Чоловік Стрілець і Жінка Козеріг — Сумісність

На першому побаченні Чоловік Стрілець буде обдурений жінкою Козерогом. Вірніше, він сам себе обдурить; пряма і чесна Козерожка не схильна до брехні. Дивлячись на її прохолодну стриманість, він вирішить: Боже, як вона мила і покладиста, як скромна! Яка м’якість і жіночність укладені в ній… Це в Козерозі-то? М’якість і поступливість? Стрілець прийме незворушність за м’якість, а сувору витримку через податливість. Вона поки лише слухає його, аналізує і не перебиває. А він вже вирішив, що вона згодна з ним у всьому!

А ось Козеріг на рахунок Лучника помилятися не буде. Для неї не секрет його численні романи і схильність до легковажного флірту. Але Козерожка знає собі ціну і усвідомлює: що минуло – те минуло. Важливо тільки те, що може бути у них в майбутньому. У цьому вона права: вітряний Лучник, знайшовши свою єдину, стане вірним лицарем на довгі роки. Якщо ж Стрілець спробує звести відношення до адюльтеру, вона вмить дасть йому відставку. Козеріг вважає дурістю марні і безперспективні зв’язку. Флірт заради флірту, щоб провести вечір, щоб розважитися?! – Це не її.

Є звід правил, яких повинен дотримуватися Стрілець, щоб завоювати і утримати жінку-Козерога:

Ніколи не згадувати на публіці про те, що може завдати шкоди її почуттю власної гідності. Хоча, наодинці теж не варто ризикувати: вражене самолюбство для Козерога – це незагоєна рана, серце Сатурна довго болить! Не розповідати непристойні, бородатих анекдотів в суспільстві і тримати виделку в правій руці (для неї важливий імідж супутника, його соціальний статус, уміння вести себе); Присвячуючи в свої мрії, Стрілець зобов’язаний одразу подавати бізнес-план по їх реалізації. Інакше Козерожка прийме його за базікала без майбутнього.

Припустимо, Стрілець докладе всі зусилля і завоює цю сильну, цілеспрямовану жінку. Адже йому так подобається розсудливість і практичність Козерога, її прямота (мабуть, це єдина їх загальна риса). Вона не будує ілюзій, не закочує очі в нападах кокетства і не наносить на обличчя тонни косметики – одним словом, в Козерожке немає фальші, вона – справжня. Для нього це дуже важливо; Стрілець і сам дивиться на життя без рожевих окулярів.

Що буде далі? Що буде впливати на стабільність союзу?

По-перше, рівень амбіційності обох. Якщо почнеться боротьба за лідерство, то шанси врятувати почуття дорівнюють нулю. У Стрільця є тільки один спосіб узяти гору над Козерогом: довести, що він чогось варта в цьому світі і в змозі домогтися успіху. Якщо слова Лучники не будуть розходитися з ділом, якщо мрії і реальність співпадуть, то Козерожка визнає його першість. І більше того: чи стане вірним другом і помічником у всіх починаннях.

По-друге, благополуччя відносин залежить від готовності Козерожки зробити заради Стрільця те, на що вона одна, в здоровому глузді і тверезій пам’яті, ніколи б не зважилася: подорожувати по життю без нічого (в прямому і переносному сенсі), поклавши в сумку тільки зубну щітку. Стрілець легкий на підйом, любить нові враження. Він може зібратися за п’ять хвилин у навколосвітню подорож. Це завдасть нищівного удару по копітко збудованим планами Козерога. Можливо, вона відмовиться їхати (або йти) невідомо куди і невідомо навіщо. А Лучник вирішить, що Козерожка занудлівость і консервативна. З роками вона навчиться цінувати цю легкість буття, можливість не розраховувати кожен крок і не побоюватися вигаданих наслідків. Її вразило відкриття, що життя може текти по іншим законам.

Як були б прекрасні їхні стосунки після з’ясування «хто в домі господар» і притирання характерів, якби Лучник вмів іноді промовчати. Але, на жаль…Він без вагань каже за вечерею Козерожке, що нова зачіска жахлива і підкреслює качину форму носа, а потім дивується її холодності в ліжку. Як шкода, що жінка Козеріг не розуміє: кошмарні зауваження не означають, що він її розлюбив. Будьте впевнені, як тільки розлюбить – то відразу повідомить. Він просто правдивий і бажає їй допомогти.

