Чоловік Стрілець і Жінка Рак — Сумісність

Плавання цієї пари по бурхливому житейському морю може бути досить приємним, якщо вони домовляться на березі за декількома пунктами (щоправда, ці «кілька пунктів» можуть представляти собою довжелезний список, але закоханим боятися труднощів?):

Перша проблема – родичі! Для жінки Раку сімейні узи – це святе. У неї на першому місці життєвої шкали цінностей — батьки, потім братися і сестри, дідусі-бабусі, потім тітки і дядька. А вогняний Стрілець навіть в юності не міг дочекатися моменту, коли звільнитися від сімейного ярма і батьківського піклування. Ні, він, звичайно, любить близьких, готовий дарувати їм дорогі подарунки, він завжди прийде їм на допомогу, але три тітоньки кожен суботній вечір на дивані його вітальні – це занадто!

Раку і Стрільцеві доведеться шукати компроміс, щоб не перетворити спільне життя в пекло. Можливо, з народженням дітей Рак стане більш поступливим, але Стрілець завжди повинен бути готовий знайти на своїй кухні пару улюблених бабусь дружини. А любляча Місячна жінка повинна мудро планувати візити, щоб її покидали рідні сімейне гніздечко за три хвилини до приходу Стрільця з роботи.

Друга проблема – фінанси. Вірніше, дірки в кишенях. Тільки у запасливой Місячної жінки дірки протираються від тяжкості накопичених купюр, а у Стрільця в кишенях все життя вітер свистить. Не тримається у нього гроші. Вони можуть допомогти один одному: Рак з ніжною материнською турботою підлатати дірки у коханого, а він, у свою чергу, не дасть порватися її кишенях, ненав’язливо запропонувавши витратити якусь суму.

Третя складність спільного існування – це безтурботна відвертість і правдивість Стрільця, які так схожі на повну відсутність такту. Він може без всякого злого умислу, по простоті і щирості душевної, сказати вразливому, обидчивому Раку:

- Звичайно, твій шеф прав, коли кричить на тебе. Ти взагалі нічого не розумієш в бухгалтерії.

Стрілець не жорстокий; побачивши нестерпну муку в очах Раку і почувши ридання, він пуститися її заспокоювати:

- Ну, не переживай! Нічого, що ти трошки туповата, це ж не головне в житті!

Рак буде довго страждати, поки не розбереться, що не так з цим Стрільцем. Найдивовижніше, і це їм може піти на користь! – Стрілець, якщо і не стане зразком галантності, то, все-таки, буде вчитися бути дбайливим. А Рак отримає потужну щеплення. Після одкровень Стрільця він, можливо, простіше буде дивитися на життя і менше ображатися через дрібниці.

Фінансовий контроль і вічну присутність тещі в їх житті можуть довести Стрільця до втечі. Але його дуже швидко поверне… цікавість. Місячна леді являє собою восьмий астрологічний дім таїнств (в тому числі і сексуальних!) для вогняного Стрільця. Таємничий Рак уклончив, він вислизає, витікає місячним сріблом крізь пальці. Як можна піти, не розгадавши всіх її таємниць, таємниці її місячної ніжності?

Магічний талант Раку випитувати чужі секрети у спілкуванні зі Стрільцем розкривається найбільш повно; Стрільцеві й самому дуже подобається поговорити про себе. І тут – увага, Стрільці! – Будьте обережні. Не уподібнюйтеся тетеревам на току. Ви можете наговорити зайвого, і будьте впевнені: Місячна леді все запам’ятає і нічого не пробачить.

Миті їх близькості волнующи і прекрасні. Стрільцеві треба пам’ятати: якщо він хоче, щоб його жінка Рак розкрилася, треба говорити не мовою слів (так, йому краще помовчати зайвий раз), а на мові почуттів і ніжних дотиків. Їх близькість – гра. Чоловікові не зайве погортати місячний календар, щоб зрозуміти правила гри на сьогоднішню ніч. Думаєте, це не серйозно і смішно? – Згадайте, як Місяць впливає на океанські припливи і відливи, і поставтеся з належною повагою до перепадів настроїв Місячної леді.

Союз чоловіка Стрільця і жінки Раку нагадує суперництво. Ці партнери затіють один з одним дуже цікаву, цікаву гру, яка може принести обом щастя в шлюбі, або ж призвести до повного провалу у відносинах. З’єднання в цьому шлюбі двох стихій, постійно борються один з одним – Вогню і Води, робить відносини партнерів дуже неоднозначними. Все залежить від того, чи зможуть ці стихії ужитися один з одним, іл одна з них повністю поглине іншу, не залишаючи ні найменшої надії на успішне продовження відносин.

Чоловік Стрілець дуже владний, хоча не прагне до відкритої війни і довгим конфліктів. Але жінка Рак, з її скромністю і ніжністю, також має сильний характер, і виявляє його тоді, коли її раптом припруть до стінки. Перший час обранець може і не помічати сили своєї партнерки, але, застосовуючи до неї авторитаризм, намагаючись домінувати, чоловік Стрілець отримає несподівано сильний та швидкий відсіч. Ці обидва партнери цінують свою незалежність, і не хочуть, щоб на їх особисту споконвічну територію зазіхали з боку. Навіть, якщо чоловік Стрілець і жінка Рак залишать один одному свободу самовираження, вони залишаться ревнивими до всіляких пригод і виходів один одного.

Особливо важко доведеться жінці Раку, адже сама вона і не прагне суспільство, віддаючи йому свій затишний будинок. Її партнер не може жити без спілкування і соціальних зв’язків, йому дуже важливо отримувати успіх, визнання, дружню підтримку у соціумі, і тому він правдами і неправдами буде зникати з дому при кожному зручному випадку. До того ж, чоловік Стрілець терпіти не може питання побуту, господарства. Йому нудні проблеми, які зазвичай займають голову жінки Раку, він не схильний прив’язуватися до одного місця – будь це навіть його власний будинок.

Чоловік Стрілець прагне подорожувати, і для його партнерки такі поїздки можуть стати просто нестерпними каменями спотикання в почуттях, адже вона чудово знає схильність свого обранця до романів і фривольним зв’язків з іншими жінками. Спільне життя цих партнерів з часом виявить і підкреслить, що вони мають абсолютно різні смаки, уподобання, інтереси. Ця різниця, яка могла б служити проявом інтересу до внутрішнього світу один одного, у чоловіка Стрільця і жінки Раку буде служити лише причиною нерозуміння, все більшого віддалення.

Тотальне неприйняття способу життя іншої людини, відсутність яких би то не було точок дотику з ним вбиває почуття кожного з цієї пари, залишаючи лише розчарування. Між партнерами може бути пасивне неприйняття, або ж тотальна війна, яка спалахне тільки за ініціативою жінки Раку. Як не дивно, але стосунки з відсутністю емоцій і почуттів дуже влаштовували б чоловіка Стрільця, адже йому все-таки дуже подобається повертатися після своїх пригод в чисто прибраний і затишний будинок, який створює його партнерка.

Чоловікові Стрільцеві і жінці Раку буває дуже важко ужитися один з одним, але шанси побудувати між ними взаєморозуміння і гармонійні відносини все-таки є. При взаємної любові партнери повинні приділяти один одному більше часу і уваги, намагаючись зрозуміти мотиви поведінки і почуттів іншої людини. При сприятливому розвитку подій чоловік Стрілець і жінка Рак можуть бути успішними в житті, причому в їх парі керівником і головою сім’ї буде партнер, хоча нерідко його ідеї будуть прийматися від «сірого кардинала» — жінки Раку.


Залишити відгук