Чоловік Водолій у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі ?

Представників цього знака офіційний шлюб зовсім не лякає, тому над питанням, як вийти заміж за Водолія, вам доведеться ламати голову зовсім недовго. Для нього поставити підпис — це стандартна процедура, яка не несе абсолютно ніякої емоційної навантаження. При прийнятті рішення одружуватися чи ні, він скоріше всього буде метатися між двома крайнощами. З одного боку — одружитися на коханій значить підтвердити свій вибір, а з іншого — добровільно обмежити свою свободу і взяти на свої плечі вантаж різних зобов’язань. А зобов’язання Водолій не дуже-то люблять.

Він естет до мозку кісток і це помітно виділяє його з натовпу чоловіків. Важко не піддатися його чарівності не побажати стати його законною дружиною. Але дійти до фінальної крапки у стосунках з ним досить складно, якщо не знати деяких прийомів. Наприклад, потрібно знати, що він шукає супутницю життя, яка буде цілком і повністю розділяти всі його інтереси. Він пасивний у відносинах, але якщо вона його друг і помічниця, то він досить швидко перейде до серйозних стосунків.

Якщо ви хочете вийти заміж за Водолія, то постарайтеся, як можна довше зберігати дружні відносини, природно, не без сексуального елемента. Представники цього знака дуже легко спокушаються дружніми відносинами, адже, як правило, такий тип взаємин не передбачає докорів, претензій і вимог. Не забувайте проявляти у відносинах з них лагідність, стриманість. Люди, народжені під знаком, що не терплять примх, істерик та інших подібних жіночих штучок.

Завойовувати серце свого обранця краще на початку вашого знайомства. Покажіть йому, що ви в першу чергу надійний друг. Сховайте подалі своє невдоволення від того чи іншого його вчинку. Якщо ви мрієте вийти заміж за Водолія, то вам потрібно змиритися з тим, що вони не люблять претензій і нетерпимості один до одного. Намагайтеся зберегти у ваших стосунках нотку дружби, яка не тільки розслабить вашого обранця, але й буде нагадувати йому, то вас в принципі легко втратити.

Поведінка коханої

Поведінка його коханої може бути самим різним. Він прихильник всього прекрасного, тому достатньо бути красивою, доглянутою, щоб він захотів продовжувати стосунки з вами. Вона може навіть не вникати в його затії, але бути завжди поруч. Ваш гарний вигляд, палаючі очі зроблять свою справу. Можна не розбиратися в складнощах, розумно кивати головою і дарувати йому ніжність. Цього буде цілком достатньо для серйозних стосунків.

Як підштовхнути його до пропозиції

А щоб стати його дружиною, потрібна фантазія і вміння маніпулювати ним. Потрібно, щоб він прийняв рішення сам про одруження, але це тільки видимість. Схилити його до цього рішення допоможе реалізація загальної ідеї. Також треба спокійно реагувати на його бажання спонтанно виїхати на рибалку або відправитися в подорож. Даючи йому свободу, ви зможете отримати відмінного щедрого й розумного чоловіка.

Типові помилки дівчата

Типовою помилкою всіх його обраниць є бажання прив’язати до своєї спідниці. Він в цілому не проти відносин, але вони повинні бути вільними. А якщо він вже зробив пропозицію, не варто тиснути на нього, будувати плани. Швидше за все, доведеться робити багато чого самостійно, так як тиск на нього виявиться вирішальним у його бажанні залишитися холостяком. Якщо ви готові на такі відносини, то не варто допускати таких дурних помилок з ним.

найголовніше!

Отже, одружити на собі цього чоловіка хоче кожна, але варто відразу визначитися з його характером. Якщо ви готові миритися з його вільним способом життя, бажанням все життя ганятися навіть за примарною мрією, то варто просто застосувати вищезгадані прийоми. Він помітить і виділить таку дівчину, захоче познайомитися з ним ближче і, як фінал, зробить їй пропозицію. Але для цього буде потрібно ваша мудрість і терпіння.

Водолії являють собою складну видобуток, адже вони, як правило, не відчувають ніякого бажання вступати в шлюб. Проте саме від них жінка може в самий несподіваний момент отримати пропозицію одружитися. Фундаментом подружніх відносин для Водоліїв є дружба, спільність інтересів, здатність жінки бути разом з чоловіком в періоди і блискучих перемог, і провалів, незацикленность на матеріальне забезпечення сім’ї.

Чого точно не буде в родині Водолія — це нудьги і одноманітності, чоловік весь час стане щось міняти, а якщо дружина буде цього надто опиратися, то змінить і її. Чоловік-Водолій не реагує на скандали, істерики, сльози, погрози; він не ревнивий і не егоїстичний, і не розуміє, коли дружина починає бачити в ньому свою власність. Тим не менш цього незалежній людині дуже потрібен партнер — для задоволення потреби у спілкуванні, турботі, догляді. Якщо дружина не стане робити спроб перевиховання і прийме коханої людини з усіма його особливостями характеру, перед нею відкриється зовсім новий світ.

Чоловік Водолій — Господар

Водоліїв не віднесеш до дбайливим господарям, денно і нощно тим, хто турбується про те, щоб будинок був повною чашею і всі матеріальні запити сім’ї були задоволені. Ця людина проводить багато часу поза домом, з цієї причини не надто активно бере участь у вирішенні господарсько-побутових питань, але любить повернутися в доглянуте, чисте, затишне житло. Нерідко він буває досить вимогливим у таких запитах, але скандалів через неприготовленного вечері влаштовувати не стане.

Чоловік Водолій — Батько

Характер Водолія-чоловіки такий, що він не схильний присвячувати своїм дітям весь свій вільний час і увагу. Але між ним і нащадками найчастіше встановлюються дуже хороші, дружні взаємини, засновані на взаєморозумінні. Діти дуже люблять такого батька, повністю йому довіряють, розповідають йому про всі свої справи, знаходячи в його особі відмінного слухача і хорошого порадника. Водолій прищеплює дітям широту поглядів, вміння відноситься до життя легко, прагнення мати широке коло інтересів.


Залишити відгук