День Народження 3 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Виразні і товариські Ваги, відзначають 3 жовтня свій день народження, — природжені оповідачі. Доброзичливий, дотепний і чарівний, ви можете утримувати увагу аудиторії розсудливими зауваженнями і розважальними історіями, завойовуючи любов оточуючих. Ваша репутація світського метелика цілком заслужена, оскільки ви любите вечірки, зборів та посиденьки. Ви віддаєте перевагу відразу займати центральну позицію і бажаєте заслужити визнання друзів і знайомих. Наділений бездоганним смаком, ви володієте тонким розумінням краси і стилю. Тим не менш, незважаючи на соціальні навички і захоплення красивими, яскравими людьми, ви достатньо розвинені, щоб не дозволяти собі спокушатися солодким життям.

У різні періоди свого життя народжені 3 жовтня можуть страждати своєрідним синдромом ходіння по вечірках і ресторанам. Народжених у цей день часто залучають алкоголь, кава, сигарети як неодмінні атрибути спілкування з друзями. Цю схильність слід контролювати і по можливості позбавлятися від неї. Народжені 3 жовтня зазвичай їдять «те, що є», перекушуючи на ходу, або сендвічі. Багатьом з народжених 3 жовтня піде на користь, якщо вони дещо зменшать скажений ритм життя, викроївши час для правильного харчування і регулярних фізичних вправ.

Народжені 3 жовтня чуйно сприймають суспільні тенденції. Вони не тільки слідують моді, але і нерідко стають її законодавцями, принаймні у своїй соціальній середовищі. Вони знаходять особливе задоволення в стильному одязі, добре обставлених будинках, напханих новітньою електронікою машинах, сверхмодных ідеях, тобто прагнуть бути суперсучасними в будь-якому сенсі цього слова. В той же час вони охоче віддають данину традиції, що є ключем до їх успіху. Народжені 3 жовтня не люблять, коли їх намагаються обмежити рамками вузькопрофесійного інтересу. Їх цікавить все, що відбувається навколо них, і вони без праці можуть стати знавцями більш ніж в одній області.

Знак Зодіаку 3 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітря, які відрізняються наступними якостями: миролюбність, справедливість, любов до мистецтва, законослухняність, професіоналізм.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює чарівність, гармонію. Венера — покровитель для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Можете бути вдячні їй за невпевненість, а також відсутність рішучості.

Терезам, народженим 3 жовтня, властиві комунікабельність, доброзичливість. Вони наділені бездоганним відчуттям смаку, стилю. Представники знаку звертають велику увагу на громадську думку. Для кожного з них вкрай важливо відповідати отриманому статусу. Ваги, що народилися 3 жовтня, самодостатні. Такі люди знають, чого хочуть, не кидаються в крайнощі і не пускаються в авантюри. Їх не спокусиш солодким життям. В людях Ваги цінують щирість, талант слухача.

Народжені в цей день дають волю емоціям. Вони экзальтированны, хоча ставляться до цього критично, і, незважаючи на те, що можуть бути відкриті найрізноманітніших вражень, мають явні пристрасті й упередження. Народжені 3 жовтня зазвичай вкрай серйозно ставляться до своєї основної професії, намагаючись досягти максимальних результатів. Тих з народжених 3 жовтня, хто володіє видатними здібностями або займає керівний пост, співробітники та колеги можуть обожнювати, вважаючи їх зразками для наслідування або ідеальними представниками колективу. Однак занадто відповідальний підхід до роботи може призвести до того, що вони «перегорають».

