Чоловік Риби і Жінка Водолій — Сумісність

Ці двоє плавають в одній річці, але на різних глибинах. Чим би не займався в своєму житті чоловік-Риби, він завжди буде думати про тихій гавані, який він уявляє собі родинне вогнище з доброї і розуміючої господинею. Жінка, яку він шукає, може не бути, як кажуть, семи п’ядей у чолі, йому досить, щоб вона могла підтримати його, пожаліти, коли треба, надихнути на вчинки… А от для жінки, яка народилася під знаком Водолія, важливі не тільки особистісні якості, але й статус її обранця.

Ні, її не можна назвати мисливцем за товстосумами, її може залучити поки що нічого не добився, проте амбітний і перспективний чоловік. У чоловіка-Риб ці якості вона може просто не помітити, оскільки він не відноситься до тих людей, які виставляють себе напоказ. Зате на нього вона напевно справить враження – оскільки для «вихованки» Урану, якою є жінка-Водолій, характерна яскрава харизма і вміння ефектно подати себе.

Вони здаються надто різними, аби з боку здаватися ідеальною парою, однак, якщо розглянути їх відносини під збільшувальним склом, відкриються цікаві їхні межі, невидимі для всіх. По-перше, яскрава і самовпевнена леді-Водолій з перших днів знайомства сильно прив’язується до свого чоловіка. Але на початковому етапі відносин про своїх палких почуттях жінка-Водолій буде говорити кому завгодно – мамі, подругам, собеседницам на жіночих форумах, але тільки не адресату цих почуттів, тобто самому чоловікові-Рибам.

Вона думає, що як тільки вона видасть себе, дасть йому зрозуміти, що він повністю заволодів її думками, він відразу ж використовує це в корисливих цілях – наприклад, виставить її закоханої дурепою перед оточуючими, щоб надалі маніпулювати нею. Насправді ж у нього і в думках такого немає. Чоловік-Риби, незалежно від освіти і соціального статусу, джентльмен до мозку кісток, він поважає інтереси тієї, з якою вирішив пов’язати свою долю (навіть якщо говорити про випадки, коли вони повністю суперечать його власним інтересам – він буде до останнього намагатися знайти компромісне рішення). Деяка холодність його коханої-Водолія (під якою насправді ховається найсильніша прихильність), бентежить і спантеличує цього нептунианца, в його голову закрадаються нехороші думки.

Якщо б це був представник стихії Вогню (наприклад, Лев) він давно б зробив висновки, які, швидше за все, спричинили б за собою поступове згасання відносин з жінкою-Водолієм. Але чоловік-Риби зневіриться у позитивному результаті тільки тоді, коли перепробує всі можливі способи, і у випадку з представницею знака Водолій це рятує їх відносини. Рано чи пізно вона відкине маску і перед ним постане самовіддана у своїй любові жінка, часом надто імпульсивна, проте віддана і щира.

У матеріально-побутовому плані спільне життя чоловіка-Риб і жінки-Водолія складеться вдало, але не відразу. Йому може не вистачати практичності, він схильний до нераціонального використання коштів, на відміну від супутниці життя, яка може бути дуже і дуже економною, якщо поставить перед собою мету звити затишне сімейне гніздечко. Вона з радістю взяла б на себе управління всіма сімейними фінансами, однак чоловік-Риби навряд чи погодиться на такий матріархальний розклад. Але, до своєї честі, він здатний вчитися у своєї обраниці, і, якщо вона буде для нього постійним прикладом дбайливою господині, йому захочеться відповідати їй.

Стосунки чоловіка Риб і жінки Водолія є, швидше, творчим, духовним союзом, ніж любовним – пристрасті і вогню в ньому буде трохи. Але хто сказав, що пристрасть для щасливих відносин – це головне? Кожен партнер добре розуміє помисли і бажання іншого, хоча душу він не зрозуміє ніколи. Вони так і залишаться загадковими містеріями, що робить їхній шлюб ще цікавіше. Яскраві індивідуалісти, більше всього на світі вони бояться втратити свого «Я», але при цьому вони будуть непогано контактувати, іноді допускаючи один одного в «святая святих» — власні переживання.

Чоловік Риби живе ілюзіями. Він приймає бажане за дійсне, і часто ідеалізує свою обраницю з цієї причини часто залишаючись обдуреним і розчарованим. Він ні за що не хоче прив’язуватися до будинку, одним і тим же правилам і умовностей, хоча затишне сімейне гніздечко, як укриття, йому необхідно. Чоловік Риби ніколи не прагне стати лідером, тому що це накладає на нього певні зобов’язання, але він з задоволенням буде маніпулювати партнеркою, використовувати відвертий психологічний шантаж, якщо вона виявиться чутливою до його психологічних прийомів.

Жінка Водолій також обожнює мріяти, але вона воліє не відриватися від землі. Вона більш «земна», ніж її партнер, їй не чужі турботи про близьких і домашня робота, але жінка Водолій потребує постійної підтримки партнера, яку в цьому союзі вона не отримує. Видима неозброєним оком схожість партнерів один на одного лише підсилює протиріччя цієї пари, але не один з одним, а з зовнішніми обставинами. Перебуваючи в постійному польоті мрії і уявних світах, ці двоє анітрохи не подбають про «земні» блага, які становлять міцну матеріальну базу сім’ї.

Чоловік Риби і жінка Водолій потребують підтримки партнера в діяльності, але обидва вони надати її один одному не можуть. Кожен з цієї пари буде очікувати активних та рішучих дій від іншого, залишаючи за собою право на власну свободу і незалежність. Зрештою, невдоволення один одним візьме верх над ідейним єдністю пари, чоловік Риби і жінка Водолій прийдуть до рішення розлучитися, анітрохи не шкодуючи про це.

Цей союз не даремно називають творчим – загальна загострена чутливість у сприйнятті світу, у поєднанні з граничною холодністю один до одного, народжує в душі чоловіка Риб і жінки Водолія творчі пориви, метання душі і пошук Істини. Кожен з них видається себе мучеником, жертвою обставин, і насолоджується цим солодким відчуттям власної несвободи й «нещасливості».

Такі переживання породжують таланти, на світ з’являються геніальні твори, які вражають своєю драматичністю і глибиною. Якщо союз чоловіка Риб і жінки Водолія склався на ґрунті спільних творчих шукань – він може проіснувати дуже довго, поки вони обидва потребують натхнення.


Залишити відгук