Чоловік Близнюки у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Педставителей знаку Близнюки треба хапати і вести під вінець у досить юному віці, поки вони ще психологічно не готові. Якщо об’єктом ваших симпатій є вже зрілий і солідний Близнюк, то питання як вийти заміж за Близнюків, можна відкинути відразу, або докласти максимум зусиль, щоб досягти своєї високої мети.

Привабити й оженити на собі чоловіка можливо, якщо ви не станете обмежувати його у вільних рухах. Він не любить зобов’язань, цінує дружбу. Він постійно в напрузі, так як його думки далеко випереджають його. Але при цьому він шукає не тільки старих мотивів, але і намагається знайти щось нове і незвідане. Якщо цього не буде в його житті, він почне хандрити.

Якщо ви молоді, і молодий ваш обранець, то вийти заміж за Близнюків досить просто. Ви самі можете зробити йому пропозицію, причому висока ймовірність того, що він з радістю погодиться, або зробить пропозицію сам. Останній варіант, скоріше за все, пов’язаний з недавньою одруженням його найкращого друга, тому він не хоче пасти задніх, і теж прагне зв’язати себе узами шлюбу. Дорослого Близнюка заарканити куди складніше, адже у нього вже сформувалося власне уявлення про шлюб, яке склалося під враженням від розлучень знайомих і друзів, від розділу майна і розділу дітей. Ні, на такі жертви, матеріальні і душевні, він добровільно не піде.

Якщо з молодим обранцем-Близнюком вирішення питання про шлюб йде досить просто, то зі зрілим Близнюком треба добряче попрацювати. Адже якщо ви хочете швидше вийти заміж за Близнюків, то вам потрібно постаратися вселити йому, що шлюб — це не тільки зручно, але й вигідно. Змалюйте йому всі привілеї спільного життя. Зверніть його увагу, що разом ви зможете побудувати ідеальну сім’ю на заздрість знайомих.

Поведінка коханої

Його дівчина повинна вміти відпускати його в погоню за незвіданим. Якщо вона стане його утримувати, то він порве стосунки. Можна зайнятися чимось захоплюючим з ним, але при цьому необхідно часто міняти захоплення. Йому важко довго концентруватися на чомусь одному. Ви повинні бути утворені, ваш кругозір повинен відповідати його ерудиції. Тоді вам завжди буде цікаво разом.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції зможе тільки він сам і ваше правильне поводження. Йому не властиво замислюватися про складних питаннях, тому якщо він і зробить пропозицію, то це буде спонтанне рішення. Тому важливо підготувати грунт до цього, постаратися бути милою і веселою з ним. Він буде радий мати таку подругу і непомітно для себе зробить їй пропозицію руки і серця.

Типові помилки дівчата

Часто помилки у спілкуванні стають фатальними для відносин. Він не зможе спілкуватися з неосвіченою дівчиною, яка не захоплюється новинами, не може вести інтелектуальні бесіди. Вам варто старанно знайомитися з новинами, бути в курсі всіх світових подій. Також варто зайнятися освітою. Не можна змушувати його щось робити, так як він не сприймає неволі в будь-якому вигляді.

найголовніше!

Отже, щоб одружити на собі цього чоловіка, необхідно бути мудрою. Не потрібно стримувати цього чоловіка, позбавляти його свободи. Все це може стати кінцем відносин. Також ви повинні уважно ставитися до його захоплень, вислуховувати його. Тільки в цьому випадку він вважатиме вас підходящої партнеркою і захоче пов’язати з вами життя. Але шлюб він розуміє як якусь субстанцію, яка не може вплинути на його звичайне життя.

Похід в РАГС і довгі роки спільного життя не перевиховують Близнят, вони залишаються непередбачуваними. Різноманітність необов’язково має проявлятися в щось веселе і приємне для жінки, але їй нудьгувати точно не доведеться, зміни будуть супроводжувати все їх спільне життя. Близнюки нерідко шукають привід для перебування поза домом, і спроби «приручити» тільки шкодять стосункам.

У той же час ці чоловіки мають потребу в тому, щоб їх постійно опікали, дбали про них, дарували ласку. Жінки поряд з ними, готові виконувати таку роль, зазвичай, розуміють, що на більше розраховувати не доводиться, але усвідомлено роблять вибір.

Чоловік Близнюки — Господар

Близнюки здатні заробляти великі гроші, але вони не орієнтовані на накопичення, їх фінанси витікають, як пісок крізь пальці. Можливі й метаморфози: якщо молодий Близнюк може виявитися вельми щедрою персоною, то не виключено, що згодом він стане закінченим скнарою. Близнюки — не найкращі господарі, вони практично байдужі до того, наскільки чистий, обладнаний всім необхідним їх будинок, адже їх основні інтереси зосереджені за його межами.

Чоловік Близнюки — Батько

Як не дивно, діти — це слабкість Близнюків. Такі батьки стають, швидше, друзями, приятелями, ніж вихователями. Між ними встановлюються близькі, довірчі відносини, батько намагається передати свої пізнання, але от до працьовитості не привчить, адже воно не властиве і йому самому. Подає поганий приклад і легковажним ставленням до обіцянок. Такі тата досить часто псують характер власних дітей, занадто избаловывают їх. Бути більш послідовними і строгими їм явно не завадило б.


Залишити відгук