Чоловік Стрілець і Жінка Водолій — Сумісність

От ви й знайшли одне одного, вітаю! Тепер кожен ваш день наповниться сотнями презабавных витівок, від яких будуть стогнати сусіди і пліткувати приятелі. Будь-яка з них варта того, щоб розповісти про неї коли-небудь онукам… втім, не треба: діточкам про такі пригоди діда і бабки краще не чути.

Стрілець і Водолій будуть дуже щасливі разом. Вони одного поля ягоди – обоє залишаються в душі дітьми, навіть переступивши поріг повноліття. Не багатьом дано так сильно любити життя як їм – у всьому її багатоквітті і різноманітності. Якщо звичайна людина назвав би життя смугастої зеброю, темні смуги на шкірі якої – явище природне і неминуче, ці двоє взяли б фарби і перефарбували її по-своєму, у всі кольори веселки. Зустрівши типового Стрільця або типового Водолія, а вже тим більше – їх разом, хочеться попросити: будь ласка, ніколи не взрослейте! Залишайтеся такими ж позитивними, веселими і непередбачуваними – інакше світ загрузне в сірості.

Втім, якщо вони разом, то навряд чи зміняться: ні один із партнерів не буде вимагати цього від іншої, як могло б статися у спілках з представниками інших знаків. Що Стрілець, Водолій, дуже дорожать своїм правом залишатися собою і поважають свободу інших людей. Напевно, вони і самі не підозрюють, скільки сварок їм вдалося уникнути завдяки цій чудовій якості. Взагалі, сварки, принаймні серйозні, для даної пари нетипові. Жінка-Водолій настільки неконфликтна, що посваритися з нею абсолютно неможливо.

Стрільці бувають часом грубуватими, надмірно прямолінійними, і взагалі рідко думають перед тим, як сказати що-небудь – думаєте, Водолій стане відповідати колкостями на шпильки? Чи, може, образиться і надуется? Немає і немає: вона завзято розсміється, а потім додасть: «Ти такий милий, коли несеш нісенітницю!». І погляд її при цьому буде таким пронизливо закоханим, що Стрілець сам себе назве телепнем і заречеться нечемно говорити з цією незвичайною дівчиною.

Водолії абсолютно не образливі, і вже тим більше не злопам’ятні – в цьому їх щастя. І в цьому щастя Стрільців. На жаль, їх є в чому дорікнути і крім словесної нестриманість, але від жінки-Водолія ви ніколи не почуєте докорів. Вона не претендує на лідерство в парі – навпаки, довірливо вручить вам разом з ключиком від свого серця і право бути головним. Ця дівчина-дівчинка так занурена у свій вигаданий світ, що у реальному житті її доведеться вести за руку.

Стрілець стисне простягнуту йому долоню своєї великої і міцної долонею, з готовністю більше ніколи не відпускати… о, нехай би десь у небі у цей час впала зірка, щоб його бажання збулося! Цей чоловік приречений на мінливість самими зірками – на жаль, воно загрожує зіграти з ним злий жарт і на цей раз. Адже навіть такі чудові відносини як з Водолієм, одного разу можуть бути отруєні нудьгою. На щастя, далеко не завжди, і навіть не часто, але так буває.

Чому це трапляється? Все дуже просто. Жінка-Водолій з дитинства чує (найімовірніше, від своєї матері – а може бути, і від пари-трійки подруг), що треба бути як всі. Прагнути до того, до чого належить прагнути. Викинути з голови мрії про літаючих замках і пурпурний драконів – і навчитися нарешті готувати, вийти заміж, народити дітей… тобто стати звичайною дівчиною, як сумно це не звучало. Але якщо все та ж жаліслива матуся або подруга ненароком додасть «Це сподобалося б твоєму чоловікові», Водолій повірить… і сама захоче змінитися.

Ніж поставить жирний хрест на почуттях чоловіка-Стрільця до неї. Розумієте, якщо б він хотів бачити поруч із собою звичайну дівчину, він би таку й вибрав. А він з вами, і любить вас саме такий – зворушливу мрійницю з цілою жменею родзинок і безуминок. Пам’ятаєте мою пораду ще в самому початку статті? Ніколи не міняйтеся! Ваше щастя і гармонія вашої пари в тому, щоб залишатися самими собою.

Галаслива, легка атмосфера цього союзу доведеться по душі і самим партнерам, і їх численним друзям. Спочатку роман чоловіка Стрільця і жінки Водолія буде схожий на цікаву, захопливу, авантюрну гру, в якій учасники буквально сиплють свіжими ідеями і своїми численними здібностями. Поєднання Вогню і Повітря робить відносини цих двох людей дуже яскравими, цікавими, емоційними.

Чоловік Стрілець – оптиміст по своїй природі. Він уникає прихильностей і правил у життя, прагне бути завжди вільним і легким на підйом. Чоловік Стрілець гранично чесний, він завжди прагне сказати правду, іноді – неприкриту, грубу, за що має славу невиправним грубіяном. Жінка Водолій захоплена правдивістю свого партнера, тому що сама терпіти не може лицемірства та хитрості. Вона сповнена благородства, дуже терпляча і розумна. Жінка Водолій не любить вторгатися в чужі межі, але і свій внутрішній світ тримає завжди під замком.

Вплив цих партнерів один на одного змусить їх обох розкритися, піддавшись самим світлим почуттям. Вони будуть вражені якостями один одного, і це стане стимулом до їх обопільною змін у житті. Але деяка подвійність Стрільця, обумовлена тим, що Кентавр має наполовину якості від людини і коня, може дуже сильно впливати на розвиток цих відносин, роблячи їх в якісь моменти просто непередбачуваними. Забігаючи вперед, можна сказати, що нічого катастрофічного навіть у моменти напруженості між партнерами не трапиться, але ці ідеальні відносини може зруйнувати банальна нудьга, байдужість один до одного. Щоб цього уникнути, чоловік Стрілець і жінка Водолій повинні частіше налаштовуватися на хвилю один одного, розглядати ситуацію не зі своєї позиції, а з точки зору партнера, уважно вислуховуючи його доводи.

Така цікава робота принесе обом невимірне задоволення – адже можна «приміряти» на себе зовсім іншу думку, прийняти інші умови гри – а це вони обидва так люблять! Причин для конфліктів у цій парі не буде зовсім, або ж вони будуть мінімальними, легко устранімим. Та брутальність чоловіка Стрільця, яку бояться всі інші представниці зодіакального кола, жінку Водолія не буде зачіпати взагалі, тому що вона схильна бачити світ у перевернутому вигляді, і грубі слова в свою адресу вважає вдалим компліментом. Чоловік Стрілець, изумляясь такої реакції партнерки на свої колючі зауваження, тільки утвердиться в її обраності, унікальності, і його почуття до неї тільки посиляться. Спільні захоплення, походи до друзів на вечірки лише згуртують союз, і ці двоє будуть просто нерозлучні – ні на відпочинок, ні в роботі.

Щоб ні в якому разі не піддавати свій міцний союз більшим випробуванням, чоловік Стрілець і жінка Водолій повинні не тільки розуміти один одного, але і приймати такими, які вони є. Толерантність кожного з них допоможе запобігти можливі кризи у відносинах, і тоді Повітря жінки Водолія не стане задувати Вогонь чоловіка Стрільця, а посприяє лише яскравого та рівному горінню полум’я почуттів.


Залишити відгук