Народжені 3 жовтня, як правило, добре уявляють, що саме чекає від них суспільство і яку роль повинна відігравати в той чи інший момент. Вони схил-ни до ексгібіціонізму і щасливі, коли опиняються в центрі уваги. Їм вкрай важко, якщо їх не помічають, і, хоча вони довго можуть перебувати на самоті, їм час від часу треба «спливати на поверхню», щоб їх бачили і визнавали. Народжені 3 жовтня часто думають, що вони просто зобов’язані бути лідерами в сім’ї або соціальної групи. Вони рідко залишаються осторонь, надаючи подіям розвиватися без їх участі, але воліють докласти руку до будь-якої справи, незалежно від того, наскільки воно ординарно або буденно. Наявність смаку — це предмет особливої гордості народжених 3 жовтня, тому звинувачення в поганому смаку для них справжні образу. Народжені в цей день являють собою цікаву суміш інтроверта з екстравертом. Вони часто демонструють особливу проникливість щодо внутрішнього світу інших людей, але дуже неохоче розкривають свою душу.

Більшість народжених 3 жовтня воліють проводити час у вузькому колі, часто зводячи її в підсумку до одному або двом близьким людям. Народжені 3 жовтня повинні остерігатися, щоб не захопитися поверхневими ефектами, снобізмом, престижем, що може вкрай негативно позначитися на дітях і стосунках з оточуючими. Деякі з народжених в цей день можуть звинувачувати в тому, що вони заводять дружбу у кар’єристських цілях або для того, щоб їх бачили в товаристві потрібних людей.

Чоловік Терези — народився 3 Жовтня

Чоловіки, які відзначають день народження 3 жовтня — володіють наступними рисами: такий кавалер — освічений, доброзичливий, культурний, врівноважений. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 3 Жовтня

Жінки, народжені 3 жовтня характеризуються такими властивостями: така дама — терпляча, гостинна, доглянута, миролюбна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 3 Жовтня

Кожна людина володіє унікальним набором якостей, частина яких він отримує при появі на світ, інші в процесі росту та формування. Особи, народжені 3 жовтня знак зодіаку Терези, дуже активні, вміють домагатися поставлених цілей. Їх природне чарівність допомагає легко налагоджувати нові контакти, які приносять їм користь не тільки в особистому житті, але і в кар’єрі. Вони вміють тонко відчувати душу інших, це допомагає їм визначати бажання і мотиви співрозмовників. Вправно граючи на їхніх емоціях, Ваги досягають бажаного.

Народженим 3 жовтня знак зодіаку Терези, протегує стихія повітря, тому вони дуже цінують свободу вибору, для них не існує ніяких рамок. Вони цікавляться всім, що відбувається навколо них. Це допомагає їм досягти великих успіхів відразу в декількох напрямках. Легкість, властива їх характеру, допомагає їм бути першими у всьому. Такі люди серйозно ставляться до своєї професії, дуже часто займають керівні пости. Колеги зазвичай беруть з них приклад.

Народжені 3 жовтня знак зодіаку Терези, мають чудове почуття стилю, тонко відчувають модні тенденції. Нерідко буває так, що вони й самі стають законодавцями актуальних тенденцій. Вони люблять витонченість у всьому: в одязі, інтер’єрі, навіть в оточуючих їх дрібницях речі. Тому, їх неможливо дорікнути в несмаку або наслідування.

За вдачею люди, народжені 3 жовтня знак зодіаку Терези – перфекціоністи. Для вирішення поставленого завдання вони можуть використовувати не тільки професійні навички, але і особиста чарівність. Нерідко ті, хто народився 3 жовтня дуже нестримані, імпульсивні. В разі чого, висловлять вам в обличчя все, що про вас думають і тим самим продемонструють силу свого розчарування чи злості. Але не думайте, що вони затаят на вас образу, як тільки конфлікт вичерпає себе, вони відразу ж забудуть про нього.

Прагнення до лідерства і тотального увазі, часом штовхає цих людей на необдумані вчинки. Вони схильні до ексгібіціонізму. Терези відчувають себе некомфортно і самотньо, якщо їх перестають помічати. І хоча вони обожнюють хвилини самотності, все-таки час від часу їм необхідно знаходиться в «променях слави». Але, не дивлячись на свій егоцентризм, деякі з терезів бажають розділяти свої дозвілля з вузьким колом людей, як правило, з одним-двома людьми. Багато, серед Ваг вважають себе лідерами не тільки серед знайомих, але і в сім’ї. І навколишні люди приймають це їх прагнення. Ваги вважають своїм обов’язком бути участливыми, намагатися допомогти кожному, хто їм знайомий.

