Чоловік Риби і Жінка Терези — Сумісність

Планетою-покровителькою жінки, народженої під знаком Терезів, є Венера, а у всіх без винятку венерианцев є здатність зачаровувати оточуючих, не докладаючи до цього особливих зусиль. Чоловік-Риби також не здатний встояти. Якщо запитати його, що конкретно привернуло його в жінці-Вагах, він навряд чи зможе відповісти однозначно. Можливо, він скаже, що це був м’який тембр її голосу, або ледь помітна усмішка грала на устах, або звичка граціозно поправляти волосся, але пояснити, чому вона відразу привернула його увагу, не зможе.

Втім, гіпнотичний вплив чарівності Венери не може тривати довго, і, коли представник знака Риби починає аналізувати переваги і недоліки своєї пасії, він, швидше за все подумає, що без магії тут не обійшлося. Інакше як він, схильний мислити раціональними категоріями, міг серйозно ставитися до її фантазіям, які не мають нічого спільного з реальністю? Жінка-Терези – фантазерка до мозку кісток, вона може з захопленням розповідати про тонкі матерії, ніби вони є частиною її буденного життя.

Багато представниць цього знака захоплюється езотерикою, фен-шуем, ворожіннями, вони оточені певним ореолом містичності, який зачаровує і приваблює протилежну стать. Тим не менш, ця містичність в характері леді-Ваг прекрасно уживається з практичністю. В її кухні ложки і тарілки можуть бути розкладені по фен-шую, але в той же час там буде ідеальна чистота, вечеря завжди буде підготовлено вчасно, всі прилади будуть лежати на своїх місцях. Жінка-Терези любить і вміє організувати затишок і комфорт на своїй території, і це не може не радувати чоловіка-Рибу, який, по своїй натурі, є «домашнім» людиною.

Їхні почуття зав’язані не на палку, всепоглинаючої пристрасті, а на трепетною прихильності один до одного, яке з часом переростає в любов – не спалахнула раптово і перегорілу так само швидко закоханість, а в надійну, перевірену часом любов. Але поки це почуття запанує в їх союзі, стосунки пари Риби-Терези будуть перебувати в підвішеному стані. Начебто все влаштовує обох, проте на обох партнерів по черзі може збурити незрозуміле почуття тривоги. Чоловік-Риби думає, що за таємничістю його партнерки можуть ховатися не найкращі риси характеру Ваг. Наприклад, вона дуже рідко розпитує його, як і з ким він проводить вільний час – чи означає це, що їй байдужі його захоплення і прихильності? Або ж їй є що приховувати, тому вона намагається не ризикувати зайвий раз, піднімаючи хиткий для неї тему?

Жінку-Терези може бентежити нерішучість її обранця в деяких питаннях. Він дуже чутливий до змін, тому намагається вибирати все раз і назавжди – другу половинку, роботу, місце проживання. Якщо поточна діяльність представника знака Риб не передбачає змін в кращу сторону, він до останнього буде триматися вибраного коли маршруту. Він останнім звільниться з підприємства, яким давно світить банкрутство – не з-за того, що він непохитний у своїй оптимістичність, а тому, що йому важко розлучатися з чимось, до чого він звик. З-за цього багато чоловіки-Риби залишаються за бортом кар’єри, коли їх колеги йдуть на підвищення.

Жінка-Терези, як і кожна поважаюча себе леді, бачить в своєму обранцеві благонадійного чоловіка, здатного забезпечити собі і близьким гідне майбутнє. Тому небажання її другої половинки рішуче змінювати свої життєві орієнтири, якщо старі не передбачають нічого хорошого для них обох, їй не сподобається. Вона не буде пиляти свого чоловіка, насідати на нього з істериками і «нам треба серйозно поговорити», але вона може подумати, що з цією людиною їй справді нічого не світить. Якщо він помітить, що вона віддалилася від нього, стала задумливою і більше не говорить про спільне майбутнє, йому варто вживати рішучих заходів. Він може переконати її в тому, що все буде добре, якщо захоче, проте вона не буде чекати вічно. Отже, йому варто гарненько подумати, чи варто його ефемерна стабільність того, щоб втратити таку жінку.

Союз чоловіка Риб і жінки Ваг можна назвати фатальним. Є щось лукаве, неоднозначне в поєднанні таких, здавалося б, схожих характерів. Партнери, які сходяться на тлі їх спільного бажання бути потрібним, служити улюбленому людині, а також високим ідеалам, виявляються абсолютно безпорадними в ситуаціях, коли їх послужливість буде давати зворотний ефект – повне відкидання. Чоловік Риби прагне знайти гармонію, жінка Ваги – баланс, але інколи вони схильні діяти всупереч один одному, порушуючи спокій у відносинах.

Чоловік Риби бачить своє життя в призначенні якимось високим цілям, але одна справа – уявляти себе рятівником, а інша – зробити зусилля саме зараз, як того вимагає ситуація. Він завжди дуже неохоче йде на близькі відносини з партнеркою, ще важче дається йому рішення вступити в шлюб. Але жінка Ваги, яка здається йому дуже спокійною, врівноваженою і надійною, вселить йому повну довіру в успіху цього підприємства. Жінка Ваги тільки з вигляду здається врівноваженою. Насправді, її переслідують постійні душевні метання, які вона хотіла б приборкати у шлюбі з сильним і надійним людиною.

Вона мріє про шлюб, тому що сама думка, що вона може залишитися самотньою, просто нестерпна. Жінка Ваги свято вірить, що порядок у справах і чистота навколо допомагають їй підтримувати такий крихкий баланс впевненості, і робить великі зусилля, щоб з перших хвилин спільного життя впорядкувати їх життя з чоловіком Рибами. Він же, панічно боячись потрапити в подібну мережу, буде всіляко уникати і порушувати ці правила. Чоловіки Риби мріє про велике романтиці і почуттях – отримує побутові проблеми і досить прохолодну сексуальне життя.

Жінка Ваги бажає отримати партнера для облаштування сімейного гніздечка – отримує з вигляду байдужої людини, яка багато говорить про почуття, але нічого не робить для стабільності сім’ї. Партнери виявляються обдуреними, вони потрапили в пастку власних уявлень і ілюзій, які так довго виношували перед цими відносинами. Що робити в цій ситуації? Насамперед, слід починати мислити позитивно. Нерішучої, соромливою жінці Терезам стало набагато спокійніше в присутності чоловіка Риб. Він дуже чутливий, доброзичливий, і тому швидше всіх зрозуміє її жіночі негаразди та проблеми.

Чоловік Риби, бачачи свою відповідальність за тендітну і байдужу обраницю, стає набагато сміливіше і рішучіше у справах. У нього іноді може геть-чисто відсутні відчуття реальності, і тоді м’яка допомогу партнерки буде повертати його з неба на землю. Вони обидва непрактичні і непослідовні – зате жоден з партнерів не буде страждати від нестачі матеріальних засобів або тягот побуту. З часом, коли партнерам вдасться освоїти свій бізнес, або ж стати успішними в кар’єрі, гроші в родині обов’язково з’являться, чоловік Риби і жінка Терези зможуть легко вирішити всі свої побутові проблеми і відправитися, наприклад, в подорож.

Розуміння один одного – запорука успіху стосунків чоловіка Риб і жінки Ваг. Без взаємного розуміння і співпереживання ці відносини не можуть існувати, хоча їх видимість може зберігатися довгі роки. Для чоловіка Риб жінка Ваги виявляється єдиною з усіх представниць зодіакального кола, хто зможе привести думки в порядок, створюючи гармонію в душі.


Залишити відгук