Чоловік Риби і Жінка Риби — Сумісність

У чоловіка і жінки, які обидва народжені під знаком Риб, багато спільного (що, в принципі, характерно для всіх представників аналогічних знаків Зодіаку). Однак якщо, наприклад, двом Скорпіонам буде складно досягти гармонії у стосунках з-за надмірної егоцентричності кожного з партнерів, то чоловік-Риби і жінка-Риби бачать один в одному споріднену душу з першого погляду.

Він все життя мріяв про дівчину, з якою йому буде цікаво просто мовчати, дивлячись один одному в очі і тримаючись за руку, тому що в її очах він бачить відображення свого єства. І представниця його ж знака краще всіх підходить під цей ідеал.

Двом Рибам дуже просто буде прийти до компромісу, оскільки і він, і вона володіють такою рисою характеру, як поступливість. При цьому у них не буде виходити так, що один з партнерів завжди буде поступатися іншому, оскільки ні чоловік, ні жінка-Риби не прагне до повної авторитарності.

Жінка, народжена під знаком Риби, підходить під опис тургенєвській дівчини – їй властиві напливи замріяності, вона може довго знаходитися у владі романтичних мрій, з-за чого нерідко зазнає розчарування в коханні, адже, якщо їй зустрінеться чоловік із споживчим складом характеру (яких, на жаль, чимало серед сучасних джентльменів), він просто розтопче в коржик її уявлення про прекрасного принца. На щастя, чоловік-Риби не такий.

щодо жінки, яка зачепить його серце, він буде щедрим і в матеріальному, і в чуттєвому плані. Чоловіка-Риби відлякують феминистически налаштовані леді, які самі беруть ініціативу в свої руки. Йому хочеться доглядати за своєю жінкою, пізнавати її поступово, по шажочкам, а не відразу. Прислів’я «В жінці обов’язково повинна бути загадка» складена точно під романтичний ідеал чоловіка-Риби. А в ніжній нептунианке-Рибі він може знайти ціле море загадок.

Перебуваючи у великій компанії, вона, швидше за все, буде скромно сидіти за столиком, думаючи про щось своє, коли він, запеленговав її фігуру серед натовпу, підійде до неї і запитає: «Тут вільно?». Між ними з першої зустрічі виникає сильне емоційне тяжіння, однак ніхто з партнерів не стане форсувати події. Навпаки, жінка-Риба хоче, щоб період пізнавання один одного тривав якомога довше, тому може чисто по-жіночому грати з настроєм – сьогодні вона може бути веселою і безтурботною, а завтра закриється у своїй раковині і буде неохоче відповідати на дзвінки.

«Хамелеонистость» – жінки-Риби це одна із загадок її характеру, які її партнер-Риби з часом обов’язково розгадає. Він досить розумний, щоб зрозуміти, на які важелі потрібно тиснути, щоб утримати жінку-Рибку поруч з собою, однак не факт, що він буде їх використовувати. Чоловік-Риби у відносинах з протилежною статтю дотримується філософії «насильно мил не будеш», він швидко охолоне до жінки, яка ясно чи опосередковано дасть йому зрозуміти, що разом їм не по дорозі.

Є дві нерівності на шляху до світлого спільного майбутнього, яких варто побоюватися парі Риби-Риби – це схильність до обох дозвільному проведенню часу і звичка жінки іноді лукавити, щоб зайвий раз не хвилювати свою другу половинку. Вона може сказати, що йде в гості до мами і замість цього відправиться втішати подругу, яку кинув кавалер, свято будучи впевненою в правильності своїх дій. Для нього ж немає розмежування понять «брехня» і «ложь во благо», він упевнений, що своїм ставленням до жінки він заслужив того, щоб йому завжди говорили правду. І переконати його в тому, що не варто так хвилюватися, якщо вона десь щось недоговорила, або піднесла не так, як це є насправді, їй не вдасться. Коли вона зрозуміє, що невинні, на її погляд, проступки можуть стати причиною серйозної сварки, їй доведеться відучуватися лукавити.

Їй же може не подобатися в її партнера-Рибах те, що він повільний у реалізації своїх життєвих планів. Якщо їй ще й нашепчуть у вуха, що цей хлопець безперспективний, із них їй доведеться все життя жити на одну зарплату, це посіє в її душі сумніви і образ надійної кам’яної стіни почне тріскатися. Взагалі, велика біда жінки, які народилися під знаком Риб, це її сугестивність. Вона схильна вірити іншим, але не завжди довіряти власному розуму. Коли вона зауважує, що її чоловік воліє лежати вдома на дивані у вихідний, коли всі його друзі вже мають власний бізнес, вона обов’язково буде задавати питання.

