День Народження 10 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Відзначають свій день народження 10 липня більш відважні, імпульсивні та нетерплячі, ніж типовий Рак. Новаторський дух і прагнення до змін дозволяють вам з більшою готовністю відмовлятися від традицій. Однак ви не сприймаєте змін заради самих змін. Внутрішня потреба уважно ставитися до важливих речей вказує, як далеко ви можете зайти, не переходячи межі дозволеного. Прагнучи досягти власних цілей, ви часто відчуваєте конфлікт між вірністю сім’ї і ясним розумінням цінності своєї особистості, що породжує в вас бажання залишити у світі свій слід.

Народженим 10 липня не слід проявляти пасивність стосовно стану свого здоров’я, особливо якщо мова йде про хронічних недугах. Ось чому регулярні візити до лікаря, а також масаж, профілактичні процедури рекомендуються їм в першу чергу. Як правило, народжені 10 липня їдять все, що їм запропоновано, але їм можна порадити розвивати в собі кулінарні навички, з тим щоб урізноманітнити свій смак і бути більш розбірливими у харчуванні. Фізичні вправи рекомендуються лише в помірних кількостях (особливо корисні піші прогулянки і плавання).

Відчуженість — звичайний стан, що супроводжує народжених 10 липня протягом усього життя, навіть в моменти успіху і тріумфу. Паростки чуйності, чуйності, чуйності знаходять в душах цих людей благодатний грунт. У підсумку виходить екстраординарна особистість, яка одночасно одержима прагненням до успіху і схильна пораженческим настроям. Візуальні таланти проявляються в них з усією очевидністю. Народжені 10 липня асимілюють враження, одержувані від зовнішнього світу, і, пропускаючи їх крізь призму власних відчуттів, використовують у своїй роботі.

Знак Зодіаку 10 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до водяним знакам, які виділяються чутливістю, обережністю, психологізмом, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює інстинкти, адаптованість. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Її Раки можуть подякувати за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

Раки, народжені 10 липня, отримують від природи цілий букет талантів і чудові людські якості: сміливість, активність, незалежність і працьовитість. Разом з цим вони отримують схильність до ризику і значну частку легковажності. Життєвий шлях «десяток» мінливий: на ньому зустрінеться безліч пригод, подій, не завжди приємних. В цілому у тих, хто народився в цей день, хороші перспективи просування по життю у всіх її областях. Рак-«десятка» має досить суперечливим характером. Періоди активної діяльності можуть змінюватися повною байдужістю до всього. Власні перемоги і успіхи можуть раптово втратити всяку цінність в їх очах. До людей ця група Раків відноситься доброзичливо і чуйно, завжди приходить на допомогу і підтримає в біді.

В силу підвищеної чутливості вони не дуже охоче допускають сторонніх у свій внутрішній світ. До того ж вони воліють підтримувати свою активність на низькому рівні. Однак, якщо мова заходить про необхідність просування по службових сходах або досягненні поставленої мети, вони не вагаючись розправляють плечі і проявляють себе потужно і яскраво. Терпляче спостерігаючи навколишній світ, народжені 10 липня розвивають власну філософію, причому зовсім не обов’язково, що вона буде мати явний ухил в бік високої моралі. Ті з них, хто дотримується радикальних поглядів, які можуть жити по своїм політичним переконанням, а вже справа нащадків оцінювати їх як святих або грішників. Як правило, ораторство — не надто сильна сторона тих, хто народився 10 липня.

В більшості своїй вони тихі і спокійні люди, що воліють спостерігати і діяти неквапливо. Їх місячна натура (все-таки вони Раки) передбачають шарм і неповторність. Більш консервативні особистості, народжені 10 липня, як правило, ведуть скромну, навіть анонімну життя. Вони немов шукають притулку, ховаючись від зовнішнього світу, намагаючись залишитися непоміченими. Проте в певні критичні періоди життя, збігаються з роками юності, періодами від тридцяти до сорока і від п’ятдесяти до шістдесяти років, вони можуть рішуче скинути окови пасивності і перейти в більш активну фазу свого існування. Зазвичай до такої перерві вони готуються протягом декількох років і переслідують при цьому чітку мету.

Народжені 10 липня не бояться висловлювати свою точку зору, проте роблять це завжди тактовно. Чуйні до почуттів оточуючих, вони можуть поступитися власними бажаннями й потребами, щоб тільки не приректи на страждання інших. Така тенденція принести себе в жертву іншим, уникнути зіткнення з реальністю може обернутися для них моральним збитком. Народилася 10 липня слід пам’ятати, що занадто довге очікування може призвести до упущення сприятливих можливостей.

