Чоловік Рак у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

В принципі, Раки завжди позитивно ставляться до реєстрації офіційних відносин. Юридична сторона шлюбу цих чоловіків ні скільки не лякає. В глибині душі він готовий одружуватися на кожній своїй дівчині. Тому вийти заміж за Раку досить просто. Єдина причина, яка може його стримувати — це невпевненість в своїй партнерці.

Щоб одружити на собі цього чоловіка, потрібно розібратися в особливостях її характеру. В першу чергу він шукає в жінці красу, повну відповідність його естетичним смакам. Після цього він чекає від неї захисту і опори, хоча це не виражається вербально. Його майбутня дружина повинна бути розумною, чуйною і розуміє його з півслова, півпогляду. У цьому випадку він захоче пов’язати з нею свою долю.

Головне ваше завдання — сподобатися всім його родичам, особливо матері. Не секрет, що представники цього знака дуже прив’язані до матері. Не бійтеся перестаратися в бажанні сподобатися його сім’ї, чим більше, тим навіть краще. Кожен Рак дуже високо цінує думку своєї сім’ї. Важливо показати себе дуже гарною господинею, яка зможе забезпечити затишок і турботу про свого чоловіка. Важливу роль відіграє і ваше ставлення до дітей. Покажіть своєму обранцеві, що ви любите дітей і вже всерйоз думаєте про спільні спадкоємців — тоді питання, як вийти заміж за Раку, відпаде сам собою.

Найкращим періодом, щоб швидше вийти заміж за Раку, є перші місяці вашого роману. Адже саме в цей період вам слід справити на нього максимально позитивне враження: показати себе гарною господинею, турботливою подругою, жінкою, люблячою дітей. Також в цей час слід справити позитивне враження на його родичів, і якщо ви це зробите, то вам досить просто натякнути своєму обранцеві, що вже пригледіли весільну сукню, як бажане пропозиція надійде негайно.

Поведінка коханої

Поведінка його обраниці має чимось нагадувати поведінку матері. Ви має дякувати і робити компліменти навіть на незначні знаки уваги. Також йому сподобається бути центром вашого життя, якщо ви захочете народити йому дитину. Він чудовий батько, тому чекає на своє чадо з нетерпінням. Його не можна критикувати або ображати, у відповідь він просто піде, постарається звести відносини до нуля.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції неможливо. Можна жити з ним роками і він буде просто радий таким відносинам. Просто потрібно набратися терпіння, якщо ви вирішили залишитися з ним. Він буде довго оцінювати вас, приміряти на вас роль своєї дружини. Все це він робить несвідомо. Насправді він боїться бути скривдженим, адже він упевнений, що не знає вас до кінця. Все це приводить його в замішання, і він не може прийняти остаточного рішення.

Типові помилки дівчата

Типовою помилкою дівчини стає її тиск на нього. Вона може почати вимагати від нього узаконення стосунків. А він ще не розглянув її з усіх сторін, не готовий стати невільним. Йому взагалі подобається свобода, тому дайте йому відчути себе таким. Її бажання у всьому брати участь, навіть у його спілкуванні з друзями, може викликати його здивування, а потім і розчарування. А це кінець відносин.

найголовніше!

Одружити його на собі можна, але для цього потрібно все ваше терпіння і вміння відповідати його ідеалам. Ви повинні бути уважною і ніжною, сильною і мудрою. Тільки таку жінку він готовий полюбити. В іншому випадку він не стане продовжувати відносин. Підштовхнути його до прийняття рішення допоможе ваше розуміння і ніжність, ви повинні прийняти його таким, який він є, пробачити йому його неправильну поведінку.

Рак може перебрати велика кількість жінок, перш ніж переконається, що готовий зупинитися на якійсь одній, і що обраниця цілком гідна. Характер Раку-чоловіки такий, що, просіваючи претенденток крізь фільтр своїх високих вимог, він може бути і безжалісним, не приймаючи в розрахунок їх образи і біль.

Дружина Раку повинна бути готова до проживання з батьками чоловіка, або, принаймні, до того, що розставання з рідною домівкою, особливо з матір’ю, буде для нього дуже важким кроком. Цьому чоловікові важливо відчувати, що він є у сім’ї головним, завдання дружини — підтримувати його морально, бути терплячою супутницею, свого роду нянькою. Для супутниці Раку великий ризик перейти ту тонку межу, за якою закінчується її особиста свобода, стирається її індивідуальність і починається перетворення в рабиню бажань і інтересів чоловіка. Оплатою такої самопожертви з боку Раку буде те, що він стане для неї відданим, дбайливим, уважним і ласкавим сім’янином, дуже прив’язаним до дому.

Чоловік Рак — Господар

Зі свого помешкання чоловік-Рак влаштовує додатковий «панцир», що захищає його і його сім’ю від зовнішнього світу. Раки зроблять все, щоб в домі був достаток. Вони люблять створювати запаси, не вітають невиправданих витрат, хоча і жадібними назвати їх теж не можна. Відрізняються хазяйновитістю, їм під силу практично будь-яка домашня робота, вони вміють непогано готувати. Можуть бути хлібосольними, гостинними господарями, але потрапити до них в будинок можуть далеко не всі, а тільки ті, кому такі чоловіки повністю довіряють.

Чоловік Рак — Батько

Чутливість і тонкість натури Раку, його терплячість і дбайливість роблять його гарним батьком. Він завжди стане на захист дочки чи сина, буде відчувати гордість за них, причому це почуття породжують в його душі навіть найскромніші їх успіхи. Діти з таким батьком завжди надійно захищені. Але чим старше вони стають, тим складнішою може виявитися ситуація: Раки дуже прив’язуються до дітей і намагаються їх від себе не відпускати — ні душею, ні тілом, і чекають від них такої ж безмежної прихильності. Проблема може стати дуже гостро, коли дітям Раку прийде пора будувати свою власну сім’ю.


Залишити відгук