Чоловік Риби і Жінка Близнюки — Сумісність

Про спільне життя чоловіка-Риби і жінки-Близнюків можна сказати так: «Спокій їм тільки сниться». Ці двоє дуже різні і за характером, і за світоглядом, щоб можна було говорити про якусь стабільність в їх відносинах. Не подумайте, що все так погано: ця пара може бути цілком щаслива в союзі, просто з ними постійно будуть відбуватись якісь пригоди.

Це пов’язано з тим, що стихії Води і Повітря наділяють своїх «підопічних» протилежними поглядами на багато речей. Якщо Близнючка обожнює знаходитися в центрі уваги, бути душею компанії, то чоловік, народжений під знаком Риби не прагне до самовыпячиванию, навпаки, він може відчувати себе не в своїй тарілці, якщо загальна увага звернена на нього. Деяким представникам знаку Риб властива замкнутість, яка зумовлена аж ніяк не низьким рівнем інтелекту, а схильністю до обстоятельному самоаналізу.

Чоловік-Риби розбирає всі свої вчинки і погляди на молекули, ретельно аналізуючи їх і роблячи висновки, які дозволяють йому поступово зростати як особистість. Для жінки-Близнюки самоаналіз є скоріше поняттям абстрактним. Вона може бути блискуче ерудованої в області психології, однак її знання в основному теоретичні та ефективно застосувати їх до собі або іншим Близнючка навряд чи зможе. Але ось парадокс – навколишні вважають знавцем людських душ, бо вона завжди відкрита для спілкування і готова вислухати, дати пораду, допомогти активними діями.

Звичайно, її обранець-Риби не може уникнути моментів, коли Близнючка активно починає намагатися розібратися в його проблемах, більшість з яких існує тільки в її розумінні. Вона впевнена, що без її опіки він пропаде – адже він буває таким нерішучим, тихим, скромним, а з такими якостями дуже складно пробитися… При цьому вона може не помічати слона у себе під носом: за становлення сімейного благополуччя в цьому союзі більшою мірою відповідає чоловік.

Він може заробляти в кілька разів більша від другої половинки, але про роботу і кар’єру в їх родині говорить в основному вона; він може оплатити і організувати ремонт у квартирі від А до Я, але вона буде всім розповідати, як вона намучилася з дизайном і вибором сантехніки… З боку союз Близнюків і Риб виглядає класичним прикладом матріархату – вона вирішує всі питання, він слідує її порад. Але це тільки зі сторони – якщо копнути глибше, чоловік-Риби не віддає пальму першості у прийнятті основних рішень. Він з радістю надасть їй можливість займатися другорядними проблемами, проте з найважливішими питаннями він розбирається самостійно.

Представник знака Риби чудово розуміє, що гіперактивність його партнерки-Близнючки обумовлена її потребою у самореалізації, тому може досить довгий час дивитися на її показну авторитарність крізь пальці. Але знак Риб, так само як і знак Близнюків, є подвійним, а це означає, що характер його носія також биполярен. Натура чоловіки-Риби не настільки мінлива, як натура Близнючки, настрій якої може змінюватися по кілька разів на день, проте іноді і він, кажучи простою мовою, може стати в позу і почати качати права. В такі моменти скромняга-Риби перетворюється на справжнього монстра емоцій. Він пригадує їй все її «косяки», висловить все, що думає про її поведінку, може навіть жбурнути тарілку об підлогу або піти з хати, грюкнувши дверима, залишивши жінку-Близнюки дивуватися, що сталося з її тихим і поступливим чоловіком.

Втім, на відміну від Близнючки, чоловік-Риби дуже швидко починає відчувати докори сумління за свою нестриманість. Він починає, як правило, аналізувати ситуацію і приходить до висновку, що вина лежить на ньому, оскільки він не зміг стримати своїх емоцій. Тоді він купує пляшку шампанського, квіти, цукерки і йде миритися. Якщо у жінки-Близнюків вистачить мудрості не комизитися і більше не говорити про предмет сварки, а прийняти свого обранця з розпростертими обіймами, то на деякий час у їх відносинах встановиться повна ідилія.

