Чоловік Діва у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Серед чоловіків-Дів спостерігається велика кількість закоренілих холостяків. І це не випадково. Представники цього знака дуже практичні і обережні, тому вийти заміж за Діву непросто. Будьте впевнені, що вже на самому початку вашого знайомства ваш обранець вже кілька разів прикинув, як ви будете виглядати в ролі його дружини. Тому він буде дуже уважно за вами спостерігати і ретельно перевіряти.

Цей чоловік приваблює багатьох дівчат, адже він так симпатичний і надійний. А ще він веде здоровий спосіб життя, тому завжди у формі, займається спортом, любить подорожувати. Все це робить його привабливим і цікавим як чоловіка. Однак потрібно знати, як підштовхнути її до цього кроку, адже це земляний знак і він буде обов’язково аналізувати свою кохану, приміряючи їй образ своєї дружини.

На початку ваших відносин покажіть себе з кращого боку. Приховуйте свої недоліки, сміливо демонструйте йому свої достоїнства. Врахуйте, що після того, як пройде цукерково-букетний період і перша закоханість трохи стихне, ваш обранець буде все частіше і частіше вбачати у вашому характері різні недоліки. Аналітичний склад характеру дозволить йому відразу прикидати, наскільки довго він зможе миритися з тими чи іншими вашими звичками, тому вийти заміж за Діву з кожним роком буде все складніше і складніше. Він занадто сильно себе цінує, щоб, незважаючи на дрібні свої сумніви, кинутися з головою у вир сімейного життя.

Морочите собі голову питанням, як вийти заміж за Діву? Кидайте це заняття, а також надії, що він сам зробить вам пропозицію найближчим часом. Кожного представника цього знаку слід обережно підводити до цієї думки в самому початку вашого знайомства, поки він ще толком не розглянув ваші недоліки. Малюйте йому всі позитивні сторони спільної з вами життя, при цьому максимально зберігайте свою загадковість, не слід відразу розкривати йому всі сторони свого характеру.

Поведінка коханої

Щоб не розчарувати його, необхідно самовдосконалюватися. Він дуже розумний, тому його обраниця повинна теж володіти широким кругозором. В цьому випадку він буде радий спілкуванню. Крім цього, потрібно бути ще і відмінною господинею, намагатися підтримати його в будь-яких справах. Така поведінка стане початком відмінних відносин, які при правильному поводженні дівчата плавно перейдуть у законний шлюб.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції можна, але для цього доведеться зачекати. У цей період потрібно буде відповідати його ідеалам, бути йому близькою по духу. Якщо ви впоралися з цим завданням, він обов’язково зробить пропозицію. З ним потрібно демонструвати тільки щирі почуття, викликати в нього довіру. Самовладання, уміння розуміти його таємний мову допоможуть зрозуміти, коли він буде готовий до пропозиції.

Типові помилки дівчата

Якщо ви хочете стати дружиною цього чоловіка, не можна розповідати йому про своїх минулих романах. Вони глибоко його ранять, і відразу виженуть вас зі списку потенційних дружин. Також не можна демонструвати йому поганий настрій, так як це буде відсутністю гармонії у відносинах. Йому важливо домогтися гармонії, відчувати себе захищеною поруч з вами і давати вам натомість свою надійність. Вульгарна поведінка, помітний одяг також стають для нього причиною розриву.

найголовніше!

Отже, щоб одружити на собі цього чоловіка, необхідно бути терплячою, розуміє і уважною до його переживань. Тільки така дівчина може розраховувати на його взаємність. Якщо він побачить в ній союзника, відчує себе спокійно в її товаристві, то обов’язково зробить пропозицію. Не варто чекати останнього слова настільки швидко, йому потрібен час, тому терпіння і розуміння все, що ви можете зробити на цьому етапі.

Рішення пов’язати життя з однією жінкою дається чоловікові-Терезам з величезними труднощами, особливо якщо враховувати нерішучість представників цього знака і в інших питаннях. Будучи людиною справедливим, він намагається не образити кохану, але, з іншого боку, йому шкода втрачати свободу і можливість безкарно мати зв’язки з іншими жінками. Втім, другу проблему багато Ваги вирішують у свою користь, маючи коханок.

Тим не менш саме дружина буде головною людиною в його житті навіть при наявності дітей. Чоловіки-Терези надзвичайно потребують гармонійності сімейних відносин, підтримці будинку психологічно комфортною, теплої атмосфери, дуже всім цим дорожать і просто не можуть жити в інших умовах. Якщо дружина створює їх, то він порадує її чуйністю, постійною готовністю допомогти, ввічливістю, добротою. Правда, характер Ваг-чоловіки такий, що він не завжди хоче вникати в тонкощі душевного стану дружини, її проблеми і переживання. Від нього складно дочекатися щирого глибокого співчуття, але така натура цих людей.

Чоловік Діва — Господар

Для Терезів дуже важливо, щоб вдома панувала чистота не тільки моральна, але і чистота в буквальному сенсі слова. Дружині належить бути чудовою господинею, готової в будь-який момент гідно прийняти гостей, яких дуже любить її чоловік. Все в будинку Ваг повинне бути максимально комфортним. Як обнадіює гороскоп, Ваги-чоловік завжди допоможе в домашніх справах, але, швидше за все, його доведеться просити про це: чекати його ініціативи та ентузіазму можна дуже довго.

Чоловік Діва — Батько

Ваги, як правило, не горять особливим бажанням завести спадкоємців, досить спокійно ставляться до факту появи дитини. Швидше, любов до дітей приходить до них поступово розпалюється до ступеня обожнювання. Чоловік-Терези намагається бути справедливим, якщо карає, то тільки «по заслугах» і пояснюючи чому. Батько такого знаку не стане тероризувати дітей тільки з-за поганого настрою і не дозволить цього зробити дружині. Діти також підпадають під його природна чарівність і вважають великим авторитетом.


Залишити відгук