А він ох як не любить, коли йому розповідають, як треба жити. Натяки коханої жінки на те, що він міг би не відпочивати, а подняпрячься заради загального благополуччя, він сприйме як звинувачення його в нездатності забезпечити їй гідне майбутнє. Тоді він може встати на диби і заявити, що якщо він її не влаштовує, вона може пошукати собі когось краще. Головне для них обох, щоб в запалі суперечки вони не наговорили один одному слів, які згодом вони не зможуть собі пробачити. А це може бути нелегко, оскільки Риба спокійна, коли її зачеплять за живе, може перетворитися в кровожерну акулу.

І ще один союз двох представників одного зодіакального сузір’я – Риб. Дивний, закритий, незмірно глибокий по суті відносин між партнерами, він зустрічається нерідко, хоча тривалість його може бути зовсім недовгою. Ці двоє дуже схожі один на одного – саме схожість робить їх в чотири рази сильніше, і в чотири рази слабкіше одночасно. Чому — в чотири рази? Тому що кожен представник зодіакального знаку Риб – це дві риби, що пливуть в різні сторони. Від того, куди будуть спрямовані всі «рибки» у відносинах партнерів, і залежить їх майбутнє.

Чоловік і жінка Риби – дуже спокійні, теплі, м’які люди. Вони не дуже охоче беруть на себе лідерство і притягують увагу оточуючих – але вони завжди залишаються активними спостерігачами зі сторони, аналізуючи і роблячи власні висновки про речі і явища. Риби завжди виявляють схильність і прагнення пізнати экстрасенсорику, езотерику, психологію. Вони дуже добре розбираються в душевних матерії і можуть добре бачити те, що інші люди приховують за своїми масками.

В парі риб дещо знижена мотивація діяльності – вони обидва пасивні, і не можуть робити перші кроки і активні дії. Інтуїція чоловіки і жінки Риб дуже висока – вони вміють передбачати багато ситуації, і могли б чудово використовувати свої здібності, наприклад, у загальному бізнесі або творчості – якщо б їм вистачило сил до запуску своєї справи у житті. Більшість таких пар пливе за течією, не намагаючись випробувати рух проти течії, хоча нове в своє життя приймають легко і вільно.

Чоловік Риби і жінка Риби добре розуміють один одного. Між ними обов’язково будуть непорозуміння і сварки пір дрібниць, які лише оживлять їх умиротворений спокій, зроблять почуття трохи гостріше і яскравіше. Риби добре розуміють один одного, і для цього вони не потребують стеження або додаткових словах – кожен з них може розмовляти і розуміти іншого партнера навіть без слів. Їх притягує один до одного, але вони не можуть навіть пояснити – що саме. Їх любов – та мовчазна і ефемерна субстанція, яка утримує їх інтерес один на одного, не порушуючи кордонів внутрішніх світів.

З боку ця парочка здається холодною і відчуженої, але їм удвох в цих відносинах дуже легко і вільно. Побутові труднощі і життєві негаразди партнери будуть витримувати легко і стоїчно, але, якщо умови життя стали просто нестерпними, кожна з Риб легко відпливе в сторону, вважаючи за краще вільне плавання.

Іноді такий союз благополучно існує на самопожертву одного з подружжя, який приймає на себе подвійні зобов’язання за регулювання відносин, і при цьому не обмежує свободу партнера. Відносини, в такому разі, не піддадуться болісним випробуванням, якщо цей чоловік буде повністю згоден зі своїм становищем, і не стане намагатися встановити авторитарне лідерство.

Чоловікові Рибам і жінці Рибам не треба брехати і лицемірити один одного – кожен з них легко розпізнає фальш. Компроміси, обов’язкові в інших зодіакальних поєднаннях, між цими партнерами також стають марними. Єдиний порятунок відносин між двома Рибами – в загальній ідеї, цілі, до якої вони обидва будуть прагнути. Чоловік і жінка Риби повинні знайти свої пріоритети в житті, визначитися з соціальним становищем перш, ніж зазнають повна байдужість один до одного.


Залишити відгук