Чоловік Стрілець і Жінка Близнюки — Сумісність

Лукава леді-Близнюк є фахівцем з частини флірту, і, коли в зоні її огляду з’являється черговий претендент на руку і серце, вона з захватом застосовує всі свої методи завоювання потенційного принца. При цьому вона робить це з такою легкістю і невимушеністю, немов принци в її житті зустрічаються кожен день – Близнючка ніколи не стане хапатися за чоловіка мертвою хваткою, це зовсім не в її стилі. Вона облучит представника прекрасної статі фотонами своєї чарівності, закрутить йому голову ні до чого не зобов’язуючими діалогами, уб’є наповал ефектністю образу.

Якщо б їй зустрівся чоловік, чий знак зодіаку також підвладний стихії Повітря, наприклад, чоловік-Терези, то обидва довго насолоджувалися б взаємним фліртом, однак з чоловіком-Стрільцем все відбувається зовсім інакше. Справа в тому, що спонукуваний вогненної планидой Стрілець приймає за чисту монету практично всі, в тому числі і легковажні визнання своєї пасії. Він відноситься до нових стосунків з максимальною серйозністю, не помічаючи, що Близнючка може просто загравати з ним, дражнити його.

В уяві чоловіка, народженого під знаком Стрільця, з самого ніжного віку живе ідеалізований образ Прекрасної Дами, ніжною, щирою, розуміє, яка народжена, щоб зробити його, Стрільця, щасливим. Він може побачити цей ідеал у жінці-Близнюка, якщо її двоїста натура на момент початку відносин зі Стрільцем, продемонструє саме ті якості, які, на його думку, притаманні його Прекрасній Дамі. Але він не знає, що характер Близнючки може бути полярним, як день і ніч, як Північний і Південний полюси. І чи варто описувати його розчарування, коли він бачить іншу Близнючку – не ніжну, не поступливу, а вспыльчивую і колючу.

Стрілець може помилково припустити, що жінка, що вкрала його серце, спочатку носила маску, вдавала гарною, щоб захопити його. Дуже добре, якщо у нього вистачить натхнення перевірити свої припущення і не рубати відносини на корені – дуже скоро дама-Близнюк знову змінить свій лик. Тоді він знову буде спантеличений – одну жінку він полюбив або відразу двох, не відрізняються один від одного зовні, однак протилежних за характером. А Близнючка буде так само невинно плескати віями, пурхати метеликом біля свого обранця, ще довго залишаючись для нього загадкою, розгадати яку можна лише задіявши сили любові.

Жінка-Близнюк розмежовує закоханість і справжню любов, дуже часто перебуваючи в стані першою і, можливо, тільки раз в житті відчуваючи другу. Якщо тим, кому вона віддасть своє серце, виявиться серйозний і надійний чоловік-Стрілець, вона обрушить на нього бурхливий потік любовної енергії. Вона буде дбати про свою другу половинку, як любляча мати про довгоочікувану дитину. Іноді її турбота може приймати гіпертрофовані форми (наприклад, вона може встати на дві години раніше, щоб підібрати найбільш підходящий краватку до його сьогоднішнього костюма), що ставить Стрільця в незручне становище.

Він щиро прагне відповідати їй тим же, але він не настільки сентиментальний. Особливо завзяті прояви почуттів його обраниці начебто спонтанних обіймів в черзі біля каси ставлять його в незручне становище. Йому теж хочеться виглядати романтиком в очах жінки, але в той же час він не хоче втрачати реноме серйозного чоловіка в очах оточуючих. Тому леді-Близнюка варто врахувати цей момент, якщо вона не хоче непорозумінь і невисловлених претензій.

Взагалі, у всьому, що стосується претензій, чоловік-Стрілець досить потайливий. Довгий і виснажливий з’ясування стосунків – не його прерогатива. Якщо він хоче в чомусь дорікнути свою другу половинку, він зробить це в режимі бліцкригу – висловить все до кінця за один монолог, і потім дипломатично піде в себе, давши своїй пасії час на обдумування. Мабуть, це самий дієвий спосіб боротьби з надмірною емоційністю жінки-Близнюки. Вона може довго метати громи і блискавки, викликати його на словесну дуель – він буде спокійний, як Будда. З часом її запал вичерпається і Близнючка втомиться грати в одні ворота – адже якщо в суперечці тільки одна сторона, може він вважатися суперечкою?

