Чоловік Стрілець у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

З усіх знаків Зодіаку — це самий невловимий холостяк. Щоб вийти заміж за Стрільця потрібно докласти величезні зусилля. Добровільно зв’язати себе узами шлюбу? Ні за що! Представники цього знака Зодіаку не можуть собі навіть уявити, до чого треба довести себе, щоб одружитися. Найчастіше ці хлопці будують власне уявлення про шлюб на негативному досвіді своїх друзів і знайомих. В кінцевому результаті у нього формується бачення, що сімейне життя нічого доброго не обіцяє.

Він любить богемний спосіб життя, мріє про подорожі, щоб дізнатися щось незвідане. Непостійність і бажання завжди бути вільним – основні його риси. Тому одружити його на собі буде досить складно – він дуже волелюбний. Однак якщо створити йому певні умови, то цілком можна добитися його визнання і дочекатися бажання узаконити відносини.

Головне в житті представників цього знака — необмежена свобода. А шлюб і свобода, в розумінні цих чоловіків, поняття несумісні. Тому головним фактом у вирішенні питання, як вийти заміж за Стрільця, є заохочення його волі. Крім того, люди цього знаку великі ідеалісти. Тому їх обраниця обов’язково повинна розділяти його ідеї і переконання. Добре, якщо вас буде об’єднувати спільна мета. Рішення спільних проблем, перемога над труднощами і перешкодами, які зустрінуться вам на шляху до досягнення своєї мети, — ось ті речі, які змусять зрозуміти, що поруч з ним ідеальна жінка.

Щоб вийти заміж за Стрільця, вам треба не тільки стати його соратницею з перших хвилин вашого роману. Важливо з цього ж моменту потихеньку вселяти йому думка, що шлюб зовсім не означає кінець його волі. Дайте йому зрозуміти, з настанням сімейного життя ви не станете його менше любити або перестанете поважати його свободу. Навпаки, скажіть, що спільне життя відкриє для вас обох ще більше можливостей, і тоді бажане пропозиція надійде від вашого обранця негайно.

Поведінка коханої

Ви повинні вести певну лінію поведінки. В першу чергу ніколи не стримувати його пориви. Він повинен бути вільний. Розумна дівчина, яка теж готова до різних пригод буде чудовою парою для нього. Їй не потрібно володіти гарною зовнішністю або мати гарну освіту. Досить буде спільного захоплення, щоб він почав звертати на вас увагу.

Як підштовхнути його до пропозиції

Краще всього підштовхувати його до пропозиції на природі. Якщо ви зібралися в похід, ви цілком можете розраховувати на його гарний настрій. Але готуватися до походу варто саме вам, наприклад, приготувати їжу в термосі, посушити лижі та інше. Якщо ви зможете організувати все на вищому рівні, він буде в хорошому настрої. І тоді досить йому сказати, що ви хотіли б брати участь у походах все життя.

Типові помилки дівчата

Якщо ви готові до суєті і безладу в своєму житті, то саме він стане відмінним обранцем. Але варто вести певну лінію поведінки, щоб не опинитися покинутою. Зокрема уникайте тиску на нього – особливо психологічного. Також не можна нав’язуватиметься йому, він цього не любить. Постарайтеся стати зручною подругою, щоб він не захотів розлучитися з вами після зробленої пропозиції.

найголовніше!

Отже, щоб одружити на собі цього чоловіка, необхідно володіти такими рисами характеру, як свободолюбивость, повага до особистості, прагнення провести життя весело. Він буде радий такій подрузі і постарається затримати її біля себе. А для цього йому потрібно одружуватися, що він і зробить з радістю. Йому потрібно переконатися, що ви готові на всі безумства з ним і життя, повної різноманітності.

Боячись яких би то не було зобов’язань, Стрільці з великим побоюванням дивляться на шлюбні узи, їм більше до душі вільні стосунки. Найчастіше вони обривають зв’язок в самий кульмінаційний момент щасливого розвитку, відчувши, що наступним етапом стане ЗАГС. Як правило, ініціатива одружитися виходить від майбутньої другої половини. Характер Стрільця-чоловіки такий, що йому дуже складно знайти собі жінку, яка влаштувала б його цілком і повністю.

Їй доведеться бути дуже терплячою, оскільки цей чоловік не мислить себе без збереження особистої свободи. Вона буде змушена підлаштовуватися під його активний спосіб життя, бути такою ж легкою на підйом, неодмінно цікавитися тим же, чим і чоловік, поблажливо сприймати всі його «прожекти» і не звертати уваги на занадто прямолінійні і не завжди упереджений висловлювання. Але, зумівши пристосуватися до характеру чоловіка, така жінка дізнається, що таке палка і щира любов. Тим не менш, шлюбів в житті Стрільця зазвичай буває більше одного.

Чоловік Стрілець — Господар

Навіть безхмарна спільне життя не є гарантією того, що затятий волоцюга і романтик Стрілець через якийсь час не покине затишну домашню гавань. Стрільці не схильні проводити більшу частину часу вдома; домашнє господарство, побут для них не становить серйозного інтересу. Вони можуть виступити в ролі організаторів сімейного заходи, наприклад, ініціювати генеральне прибирання, розподілити ролі, але на етапі виконання вважатимуть за краще зайнятися чимось іншим, несподівано «згадавши» про дуже термінова справа поза домом.

Чоловік Стрілець — Батько

Спілкуватися з татом-Стрільцем дітям завжди цікаво, оскільки це оригінальна особистість, яка розуміє і добрий чоловік. Такий батько вміє захопити молодше покоління цікавими задумами, у нього вистачає енергії, щоб проводити час з дітьми активно. Найчастіше Стрілець возиться не тільки з власною дитиною, але і з усією його компанією. Цьому чоловікові важливо пишатися своїми дітьми, тому він може проявити суворість, домагаючись реалізації поставлених перед ними цілей.


Залишити відгук