Чоловіка за Знаком Зодіаку в шлюбі

Вибір супутника життя у всі часи був серйозною проблемою. І хоча сучасні жінки можуть дозволити собі виходити заміж неодноразово, нікому не хочеться робити зайві помилки. Тому і питання, як вибрати чоловіка, щоб надалі не пошкодувати про це виборі, залишається відкритим. На що слід звертати увагу при виборі чоловіка? Як проявить себе той чи інший чоловік у шлюбі? З’ясувати це допоможе астрологія, як на основі знаків Зодіаку чоловіки ведуть себе поле весілля.

Багато жінок тривалий час перебувають у пошуку чоловіка своєї мрії. Хоча, по суті, за ідеальними партнером для шлюбу далеко ходити не треба. Ідеальних людей не буває – це раз. Для кожної жінки існують свої критерії вибору чоловіка своєї мрії – це два. Виходить, щоб знайти підходящого партнера для щасливого шлюбу необхідно просто з’ясувати для себе ті якості, які б ви хотіли бачити у своєму чоловікові. Подумайте, яким би ви хотіли бачити свої відносини в родині? На основі своїх висновків і переваг варто вибирати супутника життя. Але як же знати напевно, як проявить себе той чи інший чоловік у шлюбі? З’ясувати це допоможе астрологія. Давайте дізнаємося, як на основі знаків Зодіаку чоловіки ведуть себе поле весілля.

Чоловіки-Овни стануть відмінними сім’ї для тих жінок, які жити не можуть без похвали і захоплення в свою адресу. Але деколи вони не приділяють належної уваги своїй дружині, так як часто зайняті роботою. Якщо вони відчують увагу з боку своєї обраниці, любов і турботу, то буду більше прагнути до сімейного вогнища. Вони оцінять затишок в будинку і хороші кулінарні здібності своєї дружини. Кожен чоловік-Овен формує своє поняття про розподіл обов’язків по будинку. Якщо він визнає, наприклад, що ремонт в будинку – це заняття суто жіноче, то його дружині не варто сперечатися, така вже доля бути дружиною Овна.

Чоловіки-Тельці, на думку астрологів, є ідеальними чоловіками. Як правило, якщо вони одружуються, то це один раз і на все життя. Вони дуже хазяйновиті і вимагають цього і від своєї дружини. «Все в дім» – це про них. Чоловіки цього знака Зодіаку зі шкіри вилізуть, але не допустять, щоб їх дружина і діти голодували. Це вірні чоловіки, які готові заради сімейного щастя на багато жертв. Єдиний їх мінус – це стриманість і рідкісне прояв почуттів. Дружині Тільця може здатися, що її чоловік її не любить. Але це не так, просто чоловіки-Тельці не звикли бурхливо виражати свої емоції.

Чоловіки-Близнюки, як правило, дуже дбайливі і уважні до своєї дружини. У сімейному житті вони цінують легкість і невимушеність, тому не варто розраховувати, що вони проявлять відповідальність. Чоловіки-Близнюки у шлюбі схильні до зрад, їм часто не вистачає різноманітності, повсякденність відносин їх пригнічує. Вони не люблять з’ясування відносин і сварок, і всі конфлікти намагаються врегулювати мирним шляхом.

Чоловіки-Раки – відмінні чоловіки для тих жінок, які мріють створити міцну сім’ю на все життя. Вони дбайливі, уважні та відповідальні. Їх головна мета — створити максимальний затишок у домі, забезпечити свою сім’ю і робити приємні сюрпризи своєї обраниці. Раки – це спокійні і не вимогливі чоловіки, яких не так багато потрібно для щастя.

Чоловіки-Леви можуть проявити себе в шлюбі як справжні тирани. Від своєї дружини вони будуть постійно вимагати всепоглинаючої любові і підтримки. Їм важливо відчувати опору і однодумця поруч з собою. Критику такий чоловік сприймає дуже болісно, зате сам пред’являє високі вимогу до своєї дружини. Незважаючи на все це Леви-чоловіки – хороші коханці і щедрі покровителі. У шлюбі вони обов’язково повинні відчувати себе лідерами, а дружина завжди зобов’язана прислухатися до їхньої думки.

Чоловіки-Діви зазвичай проявляють себе в шлюбі як дбайливі вчителі. З будь недосвідченої і не господарської жінки вони зможуть зробити ідеальну для себе дружину. Діви люблять вказувати, повчати і керувати своєю обраницею. Для них важлива побутова складова сімейного життя. Немає затишку в домі – слабшають почуття. У своїх емоціях чоловіки-Діви стримані, так що романтики в шлюбі від них не дочекаєшся.

Чоловіки-Терези – казкарі. В їх голові повно ідей, які вони неодмінно повинні реалізувати. Ось тільки мотивації їм не вистачає. Вони все життя можуть годувати свою дружину «сніданками», але так нічого і не зроблять, якщо поруч з ними не виявиться дружини-однодумниці, яка буде направляти свою енергію в потрібне русло. Чоловіки-Терези після весілля не втрачають свого романтичного настрою, вони люблять робити подарунки, дарувати увагу і турботу.

Чоловіки-Скорпіони хочуть від шлюбу не лише затишку і турботи, але і прояву почуттів і любові. Побут і повсякденність вбиває в них всі почуття. Вони ідеальні коханці і вірні чоловіки. Часто можуть давати приводи для ревнощів, але якщо їх дружина зберігає їм вірність, то й самі вони не змінюють. Більше того, чоловіки-Скорпіони не виносять, коли їх ревнують. Вони вимагають від своєї другої половинки повної довіри.

Чоловіки-Стрільці, мабуть, найбільш універсальні чоловіки в плані ідеальності. Вони стануть не тільки вірними дружинами, але і відмінними батьками. Такі чоловіки зроблять все, щоб їх сім’я жила в любові і достатку. Єдине, що може зашкодити Стрільцям знайти щастя в шлюбі – це сірість повсякденних днів і відсутність емоцій, взаємної підтримки, розуміння.

Чоловіки-Козероги стануть відмінними сім’ї для тих жінок, які цінують стабільність. Вони можуть дати своїй жінці все, що у них є. Козероги-чоловіки завжди прагнуть принести в будинок набагато більше, ніж здатні заробити. Сім’я їм просто необхідна. Вони цінують затишок, комфорт і підтримку своєї дружини. Козероги не завжди яскраво проявляють свої почуття, намагаються стримувати свої емоції, що часто буває схоже на відсутність любові.

Чоловіки-Водолії часто бувають відповідальними і серйозними головами родини. Правда, якщо поруч з ними знаходиться пасивна жінка, то ця пасивність передається і їм, що призводить до ліні та бездіяльності. Водоліям потрібні у шлюбі емоції і почуття. Їх не особливо турбує фінансова сторона життя, що часто стають причиною непорозуміння з дружиною.

Чоловіки-Риби – велелюбні романтики. Вони обдарують свою улюблену жінку ніжністю, ласкою і турботою. Без всяких натяків і нагадування вони будуть дарувати своїй дружині подарунки і робити романические побачення з нагоди і без. Для Риб дуже важливі почуття, якщо їх немає, то шлюб швидко розпадеться.


Залишити відгук