Чоловік Рак — народився 10 Липня

Чоловіки, які відзначають день народження 10 липня — можуть похвалитися такими характеристиками: такий кавалер — артистичний, інтуїтивний, проникливий, романтичний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 10 Липня

Жінки, народжені 10 липня, вирізняються особливими якостями: така дама — інтуїтивна, ласкава, чесна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 10 Липня

Народжені 10 липня – особистості екстраординарні. Вони цілеспрямовані, рішучі і працьовиті; все, за що вони беруться, дається їм легко і має неодмінний успіх. Але дуже часто прагнення до успіху у таких людей сусідить з пораженческими настроями і навіть з відчуженістю. Вони в принципі не відчувають особливої потреби у спілкуванні з ким би то не було, активний самовияв – теж не про них. Найбільш комфортним для них буде залишатися в тіні, спокійно вивчаючи і ретельно осмислюючи все, що відбувається навколо. Ті враження, якими забезпечує їх навколишній зовнішній світ, пізніше асимілюються, наповнюються власними відчуттями і використовуються в роботі.

Бо ті, хто народжений 10 липня, володіють підвищеною чутливістю, вони особливо дбайливо відносяться до свого внутрішнього світу, намагаючись не допускати до нього сторонніх. Можливо, саме загадковість і особливий шарм цих людей викликають до них симпатії оточуючих. До того ж, народжені 10 липня знак зодіаку Рак, досить скромні, стримані, і їм абсолютно чужі марнославство і гординя. Однак не можна вважати цих не дуже активних Раків меланхоліками, адже в них укладені величезна енергія і сила волі, які активізуються, коли з’являється можливість кар’єрного зростання або заходить мова про досягнення бажаної мети. У цих випадках вони готові діяти рішуче і проявити небачена завзятість, показуючи природну кмітливість і видатні здібності. При цьому, відстоюючи свої інтереси, народжені 10 липня знак зодіаку Рак, примудряються нікого не образити і навіть надавати всіляку допомогу тим, кому вона необхідна, що відбувається часом на шкоду власному благополуччю.

Ті, хто відзначає день народження 10 липня, відчуваючи вплив свого знака зодіаку, є людьми тихими і спокійними, у них є власна філософія (не завжди, правда, високоморальна), вони можуть бути як радикалами, так і консерваторами. У радикально налаштованих персон існують свої політичні переконання, у відповідності з якими вони і живуть; консерватори, як правило, скромні і намагаються жити непомітно. Але й вони здатні здригнутися, коли в їх долі наступають переломні моменти, що трапляються в певні вікові періоди: в юнацькі роки, у 30-40 років і у 50-60-річному віці.

Народилися 10 липня знак зодіаку Рак, завжди сміливо висловлюють свою думку, але при цьому вони дуже тактовні і дуже уважно ставляться до почуттів інших. Більш того, щоб не завдати страждань оточуючих, ці люди готові забути про власні потреби і бажання, хоча таку позицію не можна назвати правильною: неможливо бути щасливим, жертвуючи своїм благополуччям, а терпляче чекаючи, коли підійде черга за щастям, можна упустити реальні можливості, які зробили б життя дійсно успішною.

У зв’язку з цим людям, народженим 10 липня знак зодіаку Рак, просто необхідно стати більш активними і рішучими, відкинути непотрібну сором’язливість і не боятися робити помилки, навіть якщо вони здадуться комусь дурними. Спостерігати за життям зі сторони, можливо, і спокусливо, але життя в такому випадку може просто пройти повз.

Любов і Сумісність

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Раки-«десятки» народжуються з великими творчими здібностями і часто стають художниками, музикантами, письменниками. Успіхи в бізнесі не занадто значні з-за внутрішньої нестабільності цієї групи Раків і не сильно розвиненого честолюбства. Однак багатьом вдається подолати суперечливість своєї особистості і вибудувати досить успішну кар’єру.

Здоров’я і Хвороби

Раки-«десятки» часто байдужі до свого здоров’я, запускають багато хвороб і стають хроніками. Страждають серце та судини, шлунок, суглоби і м’язи. Періоди малої активності вносять свою негативну лепту в стан здоров’я Раків.

Доля і Удача

Поради Ракам, Народженим 10 Липня

Головний рада Ракам, що народилися в цей день, – працювати над собою, щоб внутрішні протиріччя не позначалися на роботі, стосунках з людьми, сімейного життя. Проявляйте більше активності, будьте більш уважні до свого здоров’я. Виявляйте також обережності, так як легковажність може призвести до травм. Постарайтеся знайти баланс між мрійливістю і грунтовністю вашої натури.


Залишити відгук