Чоловік Риби

Чоловік-Риба, улюбленець долі, йому щастить у багатьох починаннях, все чого він дійсно хоче, втілюється в життя з мінімальними зусиллями. Перебуває в ілюзорному стані, мріях, але йому не важко знайти однодумця, підтримку його ідей серед спонсорів, впливових людей. Чоловік-Риба може стати відомим, прекрасно проявить свій талант у розважальному бізнесі, співі або танцях.

У чоловіка-Риби багато амбітних планів, йому треба навчиться, як можна раніше відокремлювати можливе і реальне від абсурду й безглуздості. До 28 років чоловік-Риба здатний реалізуватися, легко досягти навіть самих нескромних запитів. Чоловік-Риба вразливий, уразливий і прискіпливий до інших по відношенню до себе. Сказане побіжно «неправильне» слово в його адресу, може надовго запасти душу, породити комплекси і зневіру. Чоловік-Риба добродушний, делікатний, до нього тягнуться люди, їм здається, символом затишку, розуміння, реальної підтримки. Біди та проблеми інших людей, чоловік-Риба сприймає як свої, його щирі поради, підказки завжди чесні і правильні.

До одруження відноситься прохолодно, не горить бажанням поспішати в загс. Деякі з представників Риб взагалі не тяжіють до родинним зв’язкам. Ініціатором створення сім’ї часто стає жінка за допомогою різного маніпулювання або вимушених обставин. Сам же він рішення про самостійні кроки назустріч до шлюбу приймає вкрай рідко.

У родині чоловік-Риба підкориться справедливого управління жінки, так як уникає відповідальності, тому і не стане претендувати на першість у відносинах. Для життя його важко назвати людиною самостійною або раціональним. Йому потрібні легкі та невимушені дівчата, не заважають йому будувати плани в кар’єрі, творчості, не напружують його побутом і рутиною. Жінка поряд з чоловіком-Рибою, має проявляти турботу і непохитну любов до нього, як у словах, так і у вчинках.

Йому потрібна жінка делікатна, конкретна, спритна, добра, емоційна, іноді навіть гучна натура, яка вміє правильно направити його плани і мрії в потрібне русло для якнайшвидшого здійснення, вміє надати обриси і послідовність перспектив.

Чоловік-Риба швидко знаходить спільну мову з дітьми. Граючи з ними, він сам стає дитиною, включається в ігри, ролі. Вміє цікаво розповідати небилиці, фантазувати, вигадувати. Він не суворий батько, діти легко знаходять в ньому рівного і розуміє людину, якій можна довірити найпотаємніше. Чоловік-Риба може ощасливити жінку в шлюбі, створити міцну сім’ю. Йому слід звертати увагу на сильних, владних і дуже активних жінок, які вміють «охопити» весь його світ, з нею йому буде затишно, надійно і комфортно. Є такі жінки, що шукають м’яких і зрадливих чоловіків, як Риба, в такому тандемі все буде благополучно.


Залишити відгук