Чоловік Риби і Жінка Стрілець — Сумісність

Чоловік-Риби і жінка-Стрілець можуть підтримувати прекрасні ділові стосунки, рідше – дружні, якщо їх об’єднують спільні інтереси. Що стосується любовного, і тим паче шлюбного союзу, їм варто подумати двічі. Тричі. І ще раз подумати. Стрілець – чоловічий знак, Риби – жіночий. Це означає, що зірки щедро дарували нашої Лучниці якості характеру, швидше притаманні чоловікам, а Рибам – типово жіночі благодійники.

Заважає їм жити дана обставина? Все залежить від оточення, але скоріше ні – в наш час, що жвавість дівчат, що боязкість юнаків, давно стали нормою. Перешкоджає це гармонійному розвитку відносин в їх парі? Більш ніж. Чоловік-Риби майже фізично страждає від нехитрих і грубуватих жартів Стрільця, її манери висловлюватися з шокуючою прямотою, і особливо від її критики на його адресу.

Сама Лучниці і не зрозуміла, що зачепила чиєсь вразливе самолюбство міткою фразочкою кшталт «Приятель, твоя одяг виглядає так, ніби ти донашиваешь її за старшим братом. Який, до того ж, товстий і нічого не розуміє в моді». Нікому не приємно почути таке, але хтось пропустив би повз вуха, хтось послав би в сторону власниці гострого язичка відповідну шпильку, а Риби… ось він був – і ось його вже немає.

Дівчина-Стрілець чи ще раз почує про нього. Можливо, вона випадково потрапила пальцем в небо: не виключено, що цей юнак дійсно виріс у бідній родині, і сам дуже комплексує з-за старої некрасивою одягу. Якщо б він знайшов у собі сміливість розповісти все як є, дівчина-Стрілець сильно пошкодувала б про свою дурного жарту й щиро попросила вибачення, але Риби завжди шукають порятунку від стресових ситуацій у відчуженні від них.

Добре, уявімо рідкісного представника племені Стрільців, які спочатку думають, а вже потім говорять. Така дівчина розуміє, в якій манері допустимо розмовляти з залицяльником, а яку краще приберегти до тих часів, коли вони краще пізнають один одного, і більше не потрібно буде малюватися. Вона стрималася, не назвавши хлопця-Риб пестунчиком. Стрималася ще раз. І знову наказала собі промовчати, коли він виставив себе вже в зовсім непривабливу світлі. Думаєте, у Стрільця вистачить терпіння ловити себе за мову на кожен день?

Якщо люди такого складу характеру змушені пригнічувати свої емоції, якось їх накопичиться стільки, що втримати цей вулкан всередині не буде ніякої можливості. Тоді вона вивалить на голову бідного шанувальника всі разом. І вже сама піде, не давши змоги виправдатися. Крикнувши наостанок йому в обличчя «Дівчисько!», як давно мріяла. Так, у неї чоловічий характер, але Стрільці не знаходять радості в покровительство над слабшими партнерами. В дружбі – можливо, але не в любові.

Жінки деяких інших знаків були б щасливі роздобути в особисте розпорядження настільки м’якого чоловіка, що дозволяє партнерці верховодити над собою – Лучниці ж зневажає пасивність і нерішучість. Для неї обидва ці поняття – синоніми боягузтві, а поруч з собою дівчина-Стрілець хоче бачити людину, якого змогла б поважати: активного і сміливого, як і вона сама.

Що ж ми отримуємо в результаті? Риби і Стрілець не потрібні один одному, і у них немає шансів залишитися разом? Зрозуміло, є. Більше того: їм корисно спілкуватися, краще наодинці і в спокійній обстановці – вони могли б винести з цих бесід багато для себе корисного, якщо проявлять трохи терпіння. Може бути, вона навчить його бути більш мужнім, а він її – більш гнучкою? Головне, не поспішайте скорочувати дистанцію – побудьте поки друзями, і лише коли відчуєте взаєморозуміння, а не тільки фізичне тяжіння, можете відкривати душу романтичним почуттям.

Не хочеться нікого лякати, але союз чоловіка Риб і жінки Стрільця вважається найбільш нестабільним, суперечливим і конфліктним з усіх зодіакальних поєднань. Цих партнерів звести воєдино можуть тільки дуже сильні ідеї, які можна знайти в релігії, фанатизмі, містичних сферах. Але це зовсім не означає, що відносини цих двох людей приречені на провал – навпаки, якщо вони поділяють погляди один одного повністю, чоловік Риби і жінка Стрілець будуть дуже щасливі один з одним.

Чоловік Риби, по природі дуже сором’язливий, спокійний і трохи замкнутий, перетворюється, коли ним керують високі і глобальні ідеї. Він може проявити свій сильний характер і навіть стати агресивним – але це буває вкрай рідко. У житті чоловік Риби намагається прислухатися до чужої думки, хоча важливіше всього він вважає свої власні переконання. Внутрішньо чоловік Риби дуже стійкий і навіть консервативний, але в житті він легко приймає зміни і завжди готовий до змін. Жінку Стрільця по праву вважають учителем для всіх представників зодіакального кола.

Вона володіє великою силою мудрості, яка захоплює і прихиляється перед нею численних друзів і знайомих. Жінка Стрілець завжди намагається витримувати всі загальноприйняті правила і норми, для неї закон боргу і честі вище навіть особистого життя. Не дивно, що жінка Стрілець часто стає керівником великого ланки на підприємстві або власного бізнесу – вона завжди має непохитний авторитет і повагу оточуючих людей. Чоловік Риби, майстер маніпуляцій, буде прагнути до неформального, прихованого лідерства в сім’ї, при якому він буде легко вселяти своїй партнерці свої ідеї. Але жінка Стрілець занадто активна, щоб випробувати на собі вплив, та її партнер, який ні за що не бажає ставати сильним і рішучим, буде її просто дратувати.

Чоловікові Рибам не потрібна влада – він сам прагнути позбавити себе від усіляких обов’язків, і з радістю віддасть лідерство своїй партнерці. Але він не отримує в життя можливості для самовираження, самореалізації, тому що все, що він починає робити, піддається жорсткій критиці партнерки, отметаясь, як марне. У цьому правилі, на щастя, є й винятки. Ті стосунки чоловіка Риб і жінки Стрільця, які базуються на загальному духовному єднанні, найщасливішим чином вирівняються, дозволяючи партнерам брати участь у загальній справі – але зі своїх позицій. Вони ні за що не будуть змішувати свої зусилля, справи, уподобання, залишаючись кожен у своєму світі, але зате духовну спорідненість зробить їх справді близькими, змушуючи цікавитися, допомагати, підтримувати один одного.

Для вирівнювання відносин у цій дивній і дуже нестабільною парі чоловік Риби і жінка Стрілець повинні, перш за все, чітко розмежувати сфери своїх обов’язків. Вони повинні з повагою ставитися один до одного, ніколи не вторгатися у внутрішній світ заради власних інтересів і амбіцій. Для цієї пари, як ніякий інший, дуже важлива глобальна мета, і заради неї партнери можуть подумати про спільну організацію роботи або благодійної організації, навчанні та самоосвіті.


Залишити відгук