Чоловік Тілець у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Якщо ви тільки-тільки задумалися про те, як вийти заміж за Тельця, то ваш обранець вже думає про це давним-давно. Не поспішайте радіти, адже Телець буквально з першого знайомства вже прикидає, наскільки дівчина підходить йому в якості єдиної законної дружини на все життя.

Цей чоловік ожила справжня мрія багатьох жінок. Він серйозний, розумний і надійний. Проте завоювати його серце, а тим більше одружити дуже непросто. Він може бути поруч з вами, захоплюватися вашою красою і вмінням робити щось, але це не гарант, що він зробить пропозицію. Як правило, при спілкуванні з ним багато хто забуває, що чоловіка треба підвести до головного рішенням у житті, а саме цим варто зайнятися впритул.

Вийти заміж за Тільця — завдання не з легких, адже ці хлопці в кожній своїй дівчині виглядають супутницю на все життя. Врахуйте, що варіант «поживемо, а якщо не вийде — розійдемося» не підходить. Як правило, Тельці вступають у шлюб тільки один раз. Готуйтеся до того, що ваш обранець — Телець, якщо він серйозно розглядає вас на місце своєї дружини, буде влаштовувати вам різні випробування, щоб перевірити на міцність. А раптом ви не витримаєте ударів долі? І як тоді з вами будувати сім’ю?

Цікаво, але практично всі Тельці (хтось відкрито, хтось тихенько) перевіряють матеріальний стан своєї обраниці. Ці люди дорожать своїми фінансами, тому заздалегідь хочуть бути впевненими, що дівчина також має певну матеріальну базу. Як не дивно, але щоб вийти заміж за Тельця, треба запастися терпінням і максимально відповідати високим вимогам звання хорошої дружини. Навряд чи Телець зробить вам пропозицію на першому-другому побаченні. Але, якщо ви покажете себе хорошою економною господинею, яка любить дітей і знає толк у смачній їжі, то пропозицію руки і серця надійде негайно. Іноді зовсім для вас зненацька.

Поведінка коханої

У першу чергу потрібно відкоригувати свою поведінку. Ви повинні бути орієнтованою на створення сім’ї, побудови міцного побуту. Якщо він побачить цього прагнення, то може і закохатися. Тілесна краса часто не відіграє для нього ролі, адже він вибирає дружину на все життя. Отже, вибір ведеться за якостей майбутньої дружини. Він повинен бути єдиним для вас, ніякого флірту з іншими, інакше відносин прийде безповоротний кінець.

Як підштовхнути його до пропозиції

Отже, ви спілкуєтеся з ним, відповідаєте йому, але він не поспішати зробити пропозицію. В цьому випадку можна спробувати підштовхнути його до цього кроку. Ви повинні викликати в нього впевненість, він повинен відчувати, що зможе спертися на вас у будь-яку хвилину. Якщо ви створили такі відносини, варто тільки трохи почекати, так як для нього важливо поведінка дівчини, а не напористість. У його випадку першої робити пропозицію неможливий крок.

Типові помилки дівчата

Багато дівчат, закохавши в себе цього чоловіка, забувають відповідати його ідеалам. Неприготована вечеря, скандали можуть стати причиною його відходу. І якщо він піде, то навряд чи його можна буде повернути. Помилкою також буде її марнотратство, небажання жити за коштами. Він не скупий, але ощадливий, тому не варто випробовувати його терпіння. Навіть зробивши пропозицію, він цілком може дати задній хід.

найголовніше!

Отже, одружити на собі цього чоловіка часом непросто, але якщо ви відчуваєте у собі бажання завести сім’ю, дбати про чоловіка, то саме цей чоловік зможе реалізувати ваші бажання. Він буде трепетно піклуватися про вас і дітях, але натомість потрібно забезпечити його затишний будинок і смачну їжу. Тоді він ніколи не захоче розлучатися з вами, постарається якнайшвидше повести під вінець.

Телець-чоловік — досить цінний життєвий придбання для жінки. Він орієнтований на стабільне сімейне життя, домовит, турботливий, урівноважений, з великою повагою ставиться до жіночої статі, особливо, якщо в дитинстві його правильно виховали. Телець намагається все робити на благо сім’ї і готовий задовольняти примхи улюблених домочадців. Ці чоловіки дуже віддані, і цим їх дружини зобов’язані тому, що Тельці ненавидять зміни.

Шлюб з представником цього знаку Зодіаку зазвичай укладається надовго, союз з них відрізняється міцністю, але це не означає, що ужитися з ним легко. Характер Тільця-чоловіки змушує його вкрай ревно оберігати власну гідність, і він нікому не дозволить принижувати його навіть у сім’ї. Тельці відомі своєю ревністю: у них вона може доходити до абсурду. А поміняти звички або характер Тільця-чоловіки неймовірно складно.

Чоловік Телець — Господар

Телець дуже прив’язаний до будинку, любить його всією душею, але для цього в ньому повинна панувати обстановка миру та злагоди. Він буде прагнути до того, щоб його сім’я жила в достатку, холодильник завжди повинен бути до відмови забитий їжею. Маючи схильність до комфортного життя, Тельці зроблять все, щоб їх житло було затишним і забезпеченими всім необхідним. Без особливої потреби ці чоловіки не люблять покидати дім, особливо надовго, їм більше подобається запрошувати знайомих і родичів до себе, ніж ходити або їздити в гості.

Чоловік Телець — Батько

В домі чоловіка-Тельця обов’язково повинні звучати дитячі голоси: без продовження роду ці люди не бачать сенсу створення сім’ї. На відміну від більшості представників чоловічої статі, вони відчувають більше захвату, коли у них народжуються дівчатка. Можуть до неможливості розпестити своїх дітей подарунками, красивою одягом, але, в той же час, здатні встановити в будинку жорсткі порядки і неухильно вимагати від молодшого покоління дотримання дисципліни. Вони прагнуть, щоб діти перейняли від них максимум досвіду, навичок, навчають їх жити розумно, спираючись на всьому здоровий глузд.


Залишити відгук