Чоловік Скорпіон у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Представники цього знака жахаються думки про шлюбних кайданах. В першу чергу їх приваблює духовна сторона відносин: пристрасть, ніжні переживання. Будь Скорпіон буде наполягати на цивільному шлюбі. Навіщо одружуватися, якщо можна просто насолоджуватися спільним проживанням? Тому питання, як вийти заміж за Скорпіона, досить складний.

Одружити на собі цього чоловіка неможливо, якщо він вже не вибрав вас в потенційні подружжя. У нього дуже складний характер і тому він буде довго аналізувати свою кохану, шукати в ній ідеал. Поняття ідеал для нього теж вельми цікавий: кожен представник цього знаку може мати свої ідеали, протилежні один одному. Але все ж є деякі поради, які допоможуть розвинути ваші відносини.

По-перше, ви повинні любити свого обранця таким, яким він є: з усіма його перевагами і недоліками. І ні за що, не намагайтеся його змінити. Тільки він відчує ваші спроби його перевиховати, як полум’я пристрасті і любові почне стрімко згасати. По-друге, якщо ви хочете вийти заміж за Скорпіона, то потрібно заздалегідь дати йому зрозуміти, що ви розраховуєте виключно на офіційний шлюб. Внесіть точність у ваші відносини, щоб уникнути після жорстокого розчарування.

Думка про те, що ви хочете вийти заміж за Скорпіона повинна прозвучати буквально на самому початку вашого роману. Але при цьому ви повинні бути впевнені в тому, що зможете прожити з цією людиною все своє життя. І, найважливіше, поки ви ще не живете разом, не стомлюйте його своїм суспільством. Він повинен встигати по вас нудьгувати. Робити пропозицію своєму обранцеві слід дуже конкретній формі: «Або ми одружуємося до початку весни, або ми розходимося відразу ж після Нового року». Яким би не було його рішення, у будь-якому випадку, воно буде кращим, ніж нескінченне очікування заповітного пропозиції.

Поведінка коханої

Ви повинні бути красивою і спокусливою. Навряд чи він зверне увагу на жінку, яка не буде хвилювати його. Для цього варто поговорити з ним на тему, яка одяг жінок подобається йому і слідувати цій рекомендації. Але в будь-якому випадку ви повинні бути витончені й елегантні. Йому сподобається уважна до його переживань жінка, він буде відчувати себе на висоті, якщо вона стане доглядати за ним.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції можна, але для цього ви повинні стати таємничою, цікавою. Він повинен постійно розгадувати загадки. Доступна і зрозуміла жінка не для нього. З нею йому буде нудно, а з тієї, яка постійно підкидає йому сюрпризи, йому буде комфортно і цікаво. Такий стан викликає в нього прилив сил і він не захоче відпускати вас ні на крок, а зробити це можна, тільки запропонувавши законні відносини.

Типові помилки дівчата

Навіть отримавши пропозицію цього чоловіка, не можна розслаблятися. Потрібно постійно підтримувати в тонусі. Але типовою помилкою жінок стає бажання викликати його ревнощі. Робити цього не варто, так як він розірве відносини. Ви не повинні відмовляти йому в близькості, жити розміреним життям. Він завжди повинен бути у вирі пристрастей і подій і ви повинні відповідати цьому ритму.

найголовніше!

Отже, одружити його на собі зможе тільки смілива, цікава дівчина. Вона буде підкидати йому загадки, намагатися вигадати щось цікаве. Тобто буде підтримувати в тонусі. А він зможе постійно відчувати, що вона ось-ось вислизне. З такою жінкою він не проти зв’язати своє життя. Саме така поведінка і стане гарантом отримання пропозиції і наступний шлюб з цим чоловіком.

В сім’ї Скорпіона ніколи не виникає питання, хто є головним. Правильність думки чоловіка і батька ніким і ні при яких умовах не повинна піддаватися сумніву. Від дружини Скорпіона потрібне розуміння і терпіння, уміння підкорятися і повна відсутність інтересу до інших представників протилежної статі. Як попереджає гороскоп Скорпіон-чоловік рідко йде на компроміси, практично не реагує на образи, сльози, драматичні сцени і шантаж з боку жінок.

Чоловіки цього знаку часто не сприймають власну фізичну зраду, як зраду в принципі. Але це не означає, що Скорпіон не може бути вірним і надійним чоловіком, дуже серйозно ставиться до статусу сім’янина. Спільне життя часто буває позбавлена спокою, але віддана, пристрасна і розуміюча жінка буде знати, що таке ніжність, турбота і гаряча любов з боку чоловіка.

Чоловік Скорпіон — Господар

Скорпіони люблять, щоб у хаті все було влаштовано з комфортом. Вони, як мінімум, мають потребу в достатку, але за великим рахунком бажають жити в розкоші. При цьому багато представників цього знаку можуть бути жадібними, а є серед них і такі, які можуть значно скорочувати сімейні витрати, але при цьому залишати лазівки для задоволення особистих потреб.

Чоловік Скорпіон — Батько

Скорпіони — досить строгі і навіть суворі батьки, вони не дають спуску дітям, ставляться до них дуже вимогливо, але одночасно є для них надійним щитом від будь-яких життєвих негараздів. Такі якості, як сила волі, стійкість духу, об’єктивність і реалізм вони виховують у дітей не на словах, а на особистому прикладі. Іноді тато такого знака може настільки заглибитися у виховання дитини, що не поступається в цьому його матері, при цьому він затято відстоювати свою точку зору на цей процес, а вона вимушена буде підкоритися. Характер Скорпіона-чоловіки такий, що при всій любові до дітей він ніколи не миндальничает з ними, і часто внесок у формування їх особистості діти можуть оцінити, лише досягнувши певного віку.


Залишити відгук