Чоловік Риби і Жінка Телець — Сумісність

За темпераментом більшість чоловіків, народжених під знаком Риб – інтроверти. Такий чоловік не належить до тих веселунам, які, опинившись у великій компанії, відразу привернуть до себе увагу, проте при цьому він буде непомітно сканувати своє оточення, визначаючи тих, з ким надалі він буде спілкуватися, а з ким він навряд чи знайде спільну мову.

Делікатна і романтична жінка-Телець обов’язково виявиться у першій вибірці, тому що це його тип. Нептунианцев, яким є чоловік-Риби, не привертають надто галасливі, експресивні жінки, які здатні базікати без угаву, купаючись у променях власного кокетства, він підсвідомо шукає схожу з собою за темпераментом даму.

Жінка-Телець повністю підходить під його критерії, і, якщо уявити, що чоловік-Риби відправився на передачу «Любов з першого погляду», з усіх претенденток на його серце він вибере жінку-Тельця. Йому імпонує її вміння стримано вести діалог, подобається те, що вона не занадто емоційна, вона ніколи не стане бомбардувати його масою різноманітних питань, як зазвичай люблять робити дівчини на першому побаченні. Жінки-Тельця легко вдається захопити увагу представника знака Риб, тому, якщо взаємний інтерес, їх відносини дуже швидко переходять зі стадії флірту в стадію серйозних відносин з перспективою шлюбу.

У Тельця теж є причини зупинити свій вибір саме на чоловіка-Риб. По-перше, він по-старомодному романтичний, він буде ретельно підбирати слова в бесіді з дамою, ніколи не забуде допомогти їй зняти пальто, коли вони приходять в ресторан, першим вискочить з таксі, щоб відкрити для неї двері. При цьому він не чекає від неї миттєвої взаємності – на тлі цинічних мачо і хитрих пікаперів джентльмен-Риби виглядає справжнім супергероєм в очах жінки. По-друге, леді-Тельцю імпонує здатність партнера уважно її слухати. Вона не відноситься до категорії щебетух, однак і їй іноді потрібно поділитися з ким-то життєвими дрібницями, а чоловік-Риби є прекрасним співрозмовником. У діалозі він не тягне ковдру на себе, не тільки слухає, але і аналізує те, що йому каже співрозмовник, із-за чого багато його друзі і знайомі вибирають його в якості персонального психолога.

Горизонт їх відносин завжди буде безхмарним, якщо джерело романтики між ними не вичерпається. Жінці-Тельцю, характером якою управляє богиня любові і краси Венера, дуже важливо, щоб її улюблений чоловік періодично нею захоплювався. Не обов’язково це розуміти буквально: Теличка задовольниться періодичними непрямими натяками на те, що для її обранця вона найкраща, красива, розумна і т. д. Але якщо вона запідозрить нещирість у його словах з метою потішити їй – вона дуже засмутиться.

Втім, чоловік-Риби сам не любить, коли ним намагаються маніпулювати за допомогою лестощів. Іноді він може не знайти гарних слів, щоб висловити їй свої почуття – адже він не поет у душі, як, приміром, чоловік-Близнюки, однак знаки уваги, які він висловлює своїй жінці, зворушують душу більше, ніж любовні серенади. Чоловік-Риби може огидно варити каву в турці, але якщо він дізнається, що його кохана віддає перевагу саме цей напій, він перелопатит Інтернет, запитає у знайомих, піде на курси бариста, в кінці кінців, проте постарається порадувати її чашкою ароматної, смачної кави вранці.

У свою чергу, жінка-Телець не залишиться в боргу – вона приготує йому обалденно смачна вечеря, підбере краватка з вечора, запросить на вихідні його друзів, загалом, відплатити тією ж монетою. На такому обміні люб’язностями і будується гармонія їх відносин. І обидва повинні розуміти, що цю невидиму нитку, яка зв’язує їх, не можна розривати.

Підводні камені відносин жінки-Тельця і чоловіки-Риби, яких потрібно уникати в першу чергу – це неузгодженість у фінансових питаннях і необґрунтована ревнощі з боку жінки. З приводу першого можна сказати, що із-за цієї проблеми розпадаються не менше спілок, ніж через зради. Жінка-Телець дуже любить оточувати себе гарними дрібничками. Вона вміє економити, однак робить це лише у тих випадках, коли її сім’я перебуває у скрутному матеріальному становищі. В інший час вона ніколи не відмовить собі в задоволенні придбати ті симпатичні шторки для ванної, або ту картину з видом залитих місяцем барханів, або новий блендер з особливими функціями.

