Чоловік Риби і Жінка Лев — Сумісність

Риби бувають різними – це і флегматичні соми, мешканці темних вод, і спритні акваріумні гуппі, і навіть зубасті акули… Але якщо говорити про їхні взаємини з Левами, ні в кого не виникне сумнівів, хто на кого полює. Тим не менш, чоловіки цього водяного знака зовсім навіть не проти, щоб на них пополювали. Вони не дуже активні в спілкуванні з протилежною статтю, а їх природну стриманість і делікатність жінки часом приймають за боязкість.

М’який, як правило тихий голос Риб випадкова співрозмовниця може й не розчути, втративши інтерес до розмови і відвернувшись на щось більш яскраве і гучне – а даремно, йому є що вам розповісти. Представники знаку Риб – тонкі естети, що володіють відмінним смаком і багатим внутрішнім світом. І саме ці якості помітить у ньому Левиця, адже вона незвичайна жінка. Їх – і ще то непідробне благоговіння, що читається в його глибоких, як океан очах, коли він дивиться на неї.

Вишуканий смак – це те, що на думку Левиці відрізняє аристократів духу від сірого плебсу. Себе вона вважає, зрозуміло, до першим – але як же важко знайти серед легіону її шанувальників чоловіка, настільки ж чутливого до краси, як і вона сама. Настільки ж витонченого і знає толк в по-справжньому придатних речі. Цим двом поціновувачам прекрасного буде про що поговорити. Зокрема, як правило обидва вони мають схильність до театру і предметів розкоші. З тією лише різницею, що Левиця любить отримувати в подарунок ювелірні прикраси, а Риби – дарувати їх. На представленні ж він залишається глядачем, в той час як вона, навіть якщо не блищить на сцені, залишається актрисою в життя.

Дивно, але жінка Лев прислухається до порад Риб. Будь-якому іншому чоловікові вона сказала як відрізала: «Будь ласка, не втручайся в те, що тебе не стосується», але тільки не йому. Ось ще один приклад того, що не обов’язково кричати на все горло, щоб вас слухали. Важливо лише підібрати правильні слова… і ще дещо, найважливіше – стати для Левиці якщо не авторитетом, то хоча б рівнею. А це дуже складно, адже вона досить критична. Як же Рибам вдалося потрапити в коло наближених Її Величності? Це право дано йому самими зірками: він, як і вона, носій «блакитної крові», якоїсь обраності, що підносить його над натовпом простого люду. Вони обидва по-справжньому благородні, і не важливо, чи народилися в сім’ях британської аристократії або в чорному кварталі Кейптауна.

Ця пара дивовижно гармонійно. Домінуючу (а може варто сказати, заступницю?..) роль відіграє жінка-Левиця, чоловік-Риби ж вдячно підкоряється їй. Його завдання – врівноважувати, умиротворяти експресивну партнерку, принести їй спокій і відчуття стабільності. Він напрочуд точно вловлює всі її настрої, наскільки стрімко змінюваними вони б не були. Рибам ж характерно зовнішній спокій – але знала б Левиця, які пристрасті вирують у грудях цього милого інтелігентного чоловіка… Втім, може вона здогадується про це?

Добре, якщо так. Їй варто бути поблажливою до потреби Риб мовчати, в тому числі і про свої почуття. Він не приховує їх – просто вважає непристойним говорити про настільки глибоко особистих речах навіть з коханою жінкою. Він стриманий і так зворушливо збентежений, коли вони залишаються наодинці – але Левиці не варто плутати це з холодністю, і тим більше з байдужістю. Нехай краще вона поділиться з ним своїм могутнім Сонцем… погодьтеся, це воістину царський подарунок.

Таких пар щорічно реєструється безліч, хоча стосунки чоловіка Риб і жінки Лева є, швидше, захоплюючим випробуванням на міцність, ніж любовним союзом. Метаморфози, що відбуваються в таких відносинах з партнеркою, дозволяють з упевненістю заявляти, що жертовність буде проявлятися саме з е боку, і постраждалої з’явиться саме вона, жінка Лев, згораючи від нерозділеного і однобокою любові до свого обранця.

Хоча на самому початку стосунків чоловіка Риб і жінки Лева буде встановлено взаєморозуміння і взаємна симпатія, подальші відносини можуть мати вигляд кардіограми, то зриваючись в круте піке сварки, то підносячись в потоці пристрасності і почуттів. Жінка Лев сильна і витривала, але вона зовсім заплутається в тонкій організації внутрішнього світу свого партнера, так і не зумівши розгадати його загадок. Велика душевна робота, яку виконає партнерка, намагаючись догодити своєму скарбу, дозволить їй вважати себе набагато сильніше і впевненіше в собі.

Вона багато запозичить у свого партнера, як уміння передбачати, тонко відчувати і аналізувати те, що відбувається, що, в поєднанні з її природною силою і рішучістю, виявиться ефективним інструментом у досягненні успіху. Чоловіки Риби, з цікавістю дивлячись на всі екзерсиси своєї партнерки, з задоволенням відзначить ці позитивні зміни в її характері. Він завжди трохи зарозумілий, хоча приймає відчужений і байдужний вигляд. Чоловік Риби швидко зрозуміє, що він може добре маніпулювати своєю сильною партнеркою, і буде з задоволенням це робити.

Швидше за все, саме партнер в цій парі візьме на себе побутові проблеми і роботу в будинку, дозволяючи своїй обраниці успішно робити кар’єру і забезпечувати сім’ю матеріально. У такій парі жінка Лев діє активно і відкрито, а чоловік Риби є «сірим кардиналом», який координує зусилля своєї обраниці. Такий розподіл ролей у парі при абсолютній підтримці обох партнерів позбавить їх відносини від великої кількості конфліктів.

Але, на жаль, частіше в цих відносинах є боротьба за владу, яка спалює сили партнерів, не дозволяючи їм досягати чогось більшого в житті. Якщо чоловік Риби буде цілком задоволений таким ходом подій – дія адже відбувається на його улюбленої території, без виходу за межі домашніх стін, то жінка Лев може робити непотрібне самопожертву, відмовляючись від кар’єри і професійного росту заради благополуччя в родині.

Незважаючи на численні розбіжності, чоловік Риби і жінка Лев повинні встановити необхідний баланс у відносинах, при якому вони будуть мати чітко окреслені ролі і обов’язки. У спільній діяльності подружжя можуть домогтися великих успіхів, якщо дозволять один одному бути самими собою, і стануть прислухатися, поважати думку один одного. В присутності чоловіка Риб партнерка відкриє для себе нові горизонти, інші творчі натхнення, а при постійній підтримці жінки Лева її обранець буде набагато впевненіше і самостійним йти вперед.


Залишити відгук