Чоловік Риби і Жінка Діва — Сумісність

Щоб досягти хоча б відносної стабільності у відносинах, представникам цих двох знаків доведеться зламати чимало списів, пробиваючи залізобетонні стіни взаємних стереотипів. Обидва – і чоловік-Риби, і жінка-Діва, вступають у свідомий вік з твердо сформованими переконаннями щодо любові і спільного життя. Жінка-Діва рационалистка до мозку кісток. Колись у дитинстві її переконали, що чоловік, який спочатку не демонструє активність і цілеспрямованість в досягненні цілей, до кінця життя буде тюхтієм.

А чоловік-Риби впевнений, що з дамою, яка активно намагається перевиховати його на початкових етапах відносин, що йому не по дорозі. Тому в більшості випадків союз цих двох таких несхожих один на одного особистостей сприймається ними самими як експеримент, шанси на вдалий результат якого невеликі. Навіть відчуваючи сильне тяжіння один до одного, чоловік-Риби і жінка-Діва часто мучаться сумнівами: як довго триватимуть ці відносини? з якого боку чекати підступу від партнера? щирий він/вона зі мною, чи прикидається?

З-за обопільною недовірливості обидва – і Діва, і Риби топчуться на місці, не дозволяючи собі повністю довіритися другій половинці. Але без довіри побудувати міцний союз нереально – це майже аксіома. Є два шляхи розвитку цих відносин – небудь крига скресне і чоловік-Риби нарешті усвідомлює, що його пасія не задається метою перетворити його в підкаблучника, а жінка-Діва зрозуміє, що її партнер здатний на рішучі вчинки і здатний забезпечити їм обом гідне майбутнє, якщо докладе достатньо зусиль. Якщо цього не станеться – вони розійдуться.

У разі сприятливого розвитку відносин жінці-Діві не варто занадто накручувати себе, якщо її коханий не поспішає робити їй пропозицію. Справа в тому, що шлюб для цього чоловіки – дуже серйозний крок, який серйозно впливає на його мислення. Якщо у нього є навіть найменші сумніви щодо своєї здатності утримувати сім’ю, він зупиниться перед межею, що відокремлює романтичні відносини від спільного життя, і не зрушиться з місця, поки не зможе сказати собі: «так, я дійсно готовий». Він не ставить перед своєю коханою жодних термінів – як шляхетний чоловік, Риб не стане запевняти в тому, в чому сам ще не впевнений, він вважає це великою підлістю. Тому він дасть жінці-Діві можливість самій вирішувати, як їй бути – набратися терпіння і чекати або влаштовувати своє особисте життя далі.

Якщо б на місці Діви була романтична представниця знака Риби, така поведінка коханого сильно поранило б її почуття. Вона б відразу подумала, що якщо чоловік допускає можливість припинення відносин, він її зовсім не цінує. Але у жінки-Діви інший склад мислення. Їй властиво мислити раціональними категоріями, і коли вона зважить всі перспективи, вона прийде до усвідомлення того, що не все так погано. Якщо її партнер не буде голослівним, і справами доведе їй, що у нього серйозні наміри щодо їх майбутнього, вона повірить в нього і стане його головною опорою і підтримкою.

Союз чоловіка Риб і жінки Діви утворюється досить рідко, хоча він може мати дуже сприятливий розвиток відносин. Якщо на стадії знайомства і отримання перших вражень про партнера кожен з них може бути розчарований абсолютним розбіжністю в характерах, то з плином часу обидва партнера відчують, нарешті, свою спільність. Чоловік Риби і жінка Діва дуже часто не мають взаєморозуміння, і для спільного життя вони повинні зробити для своїх відносин набагато більше, ніж будь-які інші зодіакальні поєднання.

Чоловік Риби дуже спокійний і врівноважений, він обожнює зміни, але дуже нерішучий і боязкий в спілкуванні. Шлюб для чоловіка Риб – придбання емоційної стабільності, співпереживання зі своїм партнером, поділ з ним своїх почуттів і романтичних настроїв. Чоловік Риби дуже схильний до сентиментальності і навіть меланхолії, в якісь моменти він просто потопає в жалості до себе. Але за підтримки сильної і мудрої партнерки чоловік Риби охоче перетворюється, стає набагато сильніше і впевненіше в собі.

Жінка Діва дуже спокійна, врівноважена. Для неї шлюб означає дуже багато – це і стабільність в житті, і накопичення матеріального добробуту, і турбота про інших людей. Жінка Діва дуже відповідальна, і з самого початку відносин звалює на свої плечі всі зобов’язання, які тільки можливо. Вона відчуває себе завжди відповідальною за розвиток відносин, за процвітання і добробут своєї сім’ї, і тому буде тягнути на себе всі обов’язки, навіть, якщо її партнер буде абсолютно пасивним і бездіяльним.

Почуття обов’язку жінки Діви завжди більше особистих бажань і переваг, тому вона ніколи сама не зважитися на розрив відносин з партнером – навіть, якщо вони давно вже віджили себе. У свою чергу, розум у жінки Діви дуже критичний і гострий. Вона буде постійно виговорювати своєму партнеру, буквально з будь-якого приводу відпускаючи їдкі зауваження в його адресу. Відчуваючи себе ураженим, чоловік Риби буде ще глибше йти в свою меланхолію, являючи собою страждальця, жертву обставин, хоча, насправді, йому буде затишно у його звичному світі. Тим більше, що його партнерка забезпечує йому дуже комфортне «страждання».

Для встановлення балансу у відносинах без компромісів і зусиль з обох сторін не обійтися. Жінка Діва, при своєму прагненні до порядку та чистоти, повинна все-таки відмовитися від надмірного тиску на партнера. Зрештою, взаєморозуміння і душевну рівновагу в парі важливіше, ніж натертий щодня паркет. Чоловік Риби і жінка Діва повинні поважати внутрішній простір один одного, постійно знаходити спільні справи і мети, теми для розмов, і тоді кожному з них буде приємно пишатися успіхами партнера, а разом вони будуть спокійні і щасливі.


Залишити відгук