Логіку Лучника нікому не осягнути, жодному іншому знаку Зодіаку. Він, дійсно, вважає за необхідне повідомляти правду про все і про всіх. Наважившись на спільне життя, Козерожке доведеться прийняти нетактовність, яка неделікатність, незграбно-курйозну правдивість Стрільця. Але зате йому можна вірити, а це так чудово! Коли він шепоче: «ти така красива, ти світло моєї душі, а вона відповідає йому: так кинь ці сентименти – в її серці розпускається квітка ніжності, вона знає, що кожне його слово – як безцінний діамант.

Союз чоловіка Стрільця і жінки Козерога нечасто можна зустріти на власні очі. Ще рідше – зустріти таку пару зі стажем, за плечима якої – довге і щасливе спільне життя. Цей союз буде сповнений протиріч, іноді – відкритими бойовими діями, коли обоє змушені будуть захищати свою точку зору, світогляд і звички. Але ці відносини дуже сильні за ступенем свого впливу на обох партнерів. Можна навіть сказати, що кожен Стрілець повинен отримати за Козерогові, а кожен Козеріг – по Стрільцю, щоб зрозуміти, нарешті, цінність змін у своєму житті, необхідність компромісів і поступок.

Чоловік Стрілець завжди екстраверт – він нічого не приховує за душею, відкритий світу, сповнений оптимізму і живого вогню. Він завжди прагне рухатися вперед, іноді надто квапиться, і набиває шишки, спотикаючись і падаючи. Жінка Козеріг має дуже багатий внутрішній світ, мудрість і виваженість у всьому. Вона ніколи не зробить кроку, не обдумавши його цінність для неї. Жінка Козеріг ніколи не кидається у вир пристрастей – їй важлива обдуманість дій, вона завжди міцно стоїть на своїх ногах, твердо знає, чого вона хоче від цього життя.

Вони, безумовно, цікавляться один одним – їх обох привертають ті якості, яких немає у них самих. Жінка Козеріг з подивом дізнається, що можна ставитися до життя так легко і безтурботно, як це робить її партнер, і при цьому встигати робити свою кар’єру і бути успішним у ній. Чоловік Стрілець захоплений стійкістю своєї партнерки, її вмінню не коливатися в рішеннях, твердо знати напрямок і передбачати справи наперед. За парою буде смішно спостерігати, коли вони стануть вчити один одного життя, намагаючись скоротити відстань, яка їх розділяє. Більшу частину часу в ролі вчителя, звичайно ж, буде виступати врівноважена жінка Козеріг, хоча вона також із задоволенням буде прислухатися до розумних зауважень свого чоловіка при виборі перспективи.

Деякі розбіжності можуть виникнути на ґрунті абсолютно різного ставлення до сім’ї і соціуму. Якщо жінка Козеріг любить стабільність, обожнює командувати, керувати близькими, то чоловік Стрілець готовий вирушати в подорожі або на вечірки і забути про нудні сімейні обов’язки. Партнерку буде дратувати постійна відсутність чоловіка Стрільця, його метушливість і непередбачуваність, в якийсь момент вона спробує урезонити свого недбайливого супутника, але отримає полум’яний відсіч. Як будуть розвиватися подальші взаємини – залежить від ступеня амбіційності кожного партнера. Наполягаючи на своєму, кожен з них тільки посилює кипіння в парі, і конфлікт, в такому випадку, обіцяє стати затяжним і сильним.

Ці цікаві стосунки чоловіка Стрільця і жінки Козерога можуть стати конфліктними, перекриваючи їм шлях до щастя. Але вони повинні зрозуміти просту річ – в питаннях життєвої позиції і ставлення до світу вони мають рацію обидва, як би ні були суперечливі їх точки зору. Жінка Козеріг володіє мудрістю, і може безпомилково вгадувати їх шлях, а чоловік Стрілець безстрашно йде вперед, виконуючи найскладніші завдання, покладені на нього. Партнера дуже важливо навчитися розуміння, терпіння по відношенню один до одного, а все інше для досягнення щастя і успіху в їх парі вже є.


Залишити відгук