Жінка, народжена під знаком Близнюки – дуже захоплива особистість. Коло її інтересів дуже широке, і мінливий, як курс долара до рубля. І до всього, що захоплює її в даний момент, вона прагне долучити свого супутника життя. Список інтересів чоловіка-Стрільця менш широкий, але куди більш стабільний. Йому абсолютно не подобається, коли йому щось нав’язують, однак для пристойності оцінить все, з чим хоче познайомити його друга половинка.

Але удавальник з нього середній, тому Близнючка швидко розкусить його вдавану зацікавленість. Втім, в якості втішного бонусу Стрілець пропонує своїй жінці повну свободу вибору захоплень – якщо тільки вони не пов’язані з протилежною статтю. Жінка-Близнюк може займатися альпінізмом, вирощувати кактуси на продаж, робити картини з тіста – її коханий все схвалить, і, в разі необхідності, проспонсорує. І тоді всі будуть задоволені і щасливі.

Чудовий союз чоловіка Стрільця і жінки Близнюків принесе щастя у життя кожного з них. Партнери так близькі один одному за духом, що разом будуть уособлювати собою ідеал стосунків закоханих, на який стануть рівнятися всі пари, які знаходяться поруч. Чоловік Стрілець і жінка Близнюки без розуму від подорожей і пригод. Замість вони нагадують парочку почали пустувати молодиків, навіть в похилому віці залишаючись молодими в душі, і дуже веселими у спілкуванні.

Цей енергійний союз має відтінок позитиву у всьому, що він робить. Як би не намагалися оточуючі люди причепитися до дрібниць у стосунках, але причепитися, власне, і не до чого – пара ідеально існує, доводячи всім і кожному свої почуття. Ці партнери дуже не люблять нудьгувати, мета їхнього життя – отримати якомога більше вражень про навколишній світ. Вони прагнуть подорожувати, змінювати місця проживання. Як правило, ці люди вибирають такі професії, які дозволять їм вирушати в далекі відрядження. У чоловіка Стрільця і жінки Близнюків піде з душею будь-яка річ, яку вони починають разом.

Вони можуть дуже успішно зайнятися бізнесом або творчістю, – все очікує самого найкращого розквіту найближчим часом. Навіть їхні недоліки, які не дають спокою в інших зодіакальних поєднаннях, в цій парі виступають, як гідності. Наприклад, прагнення чоловіка Стрільця домінувати, керувати, направляти буде сприйматися його обраницею з повагою і вдячністю, адже жінка Близнюки дуже потребує организующем її початку, без якого вона отримує повний безлад в думках і житті.

Ніжністю, крихкістю, ранимостью, боязливостью партнерки чоловік Стрілець буде захоплюватися, він відразу вирішить їй стати надійною опорою в житті і захищати від усіх труднощів на шляху. Романтичність жінки Близнюків наповнює життя чоловіка Стрільця особливим змістом. Він буде намагатися не порушувати гармонії, яка присутня в їх відносинах, щоб не втратити свою обраницю, не порушити її душевної рівноваги. Чоловік Стрілець, який зазвичай схильний до зрад і численних романів на стороні, в цьому шлюбі буде обережний, як ніколи, адже він ризикує дуже багатьом у своєму житті. Розумність обох партнерів допоможе їм уникнути гострих кутів у відносинах, а веселий характер, легкість в спілкуванні згладить ті неприємні моменти в житті, які періодично можуть виникати.

Незважаючи на те, що стосунки чоловіка Стрільця і жінки Близнюків здаються такими безхмарними, не варто забувати, що це – протилежні знаки Зодіаку. Якщо в парі амбіції кожного партнера розбурхаються більше, ніж почуття одне до одного – не минути повного розриву відносин, бо воювати ці знаки вміють так пристрасно й палко, як і любити. Виправити помилки у відносинах пари допоможе довіра один до одного, а також необхідні компроміси, що стосуються свободи і залежності кожного партнера. Чоловікові Стрільцеві і жінці Близнюкам необхідно уникати одноманітності в сімейному житті, і тоді їх відносинам нічого не загрожує.


Залишити відгук