Народженим 3 жовтня знак зодіаку Терези, зірки предрешают стати успішними у всьому, характерними і вольовими особистостями. Хоча деяким з них не завадить «зменшити обороти», стримати свій снобізм і поверхневе ставлення до людей. Все це може обернутися проти них, згубно позначитися на спілкуванні з оточуючими. Бо, в іншому випадку, це призведе до тотального осуду з боку інших. Таких особистостей почнуть звинувачувати у виборчій дружбі, і в тому, що вони заводять нові знайомства заради своїх корисливих цілей. Щоб дата народження не впливала на вас погано, спочатку визначте свої пріоритети і принципи, займайтеся особистісним саморозвитком. Не віддавайтеся спокусам, будьте тверді у своїх рішеннях.

Любов і Сумісність

Ви можете бути люблячим партнером, але дружба і спільні інтереси для вас важливі не менше почуттів. Вам здається, що ви хочете міцних відносин, але у своїй прихильності опиняєтеся не надто надійні. Може пройти тривалий час, перш ніж ви вирішите пов’язати з кимось своє життя.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Веселі, дотепні, доброзичливі – так зазвичай говорять про людей, які народилися 3 жовтня. Вони до того ж природжені оповідачі. Ці люди володіють природним даром лектора. Їм не складає труднощів утримувати увагу аудиторії. Проявляються здібності ще в дитячому віці. З часом талант оповідача розкривається. Увагу аудиторії народився 3 жовтня допомагає утримувати поєднання в оповіданні гумористичних відступів, розважливих зауважень та аналітичних висновків.

Терезам, народженим 3 жовтня, майже все відомо про стиль і моду. Вони знають толк у красі. Часто і професії представники знаку вибирають відповідні. Комфортно вони почуваються у ролі модельєрів, дизайнерів, стилістів. Багатьох приваблює архітектура. Об’єднує професіоналів з різних сфер одне – прагнення до досконалості. Кожен їхній проект бездоганний, гідний усіляких похвал. Такі люди люблять світське життя. Вони завжди в центрі уваги. Заслужити визнання для них не проблема. Повести за собою команду – теж.

Здоров’я і Хвороби

Природа наділила народжених 3 жовтня непоганим здоров’ям. Підірвати його можуть різного роду стимулятори. Ваги часто зловживають тютюном, кавою, алкоголем. Із згубними звичками рідкісний представник знака може впоратися без допомоги лікарів. З психологічної точки зору небезпека може представляти потребу Ваг бути в центрі уваги. Багато представників знаку страждають так званим синдромом ресторанного проведення часу. Постійне ходіння по вечірках зводить нанівець можливість повноцінно відпочивати. У результаті стрес і втому накопичуються, що виливається у психосоматичні розлади.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, вольові, рішучі люди. Вібрації цього дня такі, що посилюють позитивні властивості характеру. Людині, народженій в цей день, всюди супроводжує успіх. У нього багато впливових друзів; усі, за що він береться, йому вдається.

Поради Терезам, Народженим 3 Жовтня

Ваги, що з’явилися на світ 3 жовтня, не схильні стримувати і приховувати свої емоції. Це не завжди доречно. Для підвищення ефективності і якості міжособистісного спілкування не поміщає навчитися самоконтролю. У своєму прагненні не відстати від часу не забувайте про духовний розвиток. Визначте непорушні принципи, яким ви можете слідувати в житті, зверніть велику увагу на становлення особистості. Не дайте спокусам збити вас зі шляху. Не все те золото, що блищить.


Залишити відгук