Чоловік-Овен у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Будь представник цього знака Зодіаку скаже вам, що шлюб — це не що інше, як звичайна юридична формальність, яка абсолютно не потрібна людям, щиро люблять один одного. Всі юридичні формальності для Овнів — це непотрібна рутина і нудьга. Тому не дивно, що вийти заміж за Овна зовсім непросто. Для нього цивільний шлюб — це ідеальна альтернатива офіційного шлюбу. І якщо ви хочете об’єднати ваші долі, то швидше за все ваш обранець-Овен запропонує вам саме цей варіант.

Якщо ви закохалися в чоловіка Овна, вам потрібно знати кілька простих правил для того, щоб вийти за нього заміж. Він надійний і стабільний, з ним рідко жінка буде відчувати брак турботи, грошах та інших складових щастя. Проте варто пам’ятати і про його емоційній натурі, намагатися згладити деякі гострі кути. А в іншому це ідеальний чоловік, за якого варто боротися.

Вирішити питання, як вийти заміж за Овна офіційно, досить просто. Головне переконати його в щирості своїх почуттів і намірів і пояснити, що для вас важливий саме офіційний шлюб. Важливо при цьому бути чесним і відвертим, і ні в якому разі не викручуватися. Адже як будь-вогненний знак, Овни не терплять брехні і хитрості. Скажіть прямо, а його справою буде вже згоду або відмову. У будь-якому випадку ви точно будете знати його відповідь.

Якщо ваш новий знайомий підкорив вас від верхівки до кінчиків пальців, і ви судорожно шукаєте в Інтернеті рада, складно вийти заміж за Овна, то не втрачайте часу. Ідеальним моментом для одержання пропозиції стане початок вашого знайомства, коли Овен закоханий по вуха і боїться вас втратити. В цей період він здатний на будь-які вчинки. Але будьте готові до того, якщо він невпевнено відчуває себе в якості вашого супутника життя, то навряд чи ви отримаєте від нього пропозицію руки і серця.

Поведінка коханої

Обраниця Овна повинна бути гранично обережною, коли вона хоче одружити на собі цього чоловіка. Вона повинна виробити певну лінію поведінки, а саме поважати особистий простір, дозволити йому мати свої секрети. Він обов’язково оцінить таку поведінку своєї обраниці і прийме остаточне рішення узаконення відносин. Йому сподобається ніжна і турботлива дівчина, з якою завжди цікаво.

Як підштовхнути його до пропозиції

Побудова відносин – це ціла наука, тому потрібно заздалегідь ознайомитися з помилками. Він волелюбний: не варто прив’язати його до себе. А якщо відпускати складно, потрібно зробити його захоплення своїми. Наступний важливий момент – це критика. Вона не повинна критикувати свого обранця, так як він абсолютно не виносить критики. Він чекає схвалення від свого близької людини, але ніяк не осуду.

Типові помилки дівчата

Вищим пілотажем можна вважати такі відносини, коли він не хоче відпускати її. А для цього доведеться постаратися. У першу чергу потрібно оточити його турботою. Він обов’язково оцінить домашню кухню і чистий одяг. Також йому сподобається жінка, яка буде не тільки вмілою господинею, але і прекрасною коханкою. Для цього їй достатньо стати розкутою і не боятися втілювати свої фантазії.

найголовніше!

Отже, одружити його на собі – не просто, але можна спробувати. Для цього потрібно не забувати про помилки і намагатися виключити їх. Крім того, потрібно зробити його сенсом життя, присвячувати йому багато часу, розділяти захоплення. Тоді він не захоче розлучитися зі своєю обраницею. І, швидше за все, ініціатором узаконення стосунків стане саме він. А жінці достатньо розслабитися і просто чекати його рішення, якщо вона все врахує у відносинах.

Жінки, чиїм ідеалом є тихе, розмірене існування, навряд чи уживуться з Овнами. Це саме мінливість і спонтанність. Чоловік-Овен не сприймає критики навіть в самих невинних її формах. Він нікому не віддасть кермо правління сім’єю, змусить дружину підкоритися йому цілком і повністю. Ціною спроб поставити Овна на місце або в чомусь обмежити його повноваження може стати розлучення.

Але якщо у подружжя вистачить терпіння і мудрості, відчувши особливості характеру дружина, не зазіхати на його лідерство, а тактовно направляти його бурхливу енергію в мирне русло, то вона ніколи не пошкодує, що її доля пов’язана з чоловіком-Овном. При всій войовничості такий чоловік ранимий, потребує ласки й турботи і відповідає на них глибокою відданістю.

Чоловік Овен — Господар

Саме Овен повинен розпоряджатися всім і вся в своєму будинку, саме він визначає спосіб життя сім’ї, її внутрішній розпорядок і т. п. Для нього принципово важливо повністю контролювати бюджет, але в скупості його не дорікнеш. Швидше, дружині доведеться стежити, щоб сімейна скарбниця пустувала з-за звички Овна жити на широку ногу.

Чоловік Овен — Батько

Овен не надто поспішає обзаводитися потомством, але стає дуже хорошим батьком, особливо якщо діти з’являються від гаряче улюбленої ним жінки. Він вміє досягати беззаперечного послуху, буває з дітьми дуже суворий. Крім того, Овен настільки націлений на лідерство, що готовий змагатися з власними дітьми! Тому цим татам треба обсмикувати себе, стежити за тим, щоб не перегинати палицю. Щирим, товариською, доброзичливою Овнам нескладно встановити довірчі відносини з молодшим поколінням. І, незважаючи на всю суворість і принциповість, діти відчувають у батька доброго друга, помічника, про який можна тільки мріяти.


Залишити відгук