Чоловік Риби у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Серед усіх знаків Зодіаку тільки ці люди щиро вважають, що шлюб треба укладати тільки по любові. Тому вийти заміж за Риб не дуже-то й складно. Для представників цього знаку дуже важливо, щоб поруч із ним була сильна жінка, яка не побоїться нарівні з ним звалити на свої плечі тягар проблем. Вони — невиправні романтики, які вірять у щирість почуттів, тому часто бувають обдурені, що дуже негативно впливає на їхню вразливу натуру.

Щоб одружити на собі цього чоловіка, від вас буде потрібно прояв ініціативи. Ви повинні завжди бути готові до прийняття рішень, прагнути швидко реагувати на його настрої. Він відірваний від реальності, що постійно у мріях, тому всі побутові проблеми ляжуть на ваші плечі. Та й почуття доведеться демонструвати виключно вам. А йому необхідно постійно визнаватися в любові, так як він невпевнений і чекає підтримки.

Якщо ви хочете вирішити завдання, як вийти заміж за Риб, то вам, в першу чергу, потрібно довести йому, що саме ви є його ідеалом жінки. Постарайтеся ще на початку вашого знайомства довідатися, які риси та якості він цінує в жінках, а що йому неприйнятно. Представники цього знака дуже вразливі. Спробуйте справити на нього враження, допоможіть йому в деяких ситуаціях, дайте йому зрозуміти, що у важку хвилину він може на вас розраховувати.

Щоб вийти заміж за Риб потрібно його не просто зачарувати, треба йому показати, що життя з вами наповнена романтикою і любов. Необов’язково після декількох романтичних зустрічей натякати йому про шлюб, достатньо кілька разів пошкодувати його, показати, що ви здатні на співчуття. Це якраз ті якості, які ці чоловіки цінують найбільше. Однак уникай лідерства. Ніжна натура рибки анітрохи не впливає на його почуття власної гідності. Адже, врешті-решт, йому потрібна не повелителька, а надійна підтримка.

Поведінка коханої

Ваша поведінка буде першим об’єктом для вивчення. Ви повинні випромінювати впевненість, завжди готові вирішити всі найскладніші питання. Його треба підбадьорювати, так як у нього низька самооцінка. Визнання в любові стане для нього справжнім відкриттям, звідки він зможе черпати сили. Частіше створюйте йому певну обстановку – це приглушене світло, неголосна музика.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції досить просто – досить просто сказати, а чи не варто нам одружитися. Ваша рішучість допоможуть йому швидко зважитися на створення міцних відносин. Однак все це треба промовляти з деяким натиском, але лагідно. Тоді він швидко купиться на ваш тон і зробить пропозицію сам. З ним дуже легко прийти до консенсусу, якщо ви будете проявляти більше волі.

Типові помилки дівчата

Щоб утримати його, доведеться докласти чимало зусиль. Він занадто податливий, не може протистояти чужому впливу. І часто це призводить до того, що він веде подвійне життя. Щоб у нього не з’явилася коханка, необхідно розділяти його інтереси про потойбічному світі, тримати кермо влади виключно в своїх руках. Пішовши на перший крок, пропонуючи йому жениться, не варто квапити його. Все одно чоловік Риба прийме потрібне вам рішення.

найголовніше!

Отже, щоб одружити на собі цього чоловіка, необхідно дотримуватися певної лінії поведінки. Ви повинні бути мудрими й рішучі. Від вас повинно віяти силою, рішучістю, а він повинен бути позбавлений від всіх проблем. Тоді його коливання припиняться, і він зважиться на створення сім’ї. Якщо ви готові до таких відносин, то він буде самим ідеальним партнером для розумної та вольової жінки.

Чоловіки-Риби не прагнуть швидко завести дружину і дітей, прохолодно ставляться до шлюбу, затишне сімейне гніздечко саме по собі не малює в їх уяві картинку щастя. Вони рідко першими виступають з ініціативою вступити у шлюбний союз і роблять це лише тоді, коли обраниці самі починають їх наполегливо до цього підштовхувати.

Такі чоловіки не прагнуть зайняти роль глави сім’ї, вважаючи за краще перекласти відповідальність за все, що відбувається на плечі дружини. Це непрактичні створення, які ніколи не дбають про завтрашній день, не створюють запасів на чорний день, дозволяючи собі без оглядки витрачати гроші. Складати чіткий план на майбутнє вони не вміють в принципі. Жінка, яка хоче жити в шлюбі з чоловіком-Рибами, повинна бути делікатною і терплячою, не пиляти його з-за непрактичність і відірваності від землі, а спрямовувати потік його фантазії та енергії в конкретне, «земне» русло.

Як попереджає гороскоп, Риби-чоловік, вступивши в шлюб, добре ставиться до сім’ї, обдаровує близьких теплотою душі, але натомість йому потребує постійного підтвердження любові до себе. Це м’який і делікатний чоловік, але до кінця в його душу проникнути неможливо навіть після великої кількості прожитих разом років. На будь-які спроби переступити окреслену їм грань він відповідає замкнутістю і холодністю. Крім того, Риби — прекрасні актори, їм нічого не варто зробити так, щоб про їхні справжні почуття, наміри і помислах ніхто не дізнався або отримав би про все це хибне уявлення.

Чоловік Риби — Господар

Чоловіки цього знака Зодіаку мріють жити в повному достатку, але забезпечити його часто не в змозі: в більшості своїй це далеко не ділові люди. Якщо Риби принесли в сім’ю гроші — малоймовірно, що ті були зароблені важкою працею, особливо фізичним. Зазвичай вони намагаються поповнити домашні засіки іншими способами, при цьому навіть не завжди чесними. Для стимулювання працездатності Риб їх потрібно періодично акуратно «висмикувати» зі стану глибокої задуми і мрійливості і направляти їх діяльність у більш конкретну область.

Чоловік Риби — Батько

Для своїх дітей Риби стають хорошими друзями, вони завжди знайдуть, чим разом зайнятися; такий тато порадує маленького сина або дочку цікавими казками і оповіданнями, навчить їх уваги, милосердя, доброму відношенню до людей. Рибам дуже лестить, коли діти перевіряють свої секрети. Чоловік часто мріє дати дитині те, чого йому не вистачало в дитинстві, зробити його життя комфортним та легким. Рибам простіше контактувати з дітьми, поки вони маленькі, а в підлітковому віці в їх відносинах нерідко виникають складнощі. Цим батькам важко бути жорсткими, їх діти не знають, що таке тверда рука, і це часом негативно позначається на їх характер.


Залишити відгук