Чоловік Риби і Жінка Овен — Сумісність

Відносини в союзі чоловік Риби і жінка Овен визначаються лідерством Овна. Коли енергійна дівчина Овен виявляється поруч з меланхолійним мрійником Рибами, її чоловічі риси характеру проявляються повною мірою. Так буває майже завжди, за винятком випадків, коли в гороскопі Риб Місяць знаходиться в Леві, Овні або Стрільці. Тут ситуація складається інакше. Не треба забувати, що риби адже теж бувають різні. Наприклад, піраньї. Або акули – ще ті рибки ніжні…

Існує гороскопический стереотип, що із-за різниці характерів життя чоловіка Риби і дівчата Овна протікає складно, їх союз сповнений тяжких, темних і просто неймовірних випробувань, а інші в жаху від безпросвітності і очевидною безглуздість їхнього спільного існування. Але стереотипи на те й потрібні, щоб їх час від часу спростовували, що вперті Барани і ідеалісти Риби успішно роблять. Звичайно, їм доводиться долати деякі проблеми, та в якому союзі їх немає?

Перша складність – це затягнути слизьких Риб в ЗАГС, мерію або церква. У чоловіків Риб дивний пунктик в голові: вони бояться офіційних установ, у них непереборний страх поліцейських ділянок, інспекторів ДПС, всіх офіційних органів влади. Побачивши на стійці аеропорту валізу з наклейкою КДБ або ФСБ, вони готові впасти в кому на час всього польоту. І майже марно переконувати, що КДБ вже давним-давно не існує, а абревіатура ФСБ, швидше за все, означає ім’я власника. Риби бояться втручання Закону в життя і будь-якого роду відповідальності, навлекаемой Інститутом Влади. Тому в ЗАГС з Овнами вони підуть, якщо ті зможуть переконати, що штамп у паспорті абсолютно нічого не значить, і ні до чого не зобов’язує. Що єдина причина для шлюбу – це їх безмежна і прекрасна взаємна Овново-Риб’яча любов.

Друга складність – це вічна ухильність риб, слизька напівправда. Нептун, керуючий Рибами, веде їх заплутаними і кривими стежками. Іноді Риби можуть потрапляти в небезпечні і двозначні ситуації, не вільні вони від можливого алкоголізму. Рибам треба буде хоча б своєї коханої, Овну, навчиться говорити повну правду про все, що її цікавить. Якщо вона не зможе довіряти, то на сумісного життя можна відразу ставити хрест. Вибухова та щира Овечка не потерпить недомовок, ні, тим більше, брехні.

До третьої великої проблеми можна віднести ймовірність зміни ролей. Конфлікт між загальноприйнятою моделлю відносин і їх власної може підточувати союз. Хоча відомо безліч стійких шлюбів, де жінка Овен стає бізнес-леді, вирішує практичні питання, а чоловік – займається будинком або літературно-філософсько-науковими дослідженнями (до речі, останнє дуже характерно для Риб).

Що їх тягне один до одного? дівчину Овна – талант Риб осягнути та оцінити її мрійливу натуру. Чоловік Риби, як ніхто інший, розуміє її ідеалістичний романтизм. Він їй, у свою чергу, вдячний за те, що вона буде відчайдушно захищати його від дурнів і невігласів, що висміюють його, вважають, що він не на що не здатний ледар. Так, Вогняна Овечка не дасть нікому в образу свого принца! А ще вона зачарована його чуттєвістю і мужньої ніжністю. Обидва дуже сентиментальні, у них багата уява. Їх близькість буде зігріте взаємним потягом, їм цілком під силу побудувати власну Країну Чудес на двох.

Союз чоловіка Риб і жінки Овна зустрічається досить часто, але по своїй суті він є дуже важким, важким, повним випробуваннями для обох партнерів. Дивні відносини, які існують між цими представниками зодіакального кола, всіх оточуючих викликають шок і жах своєю безвихідністю і безглуздям, хоча самі партнери можуть «варитися» у них досить тривалий час. У більшості випадків, шлюб чоловіка Риб і жінки Овна створюється на будь-якій договірній основі, або ж на фанатизмі будь-якого спрямування, в якому процвітають вони обидва.

Незважаючи на те, що роль чоловіка Риб і жінки Овна в цьому шлюбі зумовлені Космосом, їх відносини можуть складатися за різними сценаріями залежно від того, до якого типу своїх знаків Зодіаку вони належать. Це може бути союз беззахисного, безвольного баранчика з піранью, або ж союз круторогого і владного впертого з ніжною і слабкою Рибкою. Ясно одне – стосунки чоловіка Риб і жінки Овна ніяк не розуміють демократію та рівність, диктатура і авторитарність будуть присутні у всіх можливих моделях цього шлюбу.

Чоловік Риби, як правило, виявляється набагато слабкіше своєї обраниці. Він спокійний, добрий, любить спілкування — але досить боязкий в незнайомій компанії. Чоловік Риби не любить сварок і буде завжди уникати «військових дій» у відносинах, але якщо він буде замкненим в обставинах, може відчайдушно проявити агресію, обороняючись. Чоловік Риби пасивний у справах, і в цій парі перші кроки доведеться робити його обраниці. Жінка Овен — яскрава, смілива, рішуча. Їй неважко бувати в суспільстві, тому що вона дуже любить спілкування і сміливо веде себе в незнайомій обстановці.

Вона відчує себе вчителем, наставником свого партнера, і начн1т закликати його до активних дій. Оскільки жінка Овен не схильна звертати уваги на такі дрібниці, як такт, вона буде кілька наполеглива і агресивна до свого обранця, що він сприйме, як напад. Між партнерами може і не бути конфліктів, але напруга в цих відносинах буде присутня завжди, як не крути. З боку жінки Овна буде помилкою вважати свого партнера людиною безвольним і слабким – він має досить сильний характер, тільки не вміє проявляти його в життя.

Зате у нього маса інших достоїнств, які можуть привнести в життя пари спокій, емоційну впевненість, ніжність і м’якість. Якщо жінка Овен навчиться керувати своїми емоціями, вона може сприяти набуттю обранцем впевненості в собі, рішучості. Але в цій парі може трапитися і так, що почуття жінки Овна до свого обранця будуть натикатися на стіну холодності і відстороненості. Жінка Овен візьме на себе всі обов’язки, буде намагатися догодити партнера – але її зусилля будуть залишатися без найменшої взаємності з його боку. Така любов буде схожа на хворобу, причому більше страждати буде сильна жінка Овен.

При доброзичливому відношенні подружжя один до одного цей союз буде непорушним, і, що найголовніше, щасливим. Збереження шлюбу можливе при взаємній орієнтації подружжя на творчий, духовний та інтелектуальний ріст, що можливо при постановці загальних цілей, загальної професійної та наукової діяльності.


Залишити відгук