Чоловік Риби і Жінка Рак — Сумісність

Бірюзові мрії і бузкова романтика – ось що об’єднує чоловіків-Риб і жінок-Раків в юності. Для цих знаків зодіаку водної стихії характерні ранні шлюби. Юні душі притягує взаємна романтичність і поетичність, парі супроводжують гармонійні вібрації, молоді люди швидко приймають рішення закріпити відносини. А даремно! Їм не завадило б перевірити почуття на розрив і вигин життєвими проблемами. Іноді два фантазера, відірваних від життя, здатні зіпсувати один одному життя, і тоді ранній шлюб Риб з Раком, не витримавши перших випробувань, закінчується крахом. Це про них кажуть: «Сімейний човен розбився об побут. А яка була любов! – просто неземна».

У більш зрілому віці ще одним потужним посилом для початку відносин стає надзвичайна сексуальна привабливість Раків для Риб. Для них Місячні жінки завжди, все життя, є ідеалом еротичності. Риби будуть ініціаторами знайомства, вони умовлять, спокусять, закрутять голову Крабові. У них багато спільного: уява, артистизм, внутрішня чуйність та сприйнятливість. Загальна водна стихія – потужний об’єднуючий початок. Цікаво, що раннє зодіакальне зображення Раку являло собою краба з велетенськими клешнями і… риб’ячим хвостом. Як же їм може бути добре! – Риби будуть, як губка, вбирати сум і меланхолію Краба, щиро втішаючи його. Рак буде розуміти і відчувати партнера без слів, між ними існує містичний зв’язок. Роман Риб і Раку завжди дуже красивий, ніжний, їх почуття схожі на історію з казок.

Розставання для цієї пари – справжня катастрофа. Вони переживають розрив набагато важче, ніж інші зодіакальні поєднання. З’явилася тріщинку треба не розхитувати, а спробувати щосили скріпити. Мова не йде тільки про тих Рибах і Раку, в гороскопах яких є негативні аспекти між Місяцем, Нептуном, Марсом і Венерою; в цьому випадку їм, дійсно, краще розлучитися. Хоча спогад про невдале кохання переслідує їх все життя.

Є кілька факторів, які будуть підточувати відносини і порушувати гармонію в союзі Риби-Рак. Але якщо вони зможуть прийняти один одного і виявлять бажання ужитися, все складеться добре:

- Гроші. Незважаючи на всю романтичність Раку, фінанси – важлива складова його життя, запорука благополуччя і стабільності. Місячних жінок мелодія шелесту купюр супроводжує все життя. А Риби згадують про гроші тільки тоді, коли цього неможливо уникнути, фінансові проблеми вони вирішують за принципом: лише б скоріше позбутися і спокійно жити далі. Коли Риби зрозуміють, що в Раках говорить не скупість, а страх незахищеності, їм стане простіше домовитися. Можливо, для цієї пари стане ідеальним варіантом різні рахунки в банках.

- Раку буде не вистачати в Рибах динамічності і впевненості, деякою практичності, дарує стабільність. Дивно, але для двох романтиків, які живуть одними почуттями, властиво діаметрально протилежне ставлення до кар’єри, успіху, підйому по соціальній драбині: Риби байдужі до цієї сторони життя. А Рак ніколи не пробачить чоловікові, якщо той упустить можливість заробити або зробити кар’єру. В голові у жінки Раку так дивно переплетені гроші і любов, що її часом складно зрозуміти; якщо чоловік не погодиться на нову посаду, вона заявить, що він… не любить її! Для Раку така поведінка Риб – щось, що прирівнюється до зради батьківщині і зрадництва сімейних цінностей. Деяка недбалість, безвідповідальність і безпечність Риб буде згладжена впливом Раку. Що піде Рибам на користь.

- риба і Раки виснажлива ревниві. Так як обидва витають у хмарах, їм треба частіше розмовляти і говорити відверто, дуже прямо, не залишаючи недомовленості.

- Риб дратує, коли Краб ховається за панциром, впадає в незрозумілу меланхолію при убуваючому Місяці. Раки хвилюються і переживають, якщо Риби йдуть у глибину власних переживань, щоб побути наодинці з собою. Коли вони зрозуміють, наскільки схожі, то, можливо, стануть більш терпимі до дивацтв своєї половини.

Цей союз може служити зразком взаєморозуміння і згоди між подружжям. Чоловік Риби і жінка Рак мають заступництво однієї стихії – Води, і тому їх відносини течуть плавно, неквапливо, в одному напрямку. Вони дуже добре розуміють один одного, і обидва належать до тієї рідкісної групи людей, які можуть передбачати, передбачати, проникати глибоко в загадки душі.

Основою міцних взаємин чоловіка Риб і жінки Раку є духовне єднання, хоча назвати цих партнерів абсолютно однаковими за характером не можна. Їхні стосунки стають для кожного пізнавальними, стимулюючими, і через деякий час спільного життя чоловіка Риб і жінку Раку дізнатися вже не можна. Чоловік Риби завжди знаходиться в якомусь своєму вимірі. Він задумливий, досить замкнутий, хоча із задоволенням спілкується з друзями та знайомими.

Жінка Рак завжди захоплюється мудрістю свого партнера, і прагне, у що б то не стало, пізнати глибини його душі. Після декількох спроб розкрити його, зробити більш податливим, оптимістичним жінка Рак може розчаруватися, але не в партнері, а в собі, думаючи, що саме вона є причиною байдужості свого обранця. Чоловіка Риб, навпаки, приваблює в партнерці її енергійність, рухливість. Він переймається її ніжністю й дбайливістю, з вдячністю приймає увагу і ласку з її боку.

Якщо чоловік Риби переборе свою непотрібну холодність, і теплом відповість на тепло своєї партнерки, то відносини цієї пари будуть просто ідеальними. Партнери повністю співпадуть в сексуальній сфері, будучи палкими і пристрасними коханцями, з багатою фантазією і любов’ю один до одного, що дасть їм ще один ключ до взаєморозуміння. У спілкуванні чоловіки Риб і жінки Раку не буде лицемірства, дріб’язковості, їдких причіпок і фальші – вони чесні і тактовні по відношенню один до одного. Крім того, вони буквально обожнюють один одного, і жоден з них ніколи не бачить недоліків у характері іншого, вважаючи за краще в якихось неспівпадання звинувачувати тільки себе.

Така ідилія у відносинах цих партнерів зовсім не виключає можливість сварок – вони неминуче будуть, особливо в питаннях, що стосуються побуту і матеріальних цінностей. Щоб піднесені відносини не стали фікцією, чоловік Риби і жінка Рак повинні подбати про піднесених глобальних цілях у творчості або кар’єрі, до яких будуть невпинно прагнути. Разом вони складуть чудову і успішну пару по виконанню творчих задумів.

Жінка Рак, прислухаючись до ідей і мрій свого партнера, зможе точно визначити їх подальшу мету, а також маршрут, який їм належить пройти. Діючи разом, цей щасливий тандем буде набагато сильніше з кожним днем, тому що фактор успішності буде стимулювати їх і до духовного зростання, і до зростання впевненості в собі.


Залишити відгук