Чоловік-Риби ж, хоч і не є скупердяем, схильний економити, щоб зібрати на щось більш глобальне – наприклад, автомобіль або земельну ділянку. Він не контролює скрупульозно витрати своєї другої половинки, однак, коли він все-таки зауважує, що значна частина місячного бюджету пішла на різні приємні дрібниці, це може збурити його. Теличка теж обурюється – адже вона витратила гроші не на себе, а на облагороджування їх спільного побуту! В результаті вони можуть серйозно посваритися. Якщо вони навчаться домовлятися про раціональному розподілі бюджету і не стануть приховувати один від одного свої витрати, ця проблема перестане бути проблемою.

Ну а що стосується ревнощів, то в більшості випадків приводи для неї виявляються надуманими. Якщо жінка-Телець вб’є собі в голову, що її чоловік так гарний, що інші представниці прекрасної статі, напевно, сплять і бачать, щоб відбити його у неї, це може добряче попсувати її нервову систему. При цьому чоловік-Риби може навіть не здогадуватися про муки своєї другої половинки. Його золотий характер і успішність, на думку Телички, вже є причинами почати полювання, а чоловікам іноді так складно встояти, коли жінки самі вішаються на шию!

Ці її фантазії особливо загострюються, якщо за родом діяльності чоловікові-Рибам доводиться їздити у відрядження. Жінка-Телець перестане нервувати з цього приводу тільки тоді, коли її стосунки з чоловіком-Рибами закалятся часом. На перших порах йому доведеться змиритися з її підозрілістю і не сприймати її як заядлую ревнивицу – після того, як Теличка переконається в благонадійності свого партнера, вона сама устыдится своїх підозр, і в якості компенсації може навіть дати йому більше свободи.

Ці двоє зійдуться на співчутті, співпереживанні один одному або комусь із навколишніх людей. Чоловік Риби і жінка Телець в подібних ситуаціях проявляють завидну єдність, хоча при найближчому розгляді їх союзу, буде видно його неоднозначність. Обидва партнера повинні пристосовуватися один до одного, і в кінцевому підсумку, не знайшовши згоди, і чоловік Риби, і жінка Телець відчувають себе обдуреними і розчарованими.

Дуже вразливий, чутливий і сентиментальний чоловік Риби у відносинах шукає розуміння, підтримки, опори. Він буде захоплений спокійною силою жінки Тельця, і зрозуміє, що вона і є його ідеал. Жінка Телець поряд з силою володіє добродушністю, хоча її грубість в манерах і відсутність такту здатні дуже сильно поранити чутливу душу партнера. Ще одним чинником, який змушує партнерів ображатися один на одного, сексуальна сфера – чутливості й ніжності чоловіка Риб буде протиставлена холодність і відсутність уяви жінки Тельця, що зробить партнерів формальними подружжям, не мають ніяких точок зіткнення один з одним.

Якщо ж жінка Телець володіє м’якістю і терплячістю, за її доброзичливому ставленні до чоловіка, бажання створити сім’ю, вона зробить все, щоб зрозуміти свого партнера. Чоловік Риби також не повинен зловживати довірою своєї обраниці, тому що його надмірна замкнутість, «закритість» від неї народжує в її душі тільки підозри, заважаючи справжнім, міцним стосункам. Якщо не брати до уваги очевидні мінуси цього союзу, можна помітити, що при спілкуванні зі своїм обранцем жінка Телець буде так чи інакше вдосконалювати свою поведінку, коригувати життєві принципи і засади.

Вона відкриє для себе дуже цікавий світ, багатий фантазіями і мріями, і постарається зробити все, щоб частина їх здійснити в житті. Чоловік Риби – великий мрійник. Він буває довго занурений у свої переживання і мрії, плекаючи надії та ідеї для свого майбутнього, але так і не наважуючись що-небудь зробити. Спокійна сила і підтримка партнерки допоможуть йому правильно зорієнтуватися в житті, знайти себе, своє справжнє призначення, а може бути – круто змінити своє життя, стаючи більш успішним та активним.

Союз чоловіка Риб і жінки Тельця стане дуже корисним і розвиваючим для обох партнерів. З часом подружжя навчаться розуміти один одного, взаємодіяти. Чоловік Риби повинен звикнути до почуття реальності своєї партнерки, зрозуміти ритм її життя. Партнерів ще більше зблизить загальна професійна або ділова мета – у них обох є ділові якості, які необхідно лише розвинути та поєднати один з одним. Жертви в цих відносинах необхідні з обох сторін, але, при правильному розподілі ролей, постраждалих у цій боротьбі за краще життя не буде.


Залишити відгук