Чоловік Стрілець

Привабливий чоловік-Стрілець товариський, контактний, комунікабельний. В його особі люди бачать життєрадісного, галантного чоловіка. Його життя, сповнене пригод, багато історій кохання, гарних жінок, пристрасних романів. Він підкуповує щирістю, розкутістю і харизмою. Він заповзятливий, активний, бачить себе в бізнесі, легко включається в роботу, якщо вона йому вигідна з матеріальної або моральної точки зору.

Підносить справжню дійсність в якомусь райдужному світлі, але це і дає йому стимул досягати того, чого прикрасив. Наприклад, це часто стосується доходів, заробітків. Якщо відчуває комплекс з приводу фінансових можливостей, обов’язково перебільшить істину. Чоловік-Стрілець волелюбний, незалежний, відкидає спроби приручити, прив’язати, проконтролювати. Йому зручно і комфортно бути на невеликій дистанції з людьми. Не кожна жінка здатна відвести його в загс. Що б відправиться з дамою за вінець, повинні бути вагомі обставини, або ініціатива жінки.

Жінка, яка отримала від долі такого чоловіка, повинна бути готова до спонтанних витівок, зникнень, так як він легко піде на клич друзів погуляти, кинувши все. Чоловік-Стрілець безхитрісний, йому чужі вибудовування планів помсти, він не злопам’ятний. Він чесний, прямолінійний, зовсім не тактовний, і кілька безжалісний критикуючи людини. В його дусі присвоювати людям ярлики, клички. Балакучий, довірливий, це іноді його підводить, щиро не розуміє, що слова правди можуть зіграти не на його користь.

Навіть якщо чоловік-Стрілець не блищить красою, біля нього завжди є прихильниці, спраглі його уваги і тепла. Скріпивши себе узами шлюбу, відданий сім’ї, дорога до розгулу для нього закривається, жінка завжди повинна підкреслювати і цінувати його відданість і вірність. Для сім’ї зробить все можливе для комфортних умов життя. Для фінансових досягнень, йому потрібна особлива супутниця. Відмінно підійде жінка, яка має пристойну придане, розвинений бізнес. Він стане прекрасним виконавцем, помічником, проявить працьовитість, ощадливість і повагу до цієї жінки.

Жінка, яка бажає собі в чоловіки Стрільця, повинна бути не ревнивою, вміти підтримати його порожню балаканину, навіть марення, постійно говорити про його заслуги, геніальності, як вона цінує його і щаслива з ним. Для збереження стосунків є один маленький секрет, якщо говорити Стрільцеві постійно, що він «золото», їхні стосунки ідеальні, сповнені любові, взаємності і теплоти, він у це повірив, і не стане думати про розлучення. Якщо йому постійно твердити про погіршення відносин, исчерпавшейся любові, віддаленості і так далі, навіть не звинувачуючи його конкретно, то він зробить висновки і зникне. Проявивши правильно свою жіночу хитрість, зумівши приборкати і приручити Стрільця, зірки обіцяють безхмарне, сімейне життя.


Залишити відгук