Чоловік Риби і Жінка Скорпіон — Сумісність

Ці двоє багато мовчать. Не тому що їм нема чого сказати. Просто їх стиль спілкування – розмова без слів. Рибам і Скорпіону властиво розуміти один одного з одного погляду – а раз так, навіщо даремно стрясати повітря?

Союз двох загадкових мешканців водних глибин досить гармонійний, і це більшою мірою заслуга Риб. На перший погляд може здатися, що домінує в даній парі Скорпіон, і навіть сама Скорпіон може так вважати… але все набагато складніше. Зазвичай між партнерами існує стійке рівність, і чоловік зовсім не проти іноді давати своєї коханої привід відчувати себе головним, але в критичній ситуації, коли для вирішення проблеми потрібно істинно чоловіча стійкість, Риби приймають удар долі на себе. Не про такому супутнику життя мріє більшість жінок будь-якого знака?

Для представника славного племені Риб ділитися всім, що він багатий – соціальна потреба. У тому числі він може бути і енергетичним донором: для егоцентричного Скорпіона мати у своєму найближчому оточенні таку «батарейку» – величезна удача. Соціальний вектор людей, народжених під цим знаком, навпаки, спрямований на споживання. Але у Риб не потрібно що-небудь відбирати силою: вони запропонують вам свою підтримку раніше, ніж ви самі усвідомлюєте, що потребуєте допомоги. Ось такий характер у Риб.

Чоловіки-Риби дуже терплячі. І в цьому їх порятунок. Хіба цікаво жалити того, хто ніяк на це не реагує? Скорпіони, при всіх їхніх численних достоїнствах, відносяться до того сорту людей, яких потрібно постійно прощати – або воювати з ними до останньої краплі крові. Але так як ця крапля з величезним шансом може виявитися вашої, ігнорування нападок отруйної леді – краща від них захист. Ледь Скорпіон націлить жало для атаки, як Риби просто йдуть у недосяжну глибину, змахнувши хвостом на прощання. Все, конфлікт вичерпано.

І Риби, і Скорпіон, як правило дуже інтровертна. Пара, в якій кожен займається спогляданням внутрішнього світу і не нав’язує ближнього турботу про свій душевний стан, це, безумовно, щаслива пара, у якої ніколи не виникне надмірного емоційного напруження. Вони не розчиняються один в одному, не душать заявами «я не можу без тебе жити!» і навіть у шлюбі зберігають ефемерне відчуття свободи.

Що найголовніше, їм обом комфортно саме в таких відносинах. Хоча жінка-Скорпіон не буде Скорпіоном, якщо не стане намагатися контролювати кожен крок коханого, дізнаватися всю таємницю про його роботі, захоплення, друзів, родичів, вміст кишень… Наскільки чоловік-Риби спокійний, настільки ж жінка-Скорпіон тривожна. Втім, і цікавість він їй теж пробачить. Він звик.

У цілому, даний союз можна впевнено назвати одним з найбільш благополучних. Але хіба жінка-Скорпіон хоч ким-то буває повністю задоволена? Хіба що, великої і прекрасної, але ніяк не своїм чоловіком. Надмірно повільний, пасивний, боязкий і нерішучий – так вважає вона, чия експресивна натура завжди прагне кинутися «з місця в кар’єр». Риби ж спочатку думає, потім… знову думають, читають довідники, консультуються з експертами, систематизують отримані відомості, роблять висновки, і тільки після цього діють. Буває, втім, що під час всіх цих маніпуляції поїзд іде. І найсумніше, що Скорпіон на ньому вже поїхала. Тоді Рибам залишається лише дивитися її услід, стискаючи в руках цілий саквояж вже непотрібних знань.

І все ж, розпався союз Скорпіона і Риб – швидше виняток, ніж закономірність. Нехай ідеальних відносин не буває, але є відносини хороші, стійкі й комфортні. В яких обидва партнери дорожать одне одним достатньо, щоб не звертати уваги на дрібниці – до таких парах можна віднести і цих двох мешканців загадкових темних вод.

Міцний, стабільний союз чоловіка Риб і жінки Скорпіона може затьмарити хіба що крен в одну із сторін. Хоча всі визнають, що партнер в цих відносинах виявляється веденим і більш пасивним, самі партнери задоволені таким розкладом. Чоловік Риби сам радий при кожній можливості перекладати свою відповідальність на свою обраницю, але при цьому залишатися біля керма, пильно стежачи за процесом.

Чоловік Риби являє собою людини, в якому є двоїста сутність. З одного боку, в ньому присутня пасивність, замкнутість, сором’язливість, схильність до меланхолії. З іншого боку, він не може залишатися осторонь від активного життя, вибираючи постійна присутність – якщо не в гущі, то біля котла подій. Помилкою буде вважати чоловіка Риб безвольним, тому що в критичні моменти він проявляє характер, рівний по силі Львиному.

До того ж, ця людина – умілий маніпулятор, і може керувати іншими людьми поволі, при допомоги одному йому відомих прийомів. Жінка Скорпіон – владна і дуже активна. Її приваблює м’якість свого партнера, хоча і її вона вважає його недоліком, сподіваючись з часом виправити. По частині хитрощів та інтриг жінка Скорпіон не поступаються, а може – і перевершують, чоловіка Риб. Відносини партнерів будуть схожі на цікавий детектив, в якому один буде постійно стежити за іншим, і так – без кінця і краю.

Жінці Скорпіон часто ставлять в провину важкий і нетовариська характер, хоча навіть скептики можуть переконатися, що присутність чоловіка Риб біля неї здатне пом’якшити найгрубіші його риси. Вони обидва — мрійники, які із задоволенням віддаються своїм маренням, складаючи завидну єдність у цьому. І все ж, жінка Скорпіон, бачачи перед собою свіжу ідею, готова діяти негайно, чоловік же Риби буде обдумувати тактику її завоювання.

зрештою, партнер настільки поглибиться в нетрі міркувань, що навіть не помітить, як жінка Скорпіон сама прийме за двох рішення, сама виконає його найкращим чином, і піднесе судженому відмінний результат на блюдечку з блакитною облямівкою. Чоловік Риби, зраділий, що його ідеї так добре працюють, продовжить мріяти в тому ж дусі, з ще більшим захопленням.

Треба міркувати про дивацтва стосунків чоловіка Риб і жінки Скорпіона, якщо вони обидва цілком щасливі? Напевно, не варто. Вони обидва знають, що проблеми відносин їх чекають в побуті, в рутинних справах, і тому обидва – кожен по-своєму – прагнуть позбутися від банальності, буденності у своїй спільного життя, посміюючись над скептиками і сомневающимися в їх щастя. Вони обидва будуть чесні один з одним і віддано вірні. Образи, які будуть іноді виникати, слід приймати їм прикрі непорозуміння, і не брати їх до уваги. Зрештою, сімейна машина успіху не припиняє працювати ні на хвилину, а значить — легка пил на дорозі не може перешкодити наполегливій просування вперед.


Залишити відгук