Чоловік Терези у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Ці хлопці зовсім не бояться шлюбу. Можна сказати, що чоловіки-Терези потребують шлюбі. Вірніше в тому, щоб поруч була жінка, яка не тільки зможе про нього подбати, але і вчасно дати пораду, допомогти знайти мудре рішення в складній життєвій ситуації. Тому вийти заміж за знак Терези в принципі нескладно. Але пам’ятайте, бажання вступити в шлюб необов’язково буде обмежуватися однією жінкою. Не факт, що ви зможете стати його єдиною обраницею на все життя. Представники цього знака знамениті полігамними відносинами.

Цей чоловік аристократ по натурі, галантний і уважний до кожної жінки. Тому часто його проста чемність сприймається за закоханість. Відрізнити закоханого чоловіка Ваги з серйозними намірами просто – він буде перевіряти їй свої задуми, пов’язані з творчістю і мистецтвом. На його думку, тільки його майбутня дружина зможе зрозуміти його, як не можна краще. Якщо він заговорив про своїх ідеях, можна сподіватися на швидке пропозицію.

Відповідь на питання, як вийти заміж за Ваги, знайти нескладно. Пам’ятайте, що особливість цього знака в тому, що йому складно самостійно прийняти рішення, він постійно сумнівається в ситуації, і, врешті-решт, просто боїться надовго залишатися один. Акуратно вселите йому, що ви готові все життя його підтримувати. Завжди уважно вислуховуйте його проблеми і переживання, по можливості давайте йому мудрі поради. Не забувайте всіляко демонструвати йому свою турботу, проявляти ніжні почуття. Наприклад, влаштовуйте йому романтичні вечори, нескінченно співайте йому дифірамби.

З перших хвилин вашого знайомства покажіть йому, що ви здатні бути і надійним другом, і пристрасною коханкою, і мудрою жінкою. Всіляко хваліть його, говорите, що краще за нього нікого немає. Покажіть йому, що життя з вами — це нескінченна низка радості і щастя. Проявивши терпіння і виконавши всі ці рекомендації, ви дуже скоро отримаєте пропозицію вийти заміж за представника знака Ваги.

Поведінка коханої

Проте навіть якщо крига скресла, і він серйозно зацікавлений у вас, потрібно відкоригувати свою поведінку. У вас не повинно бути й натяку на вульгарність. Він не любить дуже балакучих і дурних дівчат. Ввічливість, тонкий розум і смак повинні виявлятися у всіх її вчинках. При цьому не потрібно говорити йому про почуття, він не потерпить полювання на себе самого. Закоханість і відносини повинні розвиватися природно, без тиску.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції можна наявністю іншого кавалера. Він зрозуміє, що його обраниця цікава і іншому, буде боятися її втратити. Побачення повинні відбуватися випадково. Саме випадкові зустрічі, які мають романтичний характер, сподобаються йому найбільше. Якщо ви зможете зробити все за цим сценарієм, то незабаром ваші відносини стануть серйозними, і він зважиться на пропозицію.

Типові помилки дівчата

Якщо відносини розвиваються так, як було сказано вище, не потрібно розслаблятися. Потрібно практично у всьому брати ініціативу в свої руки. Він не конфліктний, не бажає приймати швидких рішень, хоче перекласти тягар відповідальності на свою партнерку. Якщо ж ви будете грати роль ніжною незабудки, то навряд чи він наважиться продовжувати стосунки. Йому самому потрібна турбота і увага, щоб відчувати себе комфортно.

найголовніше!

Отже, одружити на собі цього делікатного ніжного чоловіка можна без праці. Їм легко управляти, але треба знати як. Головне уникати тиску на нього, не намагатися переробити його. якщо ви спробуєте щось зробити їй наперекір, він навряд чи захоче продовжувати стосунки навіть після зробленої пропозиції. Він повинен відчувати себе вільним у своїх рішеннях, але і це може бути видимість, якщо ви будете мудрою і проникливою.

Рішення пов’язати життя з однією жінкою дається чоловікові-Терезам з величезними труднощами, особливо якщо враховувати нерішучість представників цього знака і в інших питаннях. Будучи людиною справедливим, він намагається не образити кохану, але, з іншого боку, йому шкода втрачати свободу і можливість безкарно мати зв’язки з іншими жінками. Втім, другу проблему багато Ваги вирішують у свою користь, маючи коханок.

Тим не менш саме дружина буде головною людиною в його житті навіть при наявності дітей. Чоловіки-Терези надзвичайно потребують гармонійності сімейних відносин, підтримці будинку психологічно комфортною, теплої атмосфери, дуже всім цим дорожать і просто не можуть жити в інших умовах. Якщо дружина створює їх, то він порадує її чуйністю, постійною готовністю допомогти, ввічливістю, добротою. Правда, характер Ваг-чоловіки такий, що він не завжди хоче вникати в тонкощі душевного стану дружини, її проблеми і переживання. Від нього складно дочекатися щирого глибокого співчуття, але така натура цих людей.

Чоловік Терези — Господар

Для Терезів дуже важливо, щоб вдома панувала чистота не тільки моральна, але і чистота в буквальному сенсі слова. Дружині належить бути чудовою господинею, готової в будь-який момент гідно прийняти гостей, яких дуже любить її чоловік. Все в будинку Ваг повинне бути максимально комфортним. Як обнадіює гороскоп, Ваги-чоловік завжди допоможе в домашніх справах, але, швидше за все, його доведеться просити про це: чекати його ініціативи та ентузіазму можна дуже довго.

Чоловік Терези — Батько

Ваги, як правило, не горять особливим бажанням завести спадкоємців, досить спокійно ставляться до факту появи дитини. Швидше, любов до дітей приходить до них поступово розпалюється до ступеня обожнювання. Чоловік-Терези намагається бути справедливим, якщо карає, то тільки «по заслугах» і пояснюючи чому. Батько такого знаку не стане тероризувати дітей тільки з-за поганого настрою і не дозволить цього зробити дружині. Діти також підпадають під його природна чарівність і вважають великим авторитетом.


Залишити відгук