Варто зауважити, що жінці-Близнюка по відношенню до її партнера-Рибам притаманна деяка розважливість, навіть у тому випадку, якщо вона цілком поглинена любов’ю до нього. Спочатку він підкорює її своєю покладистостью, олімпійським спокоєм, безконфліктністю, і вона починає думати: а може, з нього вийде виліпити те, що мені потрібно? Але, як говорилося вище, під «пластилінової» оболонкою характеру чоловіки-Риби криється залізний стрижень. Жінка-Близнюки переконається в цьому відразу, як тільки дасть серйозний привід – наприклад, дозволить йому засумніватися у своїй вірності.

Флірт коханої жінки зі стороннім чоловіком – це той каталізатор, який пробуджує у хижу Рибу акулу, для нього він, як і зрада, — зрада. Якщо його відносини з Близняшкой ще не перейшли в стадію серйозних, то він може без зволікання припинити спілкування з нею. Тому жінці-Близнюка слід врахувати цей момент і не вправлятися в кокетстве на сторонніх чоловіків, якщо вона все-таки вирішила зупинити свій вибір на представника знака Риби.

Чоловік Риби і жінка Близнюки абсолютно протилежні один одному. Вони є антагоністами, і в дуже рідкісних випадках можуть ужитися разом. Їх союз сповнений протиріч і конфліктів, які можуть роздути полум’я затяжна і дуже виснажливої війни. Партнери не розуміють, і відмовляються розуміти один одного, кожен киваючи на свої власні відчуття і установки в життя. Тільки при неймовірних зусиль з обох сторін у цьому союзі можливо встановити мир, але зате з працею встановлені мирні відносини дадуть кожному з партнерів найбагатші перспективи в житті.

Невідомо, як чоловік Риби і жінка Близнюки зустрілися і погодилися на спільне проживання, але в будь-якому випадку, це було Провидіння, яке має на меті випробувати обох на міцність. Партнерам з самого початку буде дуже важко розмовляти один з одним, так як вони говорять абсолютно на різних мовах. Все, що робить жінка Близнюки, здається її партнеру безглуздим і абсурдним. Його ж дії, а точніше – повна бездіяльність, обраниця схильна розглядати, як їй виклик.

Чоловік риби і жінка Близнюки дуже легко увійдуть у вир конфлікту, який з часом буде лише глибше і глибше затягувати обох, обертаючи за ненависної обом спіралі. Різкість жінки Близнюків, її принциповість, гучномовність здатна увергнути партнера в депресію, тому що його ідеал жінки разюче відрізняється від тієї, яка знаходиться в даний момент поруч з ним. Жінка Близнюки завжди буде прагнути до свободи і незалежності навіть в любовних стосунках – вона із задоволенням спілкується, приймає компліменти шанувальників і фліртує з усіма, хто надав їй знаки уваги.

Вона вважає, що флірт і платонічні романи не мають загрози для її шлюбу, а лише загострюють чуттєвість і пристрасть, але чоловік Риби буде приходити в жах від всієї цієї картини «бісівських танців». Партнер ніяк не може погодитися з точкою зору своєї обраниці, ревнощі може змусити його влаштувати їй скандал, або ж подумати про термінове розставання, поки вони обидва не наробили дурниць. Вони обидва – мудрі люди, здатні зрозуміти одне одного, але вся справа в тому, що «розуміння» для кожного з них означає «слабкість», а слабкими ні чоловік Риби, ні жінка Близнюки вважатися не хочуть.

У відносинах цих партнерів один можливий компроміс – сісти за стіл переговорів, вийти на конструктивний діалог. Чоловікові Рибам і жінці Близнюкам, як знакам двоїстим, дуже складно знайти точки зіткнення один з одним, але все ж таки це необхідно зробити заради спокійного майбутнього. Жінка Близнюки для свого партнера — джерело мудрості і зразок інтелекту, міцна матеріальна підтримка. Чоловік Риби для обраниці – сентиментальна чуттєвість, романтичність. Партнер у цих відносинах може взяти на себе турботу про створення затишку і домашнього вогнища, а обраниця може успішно робити кар’єру, займатися громадською роботою і політикою. Це буде не зовсім класичний варіант сімейних відносин, але зате саме він принесе щастя і мир в цю сім’ю.


Залишити відгук