентів. Силі і мудрості їх пари не втомлюються аплодувати численні оточуючі люди, на них рівняються, з них беруть приклад. Саме про таку любов пишуть гарні романи, прославляючи ці високі відносини двох сильних і гордих людей.

Стосунки чоловіка Стрільця і жінки Лева можна б назвати безхмарними – але вони такими не є. Ідеальність цієї пари полягає у їх повному збігу в прагненні до волі, життєвої мудрості, активної життєвої позиції. Але це зовсім не означає, що між чоловіком Стрільцем і жінкою Левом не виникатиме непорозумінь. Як людина владолюбний і рішучий, чоловік Стрілець буде прагнути взяти керівництво відносинами в свої руки. Він може відчувати потребу контролювати свою прекрасну дружину, маніпулювати діями, якщо йому раптом здасться, що вона робить неправильно.

Ці спроби жінка Лев може зовсім не помітити, або піддатися мудрої влади свого обранця, покладаючись на його досвід у всьому. Але при певному збігу обставин, якщо жінка Лев буде відчувати на собі надмірний тиск і диктаторство, вона може обуритися цього, і тоді подружжя галасливо з’ясовувати стосунки, не здаючи своїх позицій. Правда, конфліктний розвиток подій у цій парі трапляється вкрай рідко. Мудра жінка Лев, як правило, із задоволенням приймає точку зору свого партнера – навіть, якщо для цього їй доводиться поступитися деякими своїми принципами. Ревнощі в цій парі притаманна обом партнерам, і навіть при дуже мирному співіснуванні і відсутність провокацій вони будуть ревнувати один одного.

На подив, як самого чоловіка Стрільця, так і численних друзів, його незалежний норов буде пристосовуватися до цих відносин, і він проявить більшу турботу про свою обраницю, змінить деякі свої погляди на життя, буде здатний відмовитися від легковажного стороннього флірту і романів на стороні. Жінка Лев, сама того і не підозрюючи, стане для свого партнера своєрідним орієнтиром у житті, вчителем, у якого її незалежний партнер буде набиратися досвіду. Чоловік Стрілець постарається, щоб пара мала спільні цілі в житті. Він забезпечить сім’ї достаток, матеріальне благополуччя, буде трепетно і ніжно піклуватися про дітей. Жінка Лев, прихильно приймаючи знаки уваги з боку свого чоловіка, стане йому надійним соратником у справах, хоча при цьому може відмовитися від своєї власної кар’єри, все більше присвятивши себе родині.

Ці партнери завжди подбають про те, щоб їх відносини не перетворилися в нудну рутину. Вони будуть схильні пускатися в авантюри, змінювати місце проживання, шукати себе у творчості і кар’єру, поки не намацають свою «жилу» в житті. Чоловіка Стрільця і жінку Лева об’єднує багата, насичена фантазіями, сексуальне життя, яка завжди буде примиряє чинником навіть у дуже сильних сварках. Цей шлюб може погубити рутина відносин, відсутність творчості, а тому пара повинна виробляти загальні високі цілі, до яких так добре йти разом, рука в руці.